R.I.P. Martin Mikić - Hawks

Započeo [OG]undeR., Decembar 24, 2011, 15:58:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mozda niste znali, ali Hawks sa BS-a je jutros preminuo. Nista nije jeo, pio, nije pricao, i nazalost preminuo, tacnije bio u komi jer se obesio. Pocivaj u miru. :(
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2011, 16:07:07 POSLE PODNE od [OG]undeR.


Kakva zalost. :(

R.I.P.

Neka ga cuvaju andjeli cuvari.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Mirnas_Tajic

 :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Bas mi je zao!!!!!!



Počivaj u miru , neka ti je laka zemlja.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Kako to da ne piše ništa na internetu.?


Pocivaj u miru kralju!  :(
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

a de neemogu vjerovat :( kakva zalost...
igro sam sa njim na BM , jedno vrijeme smo bili na TS-u zajebavali druge i sad ovako :(

R.I.P frende...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Rest in peace !!!

Steta za tako mladog momka... :(

Na zalost, zivot je surov  :'(
R.I.P
Ne bi' sada da padam kada sam stigao dovde...
Sta god da se desi , zauvek ostacu ovde
Ostacu ovde...Zauvek ostacu ovde...
Ne zelim nigde da odem ... Jer najlakse je uspeti al najteze je ostati covek !!!

R.I.P
Svi cemo jednoga dana doci do istog' stepena




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click