Night Voodo RolePlay [Otvaranje 29.12.2011 u 20:00 h]

Započeo [PL]Renato Melo, Decembar 21, 2011, 16:56:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [CH]Mayer poslato Decembar 21, 2011, 22:25:29 POSLE PODNE
Šta kod vas igra Marko Župa ili?

Sretno sa Serverom i nadam se da ćete uspijet !



Citat: [NV]Voodo poslato Decembar 21, 2011, 23:35:52 POSLE PODNE
je igra,fala ti na podrsci

malo te memorija jebe?

kako god, ja NISAM na tom serveru jebemu mater :S


Citat: Puma1400(c) poslato Decembar 23, 2011, 19:15:48 POSLE PODNE
Citat: [CH]Mayer poslato Decembar 21, 2011, 22:25:29 POSLE PODNE
Šta kod vas igra Marko Župa ili?

Sretno sa Serverom i nadam se da ćete uspijet !



Citat: [NV]Voodo poslato Decembar 21, 2011, 23:35:52 POSLE PODNE
je igra,fala ti na podrsci



malo te memorija jebe?

kako god, ja NISAM na tom serveru jebemu mater :S


‚

Ti si na CH-u stalno davao banove jer tebi neko psuje majku, a evo ako si ovo ti sada se vidi do koga je bilo, šta si samo igrača banovao tvojom greškom
Poslednja Izmena: Decembar 23, 2011, 19:19:45 POSLE PODNE od Talavander
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

a mozda postoji vise likova koji se zove marko zupa u hrvatskoj i balkanu ja mislin da se nezoves jedini ti tako nisan siguran al ja mislin da ih ima vise

Sve Å¡ta vam ja kažem je da se ne kitite tuÄ'im perjem...




jadni ste

Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Citat: [TX]SpawneR poslato Decembar 23, 2011, 22:10:37 POSLE PODNE
E jel ste jadni reklamirate na mom forumu...Sramota  :-X
Izvinili su mi se preko Pm, i tražili IP toga..jer oni ništa ne znaju o tome
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Smanjite malo sa tim raspravama!

Citat: Puma1400(c) poslato Decembar 23, 2011, 15:57:54 POSLE PODNE
Moje ime je Marko Župa i demantiram bilo kakvu povezanost s ovim serverom.


Molim da se moje ime UOPĆE ne koristi ni na dotičnom serveru, ni na dotičnom forumu.



Dečki, ne želite probleme samnom, to je sve šta ću ja reći...


M. Župa

CYA :)

i sta sad mi moramo svakog clana koji reklamira banat, pa nek reklamiraju braco mila necemo ih mi pratit vjerujte mi a ako ko ima dokaz kao ovaj gore na slici nek da njegovu ip i dokaz cvrst i zavrsena prica a do tad spustite noseve malo, sacekajte bar da otvorimo server ;)

zanimljivo !

Poslednja Izmena: Decembar 24, 2011, 04:16:10 PRE PODNE od Aldin Begovic

i to je to nema vise rasprave o tome,necemo se svadat dan prije bozica oko reklamacija.Ljudi zelim vam sve najbolje za bozic inovu godinu :D


spawner ajde posalji onda ip meni ili voodou neznan sta cekas ( osin ako nezelis i da se otkrije da je to neko sa tvog foruma napravia zato sta san pocea malo razmisljat i mislin cak da nije niko sa naseg foruma nego da nas neko zeli sabotirat )

vlado_plavsic

Citat: [NV]Nesquik poslato Decembar 24, 2011, 17:10:36 POSLE PODNE
spawner ajde posalji onda ip meni ili voodou neznan sta cekas ( osin ako nezelis i da se otkrije da je to neko sa tvog foruma napravia zato sta san pocea malo razmisljat i mislin cak da nije niko sa naseg foruma nego da nas neko zeli sabotirat )

Pao sam sa fotelje kada sam procitao ovo (rofl)

Kojom bi logikom ja slao sebi poruku kako reklamiram vas server? Nisam imao nista protiv vas,cak nisam ni obracao paznju na vas com. sve do sada.Samo se pobrinite da se ono ne ponovi.Pozdrav

Citat: [TX]Vlado_Plavsic aka Plavsa poslato Decembar 24, 2011, 18:49:36 POSLE PODNE
Citat: [NV]Nesquik poslato Decembar 24, 2011, 17:10:36 POSLE PODNE
spawner ajde posalji onda ip meni ili voodou neznan sta cekas ( osin ako nezelis i da se otkrije da je to neko sa tvog foruma napravia zato sta san pocea malo razmisljat i mislin cak da nije niko sa naseg foruma nego da nas neko zeli sabotirat )

Pao sam sa fotelje kada sam procitao ovo (rofl)

Kojom bi logikom ja slao sebi poruku kako reklamiram vas server? Nisam imao nista protiv vas,cak nisam ni obracao paznju na vas com. sve do sada.Samo se pobrinite da se ono ne ponovi.Pozdrav
Kojom logikom evo ja cu ti objasnit tu logiku pa ces se opet izbrnitu fotelju,ovako ako je i ako nije istina uopce me nezanima mi owneri nismo a ni ti status admini ni gamemasteri ovo neko radi nama za dispet jer naravno nezeli da uspijemo u server i forum tako da me ta dijeca nezanimaju i ne govorim ni ja za sebe da sam odrasta al znan dosta toga,zato prijatelju dragi mogu i ja na svome forumu napravit account reklamirat tvoj server kao sta je neskvik reka sabotirat takvih ljudi ima i to me uopce nezanima daj ip adresu od toga i gotovo .
Poslednja Izmena: Decembar 24, 2011, 19:06:57 POSLE PODNE od [NV]Voodo


Još jedan post nevezan za ovu temu i krenut ću redom banat(one koji su to zaslužili)!
i ako imate dokaze o reklamiranju pošaljite meni ili bilo kojeg drugom članu administracije pa ćemo mi to riješit..