Night Voodo RolePlay [Otvaranje 29.12.2011 u 20:00 h]

Započeo [PL]Renato Melo, Decembar 21, 2011, 16:56:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Forum se uredju tj tema pa ocekujte veceras / sutra da bude uredjen do kraja.
Hvala svima na podrskama







...Neno...

Vrlo lijepo,zaista,idete stopama B.E-a,nastavite reklamirati po drugim forumima samp server i leticete odavde kao pticica.. ;)

Citat: ...Neno... poslato Decembar 22, 2011, 12:34:12 POSLE PODNE
Vrlo lijepo,zaista,idete stopama B.E-a,nastavite reklamirati po drugim forumima samp server i leticete odavde kao pticica.. ;)
Kao prvo niko od nas nije reklamira to me uopce nezanima ni ti sam ja kome pistolj na glavu stavlja da on reklamira
a taj koje reklamira nek provjeri ip od toga igraca pa cu ja ga ja malo abusat..Tamo su nasa pravila i lipo smo napisali

Samo jedna stvar a ovo je najvaznija stvar NIKAD NEMOJTE REKLAMIRAT PO DRUGIM SAMP  SERVERIMA I FORUMIMA. mi nezelimo doci do igraca tako da krademo drugin serverima i da nas ljudi smatraju a to su oni koji reklamiraju non stop zato molim vas nemojte reklamirat ako ste reklamirali zato sto pise da je neko reklamira po drugom serveru na balkan samp molim vas izbjegavajte reklamiranje po forumima i serverima. sankcija ce biti ako neko bude tia nastavit reklamirat.
Poslednja Izmena: Decembar 22, 2011, 13:52:45 POSLE PODNE od [NV]Voodo


Citat: ...Neno... poslato Decembar 22, 2011, 12:34:12 POSLE PODNE
Vrlo lijepo,zaista,idete stopama B.E-a,nastavite reklamirati po drugim forumima samp server i leticete odavde kao pticica.. ;)
o da  :)

Citat: DaDa poslato Decembar 22, 2011, 01:33:52 PRE PODNE
dodi na otvorenje u nedilju u 20 sati novoga srver vec ima stalnih 35 igraca jako dobar mod poznati skripteru su ga skriptali wrhunski forum ip od servera : 89.201.175.35:7779 http://www.nv-roleplay.com/index.php

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Decembar 22, 2011, 16:06:54 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 22, 2011, 12:34:12 POSLE PODNE
Vrlo lijepo,zaista,idete stopama B.E-a,nastavite reklamirati po drugim forumima samp server i leticete odavde kao pticica.. ;)
o da  :)

Citat: DaDa poslato Decembar 22, 2011, 01:33:52 PRE PODNE
dodi na otvorenje u nedilju u 20 sati novoga srver vec ima stalnih 35 igraca jako dobar mod poznati skripteru su ga skriptali wrhunski forum ip od servera : 89.201.175.35server uklonjen! http://www.nv-roleplay.com/index.php


Ja stvarno osobno neznan koje reklamira al dozna san za jednoga tako da je banan.Da se jos dozna da je neko reklamira prijavit cu ga na abuse internet.


Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Decembar 22, 2011, 16:06:54 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 22, 2011, 12:34:12 POSLE PODNE
Vrlo lijepo,zaista,idete stopama B.E-a,nastavite reklamirati po drugim forumima samp server i leticete odavde kao pticica.. ;)
o da  :)

Citat: DaDa poslato Decembar 22, 2011, 01:33:52 PRE PODNE
dodi na otvorenje u nedilju u 20 sati novoga srver vec ima stalnih 35 igraca jako dobar mod poznati skripteru su ga skriptali wrhunski forum ip od servera : 89.201.175.35:7779 http://www.nv-roleplay.com/index.php

O ne. Znam Renata s SmartEx-a , ne bih tako Å¡to napravio. ;)



OT: Sretno. :D

Citat: R3DM4N poslato Decembar 22, 2011, 21:28:37 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Decembar 22, 2011, 16:06:54 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Decembar 22, 2011, 12:34:12 POSLE PODNE
Vrlo lijepo,zaista,idete stopama B.E-a,nastavite reklamirati po drugim forumima samp server i leticete odavde kao pticica.. ;)
o da  :)

Citat: DaDa poslato Decembar 22, 2011, 01:33:52 PRE PODNE
dodi na otvorenje u nedilju u 20 sati novoga srver vec ima stalnih 35 igraca jako dobar mod poznati skripteru su ga skriptali wrhunski forum ip od servera : 89.201.175.35server uklonjen! http://www.nv-roleplay.com/index.php

O ne. Znam Renata s SmartEx-a , ne bih tako Å¡to napravio. ;)



OT: Sretno. :D
Hvala ti ;)
Poslednja Izmena: Decembar 22, 2011, 21:46:46 POSLE PODNE od [NV]Voodo


Sad banujes svoje igrace jer su te oni napanjkali,kako mozes biti siguran da je to taj,a uostalom lik je samo htio dobro za srv. mozda i nije znao da je to zabranjeno..Govorim ti iz iskustva ako budes tako lak na banani neces nigdje dogurati.. :-X
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Decembar 23, 2011, 06:55:17 PRE PODNE
Sad banujes svoje igrace jer su te oni napanjkali,kako mozes biti siguran da je to taj,a uostalom lik je samo htio dobro za srv. mozda i nije znao da je to zabranjeno..Govorim ti iz iskustva ako budes tako lak na banani neces nigdje dogurati.. :-X

ti si se moj momak zbunia u pisanju, svakako ako reklamira po drugin forumima di nesmi zasluzuje ban nebojse.

Moje ime je Marko Župa i demantiram bilo kakvu povezanost s ovim serverom.


Molim da se moje ime UOPĆE ne koristi ni na dotičnom serveru, ni na dotičnom forumu.



Dečki, ne želite probleme samnom, to je sve šta ću ja reći...


M. Župa