Night Voodo RolePlay [Otvaranje 29.12.2011 u 20:00 h]

Započeo [PL]Renato Melo, Decembar 21, 2011, 16:56:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ajde srecno vam na otvaranju ....
Poslednja Izmena: Decembar 25, 2011, 00:05:04 PRE PODNE od ax-Claude


Citat: [TX]SpawneR poslato Decembar 24, 2011, 17:12:37 POSLE PODNE
Ne niko sa naseg nije acc mu je obrisan a datoteku smo izbrisali..cekam da se nadje jos neko da vidimo IP i saljemo vam  :-\ A i zasto bih kvario ugled mog foruma  ::)
aha sta ti vise os balavac mali drkas po nama od kako smo objavili ovdje temu de bolan pogledajte si forum, kontas da nemate sanse protiv nas ? nastavis li pljuvat po nama hajd sto cu ti ugasit forum sto cu ti server kompletan ugasit i mod cu ti objavit na najjacim forumima nemoj mi zivce vadit vise smiri taj pubertet malo

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Decembar 24, 2011, 20:16:33 POSLE PODNE
Još jedan post nevezan za ovu temu i krenut ću redom banat(one koji su to zaslužili)!
i ako imate dokaze o reklamiranju pošaljite meni ili bilo kojeg drugom članu administracije pa ćemo mi to riješit..

@[TX]SpawneR, opomena pred ban.
@[NV] invex, "hackere" netrebamo ili bar one koji misle da to jesu.. vidimo se za 5 dana tj. kad se ova tema opet otključa :)
edit:: nisam vidio.. autor teme je drugi čovjek tako da tema ostaje otključana
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2011, 17:41:49 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

OFF: 1. neko sa vaseg community-a je svima to poslao...
2. neko je od nase administracije je obiriso svima pm da se link ne siri...

3. kad ste vec kod foruma, nemojte da vas prijavim da imate dz premium temu koju naravno niste platili.
4. Forum ces nam srusit? AHAHHAHA



ON

Sretno...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [NVinvex link=topic=34887.msg262064#msg262064 date=13249...5]
Citat: [TX]SpawneR poslato Decembar 24, 2011, 17:12:37 POSLE PODNE
Ne niko sa naseg nije acc mu je obrisan a datoteku smo izbrisali..cekam da se nadje jos neko da vidimo IP i saljemo vam  :-\ A i zasto bih kvario ugled mog foruma  ::)
aha sta ti vise os balavac mali drkas po nama od kako smo objavili ovdje temu de bolan pogledajte si forum, kontas da nemate sanse protiv nas ? nastavis li pljuvat po nama hajd sto cu ti ugasit forum sto cu ti server kompletan ugasit i mod cu ti objavit na najjacim forumima nemoj mi zivce vadit vise smiri taj pubertet malo

taj tvoj post priče za malu decu, jer vidim po tome kako pišeš da imaš TLINAEST GODINA i ovakve reči si verovatno čuo na filmu SAM U KUĆI

I prestanite se svaÄ'ati...nastavite sa svojim radom, vidim niste joÅ¡ otvorili server, vi ste se dokazali po ozbiljnosti, a možda i grijeÅ¡im možda ste najavili otvaranje za sledeću godinu pa pogreÅ¡no napisali godinu :D
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2011, 21:18:33 POSLE PODNE od [TX] Talavander
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Opomena za vas dvojicu.. pa vi nastavite polako ali sigurno prema eliminaciji!

Citat: [TX] Talavander poslato Decembar 26, 2011, 21:04:09 POSLE PODNE
Citat: [NVinvex link=topic=34887.msg262064#msg262064 date=13249...5]
Citat: [TX]SpawneR poslato Decembar 24, 2011, 17:12:37 POSLE PODNE
Ne niko sa naseg nije acc mu je obrisan a datoteku smo izbrisali..cekam da se nadje jos neko da vidimo IP i saljemo vam  :-\ A i zasto bih kvario ugled mog foruma  ::)
aha sta ti vise os balavac mali drkas po nama od kako smo objavili ovdje temu de bolan pogledajte si forum, kontas da nemate sanse protiv nas ? nastavis li pljuvat po nama hajd sto cu ti ugasit forum sto cu ti server kompletan ugasit i mod cu ti objavit na najjacim forumima nemoj mi zivce vadit vise smiri taj pubertet malo

taj tvoj post priče za malu decu, jer vidim po tome kako pišeš da imaš TLINAEST GODINA i ovakve reči si verovatno čuo na filmu SAM U KUĆI

I prestanite se svaÄ'ati...nastavite sa svojim radom, vidim niste joÅ¡ otvorili server, vi ste se dokazali po ozbiljnosti, a možda i grijeÅ¡im možda ste najavili otvaranje za sledeću godinu pa pogreÅ¡no napisali godinu :D


da server jos nije otvoren zato sta smo se krivo izracunali nije uspia zavrsit na vrime koje je bilo predvideno jbg bia je bozic malo se izaslo i to sve ( niko nije kriv sta ti nisi izasa doma vec 2 miseca i stas ostat doma za novu ) zato je otvaranje u cetvrtak i ponekad se zna i to desit znas ono kad su praznici i malo se preracunas u svemu mislis da mos stic jedno i drugo. znaci otvaranje u cetvrtak u 20:00

Citat: [NV]Nesquik poslato Decembar 27, 2011, 00:20:14 PRE PODNE
Citat: [TX] Talavander poslato Decembar 26, 2011, 21:04:09 POSLE PODNE
Citat: [NVinvex link=topic=34887.msg262064#msg262064 date=13249...5]
Citat: [TX]SpawneR poslato Decembar 24, 2011, 17:12:37 POSLE PODNE
Ne niko sa naseg nije acc mu je obrisan a datoteku smo izbrisali..cekam da se nadje jos neko da vidimo IP i saljemo vam  :-\ A i zasto bih kvario ugled mog foruma  ::)
aha sta ti vise os balavac mali drkas po nama od kako smo objavili ovdje temu de bolan pogledajte si forum, kontas da nemate sanse protiv nas ? nastavis li pljuvat po nama hajd sto cu ti ugasit forum sto cu ti server kompletan ugasit i mod cu ti objavit na najjacim forumima nemoj mi zivce vadit vise smiri taj pubertet malo

taj tvoj post priče za malu decu, jer vidim po tome kako pišeš da imaš TLINAEST GODINA i ovakve reči si verovatno čuo na filmu SAM U KUĆI

I prestanite se svaÄ'ati...nastavite sa svojim radom, vidim niste joÅ¡ otvorili server, vi ste se dokazali po ozbiljnosti, a možda i grijeÅ¡im možda ste najavili otvaranje za sledeću godinu pa pogreÅ¡no napisali godinu :D


da server jos nije otvoren zato sta smo se krivo izracunali nije uspia zavrsit na vrime koje je bilo predvideno jbg bia je bozic malo se izaslo i to sve ( niko nije kriv sta ti nisi izasa doma vec 2 miseca i stas ostat doma za novu ) zato je otvaranje u cetvrtak i ponekad se zna i to desit znas ono kad su praznici i malo se preracunas u svemu mislis da mos stic jedno i drugo. znaci otvaranje u cetvrtak u 20:00

Da kući sam ostao jer ne slavim Katolički Božić, Pravoslavac sam.

I molio bi te da prestaneÅ¡ da ovuda vreÄ'aÅ¡, bar mene jer se vidi sada ko si i Å¡ta si!
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Lipo van je napisano da postovi koji nebudu vezane uz ovu temu da ce biti kaznjeni zato cu sada od [RS] K4[Я]!K3â,,¢ trazit za ban jer malo previse vridjate vi sa TX malo ste opustili krila.


Evo samo neka administracija proveri da li postoji ovaj e mail ovde



[email protected]
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

boli me brige sta cu sad dobit ban zato sta pisen nevezano za temu, al ja san reka i opet cu rec ja nevirujen da je to ITKO od nas i ja sumnjan u vas i vasu korumpiranost da nas se rjesite zato sta nan je forum dobar i bolji smo od vas imamo vise clanova i svega i vi nama to zelite ukinit da se mozemo reklamirat na ovon forumu zato sta ste cisto ljubomorni.


ali to nema nikakve veze zato sta cemo uvik bit bolji od rengera iz pustinje

Upravu ste vi bili da nije niko od Vas...

Ja Vam se sada javno izvinjavam! Jer su mi pričali skroz druge priče





Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

reka san vec otvorenje je u cetvrtak znas blagdani su i to sve armine.
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 01:03:34 PRE PODNE od [NV]Nesquik

Otvorenje ce biti 29.12.2011 u 20:00 h !
Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 02:15:59 PRE PODNE od [NV]Voodo