Gde za Novu Godinu?

Započeo Gotti747, Decembar 16, 2011, 15:41:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Decembar 19, 2011, 19:56:02 POSLE PODNE
očito da jest... jedino ako daje uz svako piće i Džoint onda OK XD
ma i kokain da daje.pa nebi mu platio 500 â,¬ :S

Citat: hule poslato Decembar 19, 2011, 13:52:33 POSLE PODNE
E moja djeco svi vi neÅ¡to pričate napicete se ovo ono a pola vas nema viÅ¡e od 15 godina znam to nemorate se tjeÅ¡iti,nit ste ikad uzeli neÅ¡to u ruke da popijete al dobro eto možete se ovde iživljavat malo  ;D

Pa gdje cu ici?Icu sa svojom ekipicom kao i uvjek možda kod ove jedne trebe na vikendicu da se nas 8 uvali ili kod jerana ovog što spada u tih 8,mi smo uvjek zajedno tako da nema razloga da se razdvajamo sjedimo do ujtru 8,9 i cugamo štacemo radit da se to proslavit.Jeftina mjuza teška cuga užas je nasa furka!
Pa kakvo si ti dijete majko moja.  ::)

Ne skrecite van teme, normalno je da ako neko ima 10 god da ce slaviti sa drustvom negde kuci, bacati petarde itd..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Decembar 20, 2011, 10:36:58 PRE PODNE
Ne skrecite van teme, normalno je da ako neko ima 10 god da ce slaviti sa drustvom negde kuci, bacati petarde itd..

A isti ti je rac,slavio u kuci il u kafani,diskoteci sta znam kad se ti odvalis neces ni znati gdje si...
[/center]

Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 20, 2011, 10:42:38 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 20, 2011, 10:36:58 PRE PODNE
Ne skrecite van teme, normalno je da ako neko ima 10 god da ce slaviti sa drustvom negde kuci, bacati petarde itd..

A isti ti je rac,slavio u kuci il u kafani,diskoteci sta znam kad se ti odvalis neces ni znati gdje si...

Ja kazem za decu od 10-11 god a ne za starije..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

A ja kažem da 90% članova ovog foruma nisu dovoljno zreli da pišu o tako jednostavnoj temi pa ću ovo po drugi put zaključat trajno.

pa ono nova godina kao svaki drugi dan neslavim sad bog zna sto ali eto oticu malo do grada s par dobrih prijatelja slusat cemo koncert mozda popijem pivo-2 nista pretjerano  :)

Ja cu na privatnu fešticu kod frendova.. :)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Eh ja nigde ove godine u kazni sam LOL :(
Ali inace za ponavljanje, prvog januara pravim zurku sa bratom :D

E pa lepo se provedite veceras, pozz :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Falcone1 poslato Decembar 31, 2011, 19:57:48 POSLE PODNE
Ja cu sa frendovima u Imperio(Austrija) nadam se da cemo se lepo provesti !!


BTW.

Po meni za islam i novu godinu je jako [cenzura]o !!

Ja mislim da svako ima pravo i meni se cini da je prije bilo dozvoljeno muslimanima da slave novu godinu(ukoliko se ne varam?) !?

Nemoj te se ljutiti, ali muslimanima sve oduzose, ja mislim da bi bilo lepo da svi zajedno proslavljaju novu godinu ! :)



Pa to ne postuje niko drug,1% njih postuje to a ovi ostali slave...
[/center]

Idem u Berlin kod druga a onda na jedan tulum glava boli disco,Pice,Treba,Mala milina em ostajemo u berlnu 3 dana to je zivot moj xD
[cener]Sretna vam Nova Godina od mene i puno zdravlja i srece[/center]

e Å¡to ste slavili, slavili ste  :D
bb ny  :-*