Gde za Novu Godinu?

Započeo Gotti747, Decembar 16, 2011, 15:41:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Ja sa drugovima iznajmio stan :D
Zene i Alkohol !


Za Novu Godinu hmmm?Ja ću slaviti kod roÄ'aka,ili kod prijatelja ili kod drugog prijatelja.Ili će oni svi kod mene ili će samo roÄ'ak kod mene hahahaha :D :D

Sa ekipom u praznu gajbu i sa 5 punih gajbi (malo sam okreno na smijeh).Inace pijem,al necu puno jer ce mi djevojka tu biti,a i ja sam iz Sarajeva,koksildo i ostale Sarajlije,iz kojeg ste dijela grada?

ja bih volo u vrsac na trg al bicu za CS ili na neki server necu imenujem jer ovde dobijase ban evo skracenica BEX

Citat: ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Decembar 19, 2011, 10:21:25 PRE PODNE
vjerovatno kod prijateljice prvo,ili negdje vani sa drustvom,pa do grada u neki kafic ili na trg, necu dolazit kuci do ujutro..
savit cu se ko zvjer,necu znat za sebe..

Inace dobra zabava moze i da protekne a da ne poljubis patos :D (ne garantujem nista za sebe samo kazem, nije ovo Bog zna sta, prelazak iz jedne godine u drugu  ::) (barem meni))
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Decembar 19, 2011, 11:14:48 PRE PODNE
Citat: ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Decembar 19, 2011, 10:21:25 PRE PODNE
vjerovatno kod prijateljice prvo,ili negdje vani sa drustvom,pa do grada u neki kafic ili na trg, necu dolazit kuci do ujutro..
savit cu se ko zvjer,necu znat za sebe..

Inace dobra zabava moze i da protekne a da ne poljubis patos :D (ne garantujem nista za sebe samo kazem, nije ovo Bog zna sta, prelazak iz jedne godine u drugu  ::) (barem meni))
imam isto misljenje  ::)

cristiane

Citat: [Egrotus RP] CadrRa poslato Decembar 19, 2011, 02:20:48 PRE PODNE
koksildo i ostale Sarajlije,iz kojeg ste dijela grada?
Ja nisam iz Sarajeva, već iz Travnika.

E moja djeco svi vi neÅ¡to pričate napicete se ovo ono a pola vas nema viÅ¡e od 15 godina znam to nemorate se tjeÅ¡iti,nit ste ikad uzeli neÅ¡to u ruke da popijete al dobro eto možete se ovde iživljavat malo  ;D

Pa gdje cu ici?Icu sa svojom ekipicom kao i uvjek možda kod ove jedne trebe na vikendicu da se nas 8 uvali ili kod jerana ovog što spada u tih 8,mi smo uvjek zajedno tako da nema razloga da se razdvajamo sjedimo do ujtru 8,9 i cugamo štacemo radit da se to proslavit.Jeftina mjuza teška cuga užas je nasa furka!

Citat: hule poslato Decembar 19, 2011, 13:52:33 POSLE PODNE
E moja djeco svi vi neÅ¡to pričate napicete se ovo ono a pola vas nema viÅ¡e od 15 godina znam to nemorate se tjeÅ¡iti,nit ste ikad uzeli neÅ¡to u ruke da popijete al dobro eto možete se ovde iživljavat malo  ;D

Pa gdje cu ici?Icu sa svojom ekipicom kao i uvjek možda kod ove jedne trebe na vikendicu da se nas 8 uvali ili kod jerana ovog što spada u tih 8,mi smo uvjek zajedno tako da nema razloga da se razdvajamo sjedimo do ujtru 8,9 i cugamo štacemo radit da se to proslavit.Jeftina mjuza teška cuga užas je nasa furka!


Pazi ti sad ovo , kako ti znaš tko ovdje ima koliko godina? Kao drugo kako mi možemo bit sigurni da ti imaš više od 8 godina? Shut your mouth please.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Ja ostajem doma... Dolaze frendovi k meni...  Imamo 4 Cezara i 8 F1 Exlusive-a od Oriona, ap ćemo vidjet kako će to ispast!
Stay hungry, Stay foolish  :)


Pa vidi gledam vaše postove i predpostavljam da vas pola nema preko 14 godina što možda nisam upravu.

Zakljucio sam to i po ovome,koji god se server otvorio i bio je na balkan sampu otiso sam na otvorenje neke sam i pitao kolko imaju godina uglavnom sve je to 1997,1998,1999 godište.Igrao sam na lb serveru koji vode dejca sve po 12 god.

Rekao sam zakljucujem po postovima kako to?Zato Å¡to neki piÅ¡u kaze imam 20 paketa petardi vidiÅ¡ djeci je to zanimljvio bacat petarde,gaÄ'at se ovo ono al kako stariÅ¡ sve je to gluplje i gluplje.Nadam se da su me ovi malo stari svatili o čemu pričam.

Ako oces javi mi se na pm dacuti brate moje podatke.

Btw:I ja sam iz sarajeva Grbavica imali još ko!

Kod druga u kuci,nas 5-orica i 5 cura,kralj zivotinja u neogranicenim kolicinama i nesto za jest,cisto da nismo gladni,sto se mene tice ekstra  :)
Ne igram SA:MP vise..