Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kao Å¡to vidim i sami znate da se to prijavljuje nekom iz administracije a isto tako vidim da i dalje komentirate post korisnika koji je trenutno dobio zabranu pisanja 24.h
Poslednja Izmena: Januar 10, 2012, 21:08:17 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 10, 2012, 21:07:59 POSLE PODNE
Kao Å¡to vidim i sami znate da se to prijavljuje nekom iz administracije a isto tako vidim da i dalje komentirate post korisnika koji je trenutno dobio zabranu pisanja 24.h
Ako mislis na mene, nisam znao da je dobio zabranu pisanja. Tak da se izvinjavam  ;D

1. Postavio je link u GL, sto nije dozvoljeno.
2. Optuzio je odredjenog korisnika, ali nije u pravu. Nzm sto mu je obrisan post kad je sve lepo napisao.(Mislim na onog u "trebam skriptera")
Poslednja Izmena: Januar 10, 2012, 21:11:42 POSLE PODNE od [CRP] joXy_

Spam postovi obrisani!

Citat: [CRP] joXy_ poslato Januar 10, 2012, 21:11:07 POSLE PODNE
Ako mislis na mene, nisam znao da je dobio zabranju pisanja. Tak da se izvinjavam  ;D

1. Postavio je link u GL, sto nije dozvoljeno.
2. Optuzio je odredjenog korisnika, ali nije u pravu. Nzm sto mu je obrisan post kad je sve lepo napisao.(Mislim na onog u "trebam skriptera")

U postu se nije vidjelo da je nekad editan.. prema tome namjerno je napisao "//" pa mu je post izbrisan!

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 10, 2012, 21:12:38 POSLE PODNE
U postu se nije vidjelo da je nekad editan.. prema tome namjerno je napisao "//" pa mu je post izbrisan!
Nije editao, a nije ni imao potrebe, ovako je napisao:

Potreban (Skripter ili maper): TEKST //
Nagrada: TEKST //
Vaše godine: TEKST //
Kontakt: TEKST //
Ostalo: TEKST //

Kao i ovaj dzonyBRE, http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=33909.60
Pa se cini da nije ni popunio.  :D
Poslednja Izmena: Januar 10, 2012, 21:15:57 POSLE PODNE od [CRP] joXy_

2000
Citat: [CRP] joXy_ poslato Januar 10, 2012, 21:15:23 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 10, 2012, 21:12:38 POSLE PODNE
U postu se nije vidjelo da je nekad editan.. prema tome namjerno je napisao "//" pa mu je post izbrisan!
Nije editao, a nije ni imao potrebe, ovako je napisao:

Potreban (Skripter ili maper): TEKST //
Nagrada: TEKST //
Vaše godine: TEKST //
Kontakt: TEKST //
Ostalo: TEKST //

Kao i ovaj dzonyBRE, http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=33909.60
Pa se cini da nije ni popunio.  :D
Znači, ako sam dao zabranu pisanja zbog ovog a ti i dalje tu piÅ¡eÅ¡ umjesto da  prijaviÅ¡ na PP primoran sam i tebe opomenut jer mi se neda banat iz prve nego na tenane. XD

Otvorene su prijave za BETA TESTERE Ping Gaming Freeroama  zainterisovani neka se prijave ovdje
http://ping-gaming.com/forum/index.php?topic=98.msg680#msg680
Ako se ne mognete registrovat preko Chroma registrujte se preko nekog drugog browesera izvinjavamo se zbog problema
LOL

jedno pitanje za ove cheatere
pošto se nikad nisam bavio cheatanjem,zanima me jel moguće da sobeit zezne igricu?
tj san andreas?

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 11, 2012, 01:24:37 PRE PODNE
jedno pitanje za ove cheatere
pošto se nikad nisam bavio cheatanjem,zanima me jel moguće da sobeit zezne igricu?
tj san andreas?
Može ja ušao maloprije na neki race server i ukljucio sobeit i sad mi skroz crasha dok ga nisam uninstall tako da ti preporucujem ako oces install nemoj....
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

Citat: Just Say OmG poslato Januar 11, 2012, 08:52:49 PRE PODNE
Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 11, 2012, 01:24:37 PRE PODNE
jedno pitanje za ove cheatere
pošto se nikad nisam bavio cheatanjem,zanima me jel moguće da sobeit zezne igricu?
tj san andreas?
Može ja ušao maloprije na neki race server i ukljucio sobeit i sad mi skroz crasha dok ga nisam uninstall tako da ti preporucujem ako oces install nemoj....
vec jesam..morao sam reinstall samp client samo,katastrofa..

Evo me kuci konacno, sad da krenem u redovnu kontrolu :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 11, 2012, 13:49:33 POSLE PODNE
Evo me kuci konacno, sad da krenem u redovnu kontrolu :D
Welkom bek feel free to ban me :D
Salim se naravno znam da je engleski zabranjen vamo (glupo pravilo) ...
Treba mi neka ideja za fs ili include posto zelim da se takmicim sa nekim likom.
Ne bi' sada da padam kada sam stigao dovde...
Sta god da se desi , zauvek ostacu ovde
Ostacu ovde...Zauvek ostacu ovde...
Ne zelim nigde da odem ... Jer najlakse je uspeti al najteze je ostati covek !!!

Haha.Gotti k'o marica.Redovna kontrola podforuma,i pisanje kazni xD

sta je ovo gonnsu izbrisan acc  :o

Citat: [PG]Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 11, 2012, 18:51:27 POSLE PODNE
sta je ovo gonnsu izbrisan acc  :o
vjerovatno ga je sam izbriso
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_