Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.



nastavljam skriptat truck mod...

trazim i neku zajednicu gdje se mogu ubacit sa njim... nes kao da budemo frendovi... btw ja cu za ovaj truck mod kupit domenu i premium logooff ili od ds-a temu....
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Decembar 06, 2011, 19:22:54 POSLE PODNE
nastavljam skriptat truck mod...

trazim i neku zajednicu gdje se mogu ubacit sa njim... nes kao da budemo frendovi... btw ja cu za ovaj truck mod kupit domenu i premium logooff ili od ds-a temu....
mod od 0 il ?

Citat: [PG]Don_Johny poslato Decembar 06, 2011, 19:26:20 POSLE PODNE
Citat: panameR. poslato Decembar 06, 2011, 19:22:54 POSLE PODNE
nastavljam skriptat truck mod...

trazim i neku zajednicu gdje se mogu ubacit sa njim... nes kao da budemo frendovi... btw ja cu za ovaj truck mod kupit domenu i premium logooff ili od ds-a temu....
mod od 0 il ?

dap zavrsen je vec na 40%

edit: mslm doso sam do 40% xD
Poslednja Izmena: Decembar 06, 2011, 19:35:12 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Zlatan_Ibrahimovic

Ne ide me ne ide...Ovaj SAMP mi dosadio.Necu vise ni jedan serv u zivotu otvorit.

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 06, 2011, 19:38:25 POSLE PODNE
Ne ide me ne ide...Ovaj SAMP mi dosadio.Necu vise ni jedan serv u zivotu otvorit.

Ne seri  :-[
[/center]

sta mislite koliko bi dobio za Balkan Mafia mod i jel bi to ko kupio? :S
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 06, 2011, 19:38:25 POSLE PODNE
Ne ide me ne ide...Ovaj SAMP mi dosadio.Necu vise ni jedan serv u zivotu otvorit.
sta si sad ti rahitican  :D
EDIT : @panemeR nekih 100 kn nije nes mod
Poslednja Izmena: Decembar 06, 2011, 20:18:08 POSLE PODNE od [PG]Don_Johny

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 06, 2011, 13:53:23 POSLE PODNE
ne ja sam na Tera Gamingu i to vec dugo i ne gavorim u svoje ime i sl Vec opcenito da maperi se bas necjene ja sto znam da je mapper najvise dobio nekog admina lvl 5 i poznajem jednog sto je imao ownera ali on i jest bio owner xD

BTW: Zelio bih javno pitati nesto. Nedavno smo se odvojili od urnivezal gaminga i evo danas vidim hakirana nam stranica pa samo da pitam ... Jeste li tako jadni ? Sve se moglo rijesiti mirnim putem i nasli bi neki normalan nacin
Sto se tice te price sta si pokrenuo oko mapanja nisi upravu... Kao prvo kod mene si cijenjen i takoder si admin uz mene...a ostali koji misle mapati za pare ti nikada nece uspjeti....

A sto se tice drugog dijela sto si napisao pusti djecu nek se vesele Tera Gaming zajednicu nece srusiti jedno rusenje foruma  :D pa cak da mi i sjebu otvaranje servera odustati necu tak da nema frke jer nisam radio GM od 0 i ulozio toliko truda da tako lako odustanem i nadam se da neecmo izgubiti clanove koje smo imali u zadnje vrijeme  8)
Samo da najavim da je GM pri kraju negdje oko 90 % i naravno 0.3d.....
Imam jos par stvari dovrsiti i mozete ocekivati otvaranje  ;D
Poslednja Izmena: Decembar 06, 2011, 20:25:55 POSLE PODNE od [TG]$--L84S--$

odoh napravit fs o taxi znaku za 0.3d verziju! :) i odma ga objavljujem ovdje :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[BUL]Salvatore



Zlatan_Ibrahimovic


Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 06, 2011, 22:16:42 POSLE PODNE
igra li ko C&C Generals :D

Boze? pa to najbolja igra na svetu !! nekad sam je igro 24/7 :D