Glavni razgovor #13

Započeo ...Neno..., Decembar 03, 2011, 11:34:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ...Neno... poslato Decembar 04, 2011, 16:46:16 POSLE PODNE
GeForce je sad,a i cini mi se da ce i Los Balkan posto vec dugo Theo sprema onaj veliki update,pa je vjerovatno cekao novu verziju (0.3d).

Ja nevjerujem da ce tog update uopšte biti...
[/center]

J4€k

Jel itko zna kako da lakse ubacim texture u San andreas donwload sam one texture itd
I jedno mapu od 200 textura za jedan sat stavio preko IMG toola
ali sad dolazi problem xD ima druga datoteka od 1600 textura a za to bi mi trebalo 2444444 sati xD
pa ako ima neki nacin ili program da sve odjednom ubacim

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 04, 2011, 15:31:00 POSLE PODNE
i da predjem sad ne bi bio prvi,a i ne da mi se,kad svi ne koriste 0.3d :D

a najjaca mi je ona stvar za radio...Samo zna li ko kako da sa nekog linka prebacim u ip za stream.

u jednom fsu sam vidio da bude neki ip 11.1.1.2 itd

i preko toga pjesmu prenosi,zna ko :D ?

zna li ko kako ovo uraditi za radio stream,citirao sam svoje da ne moram ponovo pisat

J4€k

Ljepo no Ako mozda forum stavis onako normalniji xD Balkanci su navikli na nesto tipa zone 99
da bude malo rasporeÄ'eniji i ne tako zgusnbut ostalo sve odlicno  :-*

pozz evo mene nazad  :D
igra neko CS ?
nek mi posalje IP od nekog srv da se izgustam  :)

Pozdrav, evo vratio sam se iz Splita. Nije se puno promijenilo zar ne?

J4€k

Pa nije ....
Izasao 0.3d i nista ostalo novo  ;)


J4€k

Nekako mi se cini da se mapere pocinje podcjenivati
Cijeli LS izmappamo i dobijemo Gm i jedva nekog admina mozda
za cijel LS izmapat treba nam bar 70 sati mappanja da bi sve ljepo ispalo itd
Neki zarade Admina na nicemu , Na prijavama za admine i to neki zarade cak vise levele od mappera koji je od pocetka stvarao server i sve.Ponekad Mapper napravi vise od vlasnika ako nije mapper
po zaslugama bi bilo ovako
Skripter
Mapper
Marketing team

Ipak skripter najvise odradi i zasluzio je ownera ili novce ali je mapper podcijenjen

A za mapovanje zaista trebas dobiti Oskara... Stvarno je tesko sesti pola sata i sklopiti 50 objekta..A to ako potrosis 70 sati u jednom programu da bi "uredio grad na igrici", zaista trebas dobiti nesto vise od GM-a, pravi novac hmm, za lecenje na primer..
Poslednja Izmena: Decembar 05, 2011, 17:58:48 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

J4€k

ti zajebavas ili stvarno govoris  ??? mms zavisi na koji nacin procitas recenicu

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 05, 2011, 17:59:22 POSLE PODNE
ti zajebavas ili stvarno govoris  ??? mms zavisi na koji nacin procitas recenicu

arw.. Shvatio sam kao da si potrosio 70 sati na mapovanje i dobio si GM-a. vecinu stvari shvatam figurativno..mozda mi je to mana?  :-\
(ali u svakom slucaju ovo sto sam rekao ti ima istu sustinu.)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

J4€k

Ne zalim se ja sad na moj primjer dobio sam mappig admin level amo reci da mi nije toliko žao ali opet maperi naprave velik posao i trebalo bi ih se nagradit jer da ti je mappa losa to isto ljude tjera a da ti je mappa dobra privlaci ljude.
NPR j kad dodem na novi server neki prvo sto pregledam jesu mape prosecem po serveru ,a kad vidim ono burg na 200 metara visi na jednom stupu i skale nestoje ni na cemu onda odmah odem niti vise gledam Mod.
Maperi bi trebali dobit bar level suvlasnika ili nesto malo nize ali ne GM ili nesto drugo je da si pomocni mapper ili tako nesto

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 05, 2011, 17:55:07 POSLE PODNE
Nekako mi se cini da se mapere pocinje podcjenivati
Cijeli LS izmappamo i dobijemo Gm i jedva nekog admina mozda
za cijel LS izmapat treba nam bar 70 sati mappanja da bi sve ljepo ispalo itd
Neki zarade Admina na nicemu , Na prijavama za admine i to neki zarade cak vise levele od mappera koji je od pocetka stvarao server i sve.Ponekad Mapper napravi vise od vlasnika ako nije mapper
po zaslugama bi bilo ovako
Skripter
Mapper
Marketing team

Ipak skripter najvise odradi i zasluzio je ownera ili novce ali je mapper podcijenjen
Koliko sam ja razumeo ti se bunis jer na nekom serveru nisi dobio admina za mapanje ?Ako ljudima ne treba maper tj. imaju ga sto bi onda i dobio,a to sto kazes da se maper "ne ceni" to ti je od servera do servera..  :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

dragan12

Citat: Sinesha poslato Decembar 05, 2011, 20:00:12 POSLE PODNE
Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Decembar 05, 2011, 17:55:07 POSLE PODNE
Nekako mi se cini da se mapere pocinje podcjenivati
Cijeli LS izmappamo i dobijemo Gm i jedva nekog admina mozda
za cijel LS izmapat treba nam bar 70 sati mappanja da bi sve ljepo ispalo itd
Neki zarade Admina na nicemu , Na prijavama za admine i to neki zarade cak vise levele od mappera koji je od pocetka stvarao server i sve.Ponekad Mapper napravi vise od vlasnika ako nije mapper
po zaslugama bi bilo ovako
Skripter
Mapper
Marketing team

Ipak skripter najvise odradi i zasluzio je ownera ili novce ali je mapper podcijenjen
Koliko sam ja razumeo ti se bunis jer na nekom serveru nisi dobio admina za mapanje ?Ako ljudima ne treba maper tj. imaju ga sto bi onda i dobio,a to sto kazes da se maper "ne ceni" to ti je od servera do servera..  :) :) :)
To sve zavisi gde se kolko cene ljudi i maperi. Kod mene dok sam radio BD ja sam sve skriptao i placao, a Stefan je mapao i ono sto netreba ali uvek u roku i on je onda bio suvlasnik jer jednostavno to zasluzi iako samo mapa :).