**SpeedTouch Online Radio**

Započeo matemandbrnaze742, Februar 02, 2010, 10:52:20 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

matemandbrnaze742

http://s2.myradiostream.com/stream/783/listen.htm

Odlučio sam opet malo upaliti ST online radio. Problem je što mi komp ne radi baš 24/7, al nadam se da će radio biti upaljen negdje od 9 - 11 ujutro pa sve do ponoći. Uglavnom, u večernjim satima će raditi!

Puštam techno/trance/dance/pop/house/hip-hop/rap i to uglavnom hitove.

Slušajte klikom na http://s2.myradiostream.com/stream/783/listen.htm a možete slušati na webu, preko Windows Media Playera, Winampa ili Real Playera.


Tekst Pisao:Randy Čupić([ST]Injetion)
Obajvio:Mate Mandac([ST]Mate Mandac)

iYoko

Pametna ideja... Znam jedan server koji je otvorio svoj radio na kraju prerastao u jedan od glavnih u tom gradu xD (TMS Radio)

Dobra je ova stvar ;)
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !


Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Februar 02, 2010, 12:51:29 POSLE PODNE
Ja nikako da skuzim di to otorite free?

Opet si objavio temu da neznam, Mate  ;D

Nego Chris, javi mi se na MSN ako želiÅ¡ ([email protected]) pa ti mogu objasniti.

Inaće, zaposlit ćemo još nekoliko DJ-a, integrirati player na portal i uvesti glazbene želje preko foruma.

evo sad sam skuzio...jer prije se nisam mogo regat..explorer mi nije pokazao forme...sad cu dodat nekog na msn da mi kaze kako pustat pjemse



koji kurac nece mi loadat :(


BTW. DJ injection xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Februar 03, 2010, 20:01:47 POSLE PODNE
koji kurac nece mi loadat :(

Ma svi se nešto žale, a meni uvijek radi... Ja, kako bi bio siguran da radi, glazbu puštam iz Winampa ali stišam volume od Winampa na 0 (to naravno NE utječe na puštanje) i onda otvorim radio.speedtouch-samp.com i navinem pojačalo do daske tako da gdje god sam u ulici, čujem glazbu. Ako naglo nastane tišina, znaći da nešto nije u redu i idem popraviti. Tako mi cijeli dan lupa muzika pa znam da radi. A jedini problem nastupa kad idem u školu, em što me nema doma, em što moram ugasit pojačalo jer starci popizde kad svira muzika a mene nema. Al kad se vratim, uglavnom zatečem da radi...

I da, ja UVIJEK sluÅ¡am u Windows Media Player-u jer onaj web player je izbugiran sto na sat! Nakon nekoliko minuta sluÅ¡anja, prebaci naglo unatrag na pjesmu koja je već svirala i onda piÅ¡e ime jedne pjesme, a svira druga koja je par minuta unazad. I zna zaÅ¡tekat. Najbolje je da kliknete ispod playera na jedan od onih linkova (preporučam Windows Media Player) i tamo uvijek radi besprijekorno. Samo Å¡to ću ja napraviti svoj *.asx fajl, tako da će vam i u WMP-u pisati ime pjesme i izvoÄ'ača umjesto samo "Windows Media Stream", i stavit ću neke reklame za ST koje će se vrtiti u Windows Media Playeru, ispod Visualization ekrana.

Citat
BTW. DJ Injection xD

Å ta se ti smijeÅ¡, DJ Galeb  ;D  ;D, Å¡ta da ja stavim, DJ Svraka  ;D to je sve zajebancija samo...

Haha nista nista samo ti budi dj xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Februar 05, 2010, 18:15:03 POSLE PODNE
Haha nista nista samo ti budi dj xD

Lol, ma koji DJ... kao da je tesko pustat muziku na online radio... to moes i ti  ;D

E nemogu :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









UPDATE

Budući da onaj web player zna štekati, preporučam da muziku slušate ovdje: http://radio.speedtouch-samp.com/SpeedTouchFM.asx

To si skinite u kompjuter i pokrenite u Windows Media Playeru, a možda vam ga i odmah otvori u browseru i počne svirati. Taj uvijek radi i ako onaj ne radi, radit će ovaj!

A ako vam u browseru otvori, ali kao tekst (neki kodovi), na ovaj link kliknite desnim klikom i onda Save Linked Contet As ili Save Target As i spremite ga u PC.

PS: Osim WMP, može ga otvarati i BS player i možda još neki.

UPDATE 2

Sad sam i na http://radio.speedtouch-samp.com postavio player od WMP-a jer im često padne site, ali server i dalje radi, al uzalud kad onaj sivi njihov player padne skupa sa sajtom. Ovaj od WMP-a je i viÅ¡e fensy (jer ima i za vizualizacije)  :) al mu je mana da nema imena pjesme i autora i nema status (koliko je sluÅ¡atelja), pa ću stavit oba dva i moći će se birati na kojem će se sluÅ¡ati. Primarni će biti WMP

PS: Danas mene skupa sa laptopom nema cijelu večer, pa je preuzeo DJ Boky (jedan naÅ¡ igrač) i puÅ¡tat će od sad do 6 ujutro za sve noćne ptice  :) TakoÄ'er, MTV Top 100, top liste, techno, pop, dance itd.
Poslednja Izmena: Februar 05, 2010, 20:23:45 POSLE PODNE od [ST]Injection