Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 25, 2011, 20:25:42 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 20:01:46 POSLE PODNE
E ljudi.Imam pitanje zasto su neki serv zabranjeni.Neki zbog fejkanja ili drugih stvari ?
Neki zbog fejkanja,neki zbog nacionalizma, a neki zbog kopiranje nekih servera (ali mislim na sve kopirano). I mozda jos nesto

a dobro je znaci mislio sam da je tako a i jest :)

EDIT : Evo ljudi ja navecer radio mix :D

http://www.youtube.com/watch?v=IxdIQD5L2Kc

Listen! :D
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2011, 00:50:19 PRE PODNE od [SL]DJ LuxZillo

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 21:05:47 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 25, 2011, 20:25:42 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 20:01:46 POSLE PODNE
E ljudi.Imam pitanje zasto su neki serv zabranjeni.Neki zbog fejkanja ili drugih stvari ?
Neki zbog fejkanja,neki zbog nacionalizma, a neki zbog kopiranje nekih servera (ali mislim na sve kopirano). I mozda jos nesto

a dobro je znaci mislio sam da je tako a i jest :)

EDIT : Evo ljudi ja navecer radio mix :D

http://www.youtube.com/watch?v=IxdIQD5L2Kc

Listen! :D

http://www.youtube.com/watch?v=4RD6YG9AiM4

Ko pobedjuje na derbiju?????? CZV ili PFC ?   :) :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: Lucky Luciano poslato Novembar 26, 2011, 10:42:24 PRE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 21:05:47 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 25, 2011, 20:25:42 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 20:01:46 POSLE PODNE
E ljudi.Imam pitanje zasto su neki serv zabranjeni.Neki zbog fejkanja ili drugih stvari ?
Neki zbog fejkanja,neki zbog nacionalizma, a neki zbog kopiranje nekih servera (ali mislim na sve kopirano). I mozda jos nesto

a dobro je znaci mislio sam da je tako a i jest :)

EDIT : Evo ljudi ja navecer radio mix :D

http://www.youtube.com/watch?v=IxdIQD5L2Kc

Listen! :D

http://www.youtube.com/watch?v=4RD6YG9AiM4

to ti meni prenosis ???????? -.-

J4€k


Zlatan_Ibrahimovic


Citat: Sinesha poslato Novembar 26, 2011, 11:12:33 PRE PODNE
Ko pobedjuje na derbiju?????? CZV ili PFC ?   :) :) :) :)

Ako Partizan pobedi prvenstvo je reseno, +7 se ne moze stici nikako u drugom delu prvenstva osim ako Partizan na zimu proda sve igrace i dovede prvi tim Novog Pazara ili Metalca sto je ne moguce...
Mada ovaj derbi nece nista promeniti, posto ostajemo prvi na tabeli, ja bih bio zadovoljan i neresenim rezultatom, ali pobeda je pobeda :)

NAPRED PARTIZAN!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

moja prognoza Mezenga daje 2 gola  :D

Partizan je tada, pre 4 godine, rekonstruisao ceo tim, ostalo je samo 7 igraca u jednom trenutku i dovedeni su novi, najveca greska je sto svake godine prodaju pola tima, i sto naravno prodaju mlade igrace sa 18-19 godina umesto da ih zadrze do 22 barem, nisu trebali da prodaju tim od prosle godine koji je igrao Ligu Sampiona, zamislite kakav bismo sastav imali da se nisu prodavali igraci od 17-18 godina unazad 2-3 sezone,

---------------------------------------------------------------------------------
                            Vladimir Stojkovic

Ivan Stevanovic   Stefan Savic   Matija Nastasic   Vladimir Volkov
                                   
                                  Medo Kamara
       
  Tomic                       Stevan Jovetic                      Zoran Tosic

                                      Cleo

---------------------------------------------------------------------------------

I da se Cleo koji je prodat nekom Kineskom timu menja sa malim Lazarom Markovicem koji je vec na meti Celzija, da se Zoran Tosic koji je prodat Manchester Unitedu menja sa Ademom Ljajicem koji je prodat Fiorentini, da se Stevan Jovetic koji je prodat Fiorentini menja sa Moreirom koji je otisao bez obestecenja, da se Volkov menja sa Ivanom Obradovicem koji je prodat Zaragozi, da se Medo menja sa Radosavom Petrovicem koji je otisao u Blackburn, da se Savic i Nastasic koji su prodati Manchester City-u odnosno Fiorentini menjaju sa Rnicem odnosno Ivanovom, i da umesto Stevanovica ulazi mladi Aksentijevic,

pa Partizan bi svake godine igrao minimum cetvrtfinale Lige Sampiona, jer i kada jedan APOEL moze da igra osminu finala LS mogao je i Partizan sa ovakvim timom koji cine mladi igraci cene u proseku oko 15 miliona funti, cak i nesto iznad cetvrtfinala LS ne bi cudilo. :)


Eto jedna zaista tuzna realnost naseg fudbala, prodavanje igraca od 17-18 godina.. :(
Poslednja Izmena: Novembar 26, 2011, 13:17:01 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Sinesha poslato Novembar 26, 2011, 11:12:33 PRE PODNE
Ko pobedjuje na derbiju?????? CZV ili PFC ?   :) :) :) :)
Posto je Stanojevic izjavio da su oni zadovoljni i sa +1 ja mislim da ce CZV jer ce njima vise trebati bodovi ,ako izgube onda ne mogu nikako biti 1. na tabeli ! A i ,po mene su nekako spremniji ...:)

Tako ti je kada mafija upravlja savezom :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Do dan danas sam bio na najgorem forumu xD
Nesmjem ga spomenut ovdje al kad sam vidio ekipu  ;)
Nov sam ovdje

J4€k


Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Novembar 26, 2011, 13:55:30 POSLE PODNE
dobrodosao i dobro se provedi :D

hvala bar sam dosao s kakvim takvim skripterskim znanjem a kolko vidim ovdje cu puno toga nauciti  :)

Citat: Gotti747 poslato Novembar 26, 2011, 12:24:47 POSLE PODNE
Citat: Sinesha poslato Novembar 26, 2011, 11:12:33 PRE PODNE
Ko pobedjuje na derbiju?????? CZV ili PFC ?   :) :) :) :)

Ako Partizan pobedi prvenstvo je reseno, +7 se ne moze stici nikako u drugom delu prvenstva osim ako Partizan na zimu proda sve igrace i dovede prvi tim Novog Pazara ili Metalca sto je ne moguce...
Mada ovaj derbi nece nista promeniti, posto ostajemo prvi na tabeli, ja bih bio zadovoljan i neresenim rezultatom, ali pobeda je pobeda :)

NAPRED PARTIZAN!
Ma veceras vas stizemo!!  ;) ;) ;) :D :D
Ne igram SA:MP vise..