Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k

Upravo tako . Zato ja skripteru govorim da Radi sto unikatnije i sto vise unikatnih stvari ali nije vazno kojim nacinom u pwn vec da u igri bude sto bolje
i nikako da me poslusa uvijek dajem unikatne ideje ,a on : ma to se brzo napravi to cemo s updatom
E dok dode update odu igraci :/

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Novembar 25, 2011, 13:29:50 POSLE PODNE
Upravo tako . Zato ja skripteru govorim da Radi sto unikatnije i sto vise unikatnih stvari ali nije vazno kojim nacinom u pwn vec da u igri bude sto bolje
i nikako da me poslusa uvijek dajem unikatne ideje ,a on : ma to se brzo napravi to cemo s updatom
E dok dode update odu igraci :/

Gledajte, upce nemora biti unikatno nego mora biti i zanimljivo ;)
Postavite si pitanje di cete vi raÄ'e igrad di je unikatnije ili di je zanimljivo? ( botovi ce sad rec. tamo di sam admin xD )




Neno... ono sto si reko je GLUPOST, sad ces ti imat neki obican mod i imat ces samo botove i tako?
Bolje imat pravi gm od 0 pa 6 igraca nek , 15 igraci i sami botovi koji zicaju za admina ;)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Novembar 25, 2011, 13:47:12 POSLE PODNE
al ja to gledam ovako,dode neki kurac,uzme obicni ravens/gf i promjeni ime i sad on ima 15-20 igraca,vidio sam puno ovakvih servera,forum im bude kurac,isto kao i mod, a ja se ubijem od posla , radim 2-3 mjeseca i imam 3 igraca,i di je sad tu logika?

Pa onda si ti kriv slabo si reklamirao ;)
A i glupo je igrati nesto sto ima cijeli svijet ( mislim na taj ravens )
to ja upalim kucni server pozovem frendove i lupi ga mara imas 15 igraca haha.
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [TG] P!xel poslato Novembar 25, 2011, 13:51:22 POSLE PODNE
Citat: ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Novembar 25, 2011, 13:47:12 POSLE PODNE
al ja to gledam ovako,dode neki [cenzura],uzme obicni ravens/gf i promjeni ime i sad on ima 15-20 igraca,vidio sam puno ovakvih servera,forum im bude [cenzura],isto kao i mod, a ja se ubijem od posla , radim 2-3 mjeseca i imam 3 igraca,i di je sad tu logika?

Pa onda si ti kriv slabo si reklamirao ;)
A i [cenzura]o je igrati nesto sto ima cijeli svijet ( mislim na taj ravens )
to ja upalim kucni server pozovem frendove i lupi ga mara imas 15 igraca haha.
A gledaj ovako,igraci koji znaju da je to raven's mod (primer) ,bilo gde da ja sada reklamiram oni ne bi dosli jer je to obican raven's a ne neki tamo mod od 0 ...Zato ne shvatam kako neko i sa reklamom pored takvog moda moze imati toliko igraca...

Nema veze sto je raven bitno je da se zabavljas,to ti ide ovako imas 7-8 jarana koji igraju dovedeš ih oni ce dovesti jos 5-6 svojih i tako se nakupi i zezate se..
[/center]

Ja mislim da mi sa igracima necemo iamti problema jer imam iskustva sa dovodjenjem igraca eto gde ces dalje imamo 30 registvorvanih clanova a nisam ni na jedan forum ukacili da ja forum otvoren.Samo clanvi grupe na FB.Necemo forum jos da kacimo na forume jer je jos u izradi trazimo nekog da nam ga dovrsi tj. nasli smo
Poslednja Izmena: Novembar 25, 2011, 14:33:43 POSLE PODNE od [BG]Rastaa
Zene i Alkohol !

J4€k

Da evo istina je sto kazete Ima jedan server Ravens mod malo editan i valjda preveden sto je to 2 tjedna posla otprilke dodano par skinutih FS tipa snijeg itd i danonocno 70 igraca

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Novembar 25, 2011, 16:16:22 POSLE PODNE
Da evo istina je sto kazete Ima jedan server Ravens mod malo editan i valjda preveden sto je to 2 tjedna posla otprilke dodano par skinutih FS tipa snijeg itd i danonocno 70 igraca

cisto sumnjam,al ajd daj ip na pm

ma NB kotisti revens
Zene i Alkohol !

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 25, 2011, 17:08:48 POSLE PODNE
Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Novembar 25, 2011, 16:16:22 POSLE PODNE
danonocno 70 igraca

Ali fejkanih ;)
Udjem ponekad na NB i igram kad mi je dosadno,i mogu ti reci da imam osjecaj da je i vise od 70 a ne manje!  ;) ;) ;)Non stop su neke akcije derneci zajebancije,rokamo kerove zajebancija i uzivancija nije bitno sto je to obican raevens..
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Novembar 25, 2011, 18:20:46 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 25, 2011, 17:08:48 POSLE PODNE
Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Novembar 25, 2011, 16:16:22 POSLE PODNE
danonocno 70 igraca

Ali fejkanih ;)
Udjem ponekad na NB i igram kad mi je dosadno,i mogu ti reci da imam osjecaj da je i vise od 70 a ne manje!  ;) ;) ;)Non stop su neke akcije derneci zajebancije,rokamo kerove zajebancija i uzivancija nije bitno sto je to obican raevens..

spomeni jos jednom ovdje taj server i bit ce ti zadnji put da ulazis na ovaj forum!

Zlatan_Ibrahimovic

E ljudi.Imam pitanje zasto su neki serv zabranjeni.Neki zbog fejkanja ili drugih stvari ?

dragan12

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 20:01:46 POSLE PODNE
E ljudi.Imam pitanje zasto su neki serv zabranjeni.Neki zbog fejkanja ili drugih stvari ?
Neki zbog fejkanja,neki zbog nacionalizma, a neki zbog kopiranje nekih servera (ali mislim na sve kopirano). I mozda jos nesto

...Neno...

Najviše Online Danas: 232.

Jbt pa iz dana u dan sve vise :D