"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

treba mi komanda za glasanje.. ( /vote )  znaci da admin moze da postavi neko pitanje i da ponudi odgovore 2 ili vise odgovora... i kada zapocne glasanje da igraci  kucaju /vote i da im izbaci dialog ili sendclientmessage nebitno  i da izaberu svoj odgovor i kad se zavrsi glasanje da pise podaci koliko su glasali...

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Ovako, jedno pitanjce... igrac kada "prica" , napise nesto u IC chatu pocne animacija i zelim to da ugasim ? msm da obrisem to... gde se nalazi to.. ?!

Citat: boban1995 poslato Januar 05, 2012, 20:33:52 POSLE PODNE
treba mi komanda za glasanje.. ( /vote )  znaci da admin moze da postavi neko pitanje i da ponudi odgovore 2 ili vise odgovora... i kada zapocne glasanje da igraci  kucaju /vote i da im izbaci dialog ili sendclientmessage nebitno  i da izaberu svoj odgovor i kad se zavrsi glasanje da pise podaci koliko su glasali...


Kako da napravim komandu za /housebank  znaci treba ta komanda da radi da se stave pare u sef u kucu... ?

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Jel zna neko mozda kako se zove animacija kada sedis na podu kao klosar, jedno koleno podignuto.. mislim da znate na sta mislim  :-X
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ApplyAnimation(playerid,"BEACH", "ParkSit_M_loop", 4.0, 0, 1, 1, 1, 0);
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Hvala kralju :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

trebam komandu za /weplicense ( strcmp ) odmah da ima i /accept license ili tako nekako xD

Imal neko neku komandu ili nešta da mi na registraciji pokrene Tuturial imam tuturial i sve vezano za njega samo mi treba nešta šta će ga pokrenuti kontate?

zato ti netreba komanda...
stavis pod onplayerconnect samo ako se nije reg da mu poakze tutorial ako je regan da mu ne pokazuje...


može netko napravit heliownership onaj Å¡ta je napravljen ne radi mi  :'(

Lemi_Zero

Moze li mi neko dati Filterscriptu WAR ili ako mi moze dati ono sto treba da ubacim u mod...

Trebam nesto za org,da kada neko zeli izaci prije 7 dana iz org,lider ga kazni sa npr 35k i onda on ne moze uci u drugu org,
dok ne plati kaznu u vijecnici,pravio sam to sam ali uvijek mi nesto fali,hvala na pomoci
Poslednja Izmena: Januar 09, 2012, 17:26:21 POSLE PODNE od SEJFO




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: SEJFO poslato Januar 08, 2012, 22:47:19 POSLE PODNE
Trebam nesto za org kao na BE,da kada neko zeli izaci prije 7 dana iz org,lider ga kazni sa npr 35k i onda on ne moze uci u drugu org,
dok ne plati kaznu u vijecnici,pravio sam to sam ali uvijek mi nesto fali,hvala na pomoci

Citat: Pravila podforumaU temi kada trazite pomoc, nesmijete praviti usporedbe. Primjer: "Mogu li ovo napraviti kao na XX serveru".
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Meni treba velika pomoc oko 0.3d kapija znaci vako skinem stemer za kapije ubacim ga kompletiram skriptu i udjem da vidim dali radi kucam komandu da otvorim vrata ili kapiju pise da se otvara a nije se otvorila trazijo sam ovuda svuda da resim to nasaosam i TUT za to i kada sve uradim pise mi da ima visak paramera ili tako nesta ako ima neko da mi resi taj problem neka mi se javi na PM havala unaprijed!!!