"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: dzonyBRE poslato Decembar 28, 2011, 03:28:47 PRE PODNE
Ovako imam bug..
Svaki novi igrac [ kad se registruje ]  na serveru vec ima /v /mo /pl /bi .. sve :@ i kako to da sredim ?!

kad se konektira igrac moras varijable resetirat na default vrijednost...

Cek, slab sam po tome pitanju ...
Znaci idem find OnPlayerConnect pa ? nadjem tamo :P ?!

Trazim propterty s 200-300 kuca, i recite mi koliko tocno ima kuca, da znam staviti u GameMod. Hvala.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati


Treba mi hitno filterscript-a kao na rp serverima da se npr smanjuju zivoti dve crte na pola minuta

Trebam dio skripte kada udjem u necije auto da mi napise tko je vlasnik toga auta! Molim vas hitno mi treba hvala puno.... i ako moze komanda /sviclanovi da se vidi svi clanovi koji su u org te da ih se moze izbacit ako su neaktivni !

Dobar dan,meni treba komanda /sviclanovi to je samo za lidere da mogu vidjeti svoje clanove koje su u organizaciji.Treba mi komanda za sve opcije lidera(tj.komanda npr./komande lider i onda mi izbaci sve komande za lidere).

Trazim scriptera dobiva odam ownera ili da mi neko pokaze slozit organizaciju "tehnicari"

Citat: Hellien poslato Decembar 30, 2011, 18:36:20 POSLE PODNE
Trazim scriptera dobiva odam ownera ili da mi neko pokaze slozit organizaciju "tehnicari"

Imaš tutorijale za organizacije

Trebam hitno najnoviji YSI. Hvala


Village's Roleplay USKORO...

Village's Roleplay USKORO...

Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

Treba mi scripta kao za rp servere da se smanjuje zivot na odredjeno vreme plsss teba mi hitno! unapred hvala  ;D

Trazim Game Mod Ravne's Preveden 90-95%

zanima me ako moze tko pomoc ono za mehanicara da odvozi svakih 5 minuta i da samo mehanicari koriste odvoz ja kucao a nsam zaposlen i ode mi odvoz ak moze netko? evo komande:CMD:odvoz(playerid, params[])
{
if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) return SendClientMessage(playerid, SVETLOPLAVA, "Niste u vozilu");
if (GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) != 525) return SendClientMessage(playerid, SVETLOPLAVA, "Niste u autu od Mehanicara");
if(GetPlayerState(playerid)!=2) return SendClientMessage(playerid, SVETLOPLAVA, "Niste u vozilu");
new Float:pX,Float:pY,Float:pZ;
GetPlayerPos(playerid,pX,pY,pZ);
new Float:vX,Float:vY,Float:vZ;
new Found=0;
new vid=0;
while((vid<MAX_VEHICLES)&&(!Found))
{
vid++;
GetVehiclePos(vid,vX,vY,vZ);
if ((floatabs(pX-vX)<7.0)&&(floatabs(pY-vY)<7.0)&&(floatabs(pZ-vZ)<7.0)&&(vid!=GetPlayerVehicleID(playerid)))
{
Found=1;
if(IsTrailerAttachedToVehicle(GetPlayerVehicleID(playerid)))
{
DetachTrailerFromVehicle(GetPlayerVehicleID(playerid));
}
else
{
AttachTrailerToVehicle(vid,GetPlayerVehicleID(playerid));
SendClientMessage(playerid, ZUTA, "(posao) Aktivirali ste odvoz vozila!");
SendClientMessage(playerid, COLOR_ALLDEPT,"(posao) Sada odvezite vozilo oznaceno na karti!");
SendClientMessage(playerid, COLOR_ALLDEPT,"(posao) Nakon sto odvezete vozilo dobit cete svotu za odradjeni posao!");
CP[playerid] = 14000;
SetPlayerCheckpoint(playerid, 1651.9237,-1807.3429,13.1081,8.0);
}
}
//if(!Found) return SendClientMessage(playerid,SVETLOPLAVA,"Nisi dovoljno blizu auta");
}
return true;
}

Trebam neku komandu kad lider upise /liderkomande da mu se pojavi komande koje moze koristiti a to su:/invite,/uninvite,/giverank.Treba mi komanda /sviclanovi da lider kad ukuca tu komandu vidi koji sve članovi imaju u organizaciji i naravno tu komandu dodati u /liderkomade