"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 14, 2011, 20:50:40 POSLE PODNE
Citat: Sinesha poslato Oktobar 14, 2011, 19:41:04 POSLE PODNE
Meni treba kod za "anti reklamiranje" tako nesto xDD Znaci kad igrac reklamira da se ne prikaze ip nego npr. xx.xx.xx.xx:xxxxx (samo dajem primer)
Bio bi stv. zahvalan ako bi neko pomogao jer je bitno  :)
Ovo sam nasao trazilica cini cuda:
new brojevi[] = { '1','2','3','4','5','6','7','8','9'};
for(new b = 0; b < sizeof brojevi; b++)
{
new tekst = strlen(text);
for(new i = 0; i
{
if(text[i] == brojevi[b])
text[i] = '*' ;
}
}

To kad dodam pod onplayertext compiluje mi mod nabrzinu i nema ni errora ni warninga ali .amx file ima 0kb i neradi nista :S
Ne igram SA:MP vise..

gdje si ti to točno dodao(dio skripte)?

Treba mi filter skripta sa napravljenim botovima da se ocitavaju kao igraci da ima 25-30 botova kad se ubace na server da pisu na tab kao igraci.


Moze li mi neko pomoc oko komande changepass jer nije mi basjasno kako da je napravim eto ako neko moze objasnit ili da mi posaljem odreÄ'en dio skripte da mi napravi :D

Imal neko komandu /gethit za HITMENE ?????



Citat: Faxton poslato Oktobar 15, 2011, 11:18:26 PRE PODNE
Moze li mi neko pomoc oko komande changepass jer nije mi basjasno kako da je napravim eto ako neko moze objasnit ili da mi posaljem odreÄ'en dio skripte da mi napravi :D
jel gf edit?
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...


evo ti ova komanda nju sam nsao negdje za gf

if(strcmp(cmd, "/changepass", true) == 0)
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
    if(gPlayerLogged[playerid] == 0)
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Prvo treba da se loginate.");
        return 1;
    }
    else
    {
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Ova funkcija dolazi u sledecem izdanju");
}
tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "Koristite: /changepass [password]");
return 1;
}
strmid(PlayerInfo[playerid][pKey], tmp, 0, strlen(cmdtext), 255);
OnPlayerUpdate(playerid);
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "   Lozinka je uspesno promenjena");
}
return 1;
}
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Maestro

1.Komanda /new ,kad igrac ukuca /new da mu pise Vas zahtjev za pomoc poslan GameMasterima i da gamemasterima pise Taj i taj je nov i potrebna mu je pomoc ili tako nesto..

2.Komanda /recon ili /spec ,iste su..Znaci da provjeravam igraca i kad ukuca /reconoff da se vrati na mjesto dje je i poceo /recon..

3.Komande /give znaci /give gun /give mats /give drugs itd itd..Znaci sve komande /give..


Hvala..

Ja trebam neki event

Ime Servera: Security RolePlay
Server IP: Uskoro !

Trebam komandu /sviclanovi[allmembers] znaci da komanda pokazuje clanove organizacije koji su online i offline,vjerojatno znate na sta mislim,koristim najobicniji gf,isto tako trebam komandu /izbaci koja ce izbacivati clanove koji su online i offline iz odreÄ'ene organizacije,unaprjed hvala!




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


treba mi pomoc imam bug kad udjem na server moram malo da cekam da bi se spawn gde treba i kad neki igrac udje zakoci ceo server i moram oda cekamo malo da se otkoci.

Trebam neku CMD za pravljenje dinamicno kuce

Ime Servera: Security RolePlay
Server IP: Uskoro !

Trebam gamemod GF po  mogucnosti preveden nemora 100%,po mogucnosti da ima kapije na svim organizacijama,mafijama(moze a i nemora)...
Hvala Onome ko pomogne.. :P
Poslednja Izmena: Oktobar 17, 2011, 17:10:55 POSLE PODNE od |BD|Sch0pEr