"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Maestro

Treba mi download link LARP-a ili Raven's-a ali da nije Editovan i prevodjen!Hvala..

Citat: Stefan Seiz poslato Oktobar 11, 2011, 14:55:08 POSLE PODNE
kako da napravim da kad kucam /fixveh da mi popravi kola cela a ne samo motor. i ako moze link za download filterscripte /tunecar da mogu samo admini sve da budze na kolima i bizovi i kuce dosta da ima hvala unapred.
Kod (Fixveh) [Izaberi]
if(strcmp(cmd, "/fixveh", true) == 0)
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 3)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GOLD, "Niste autorizovani da bi ste koristili ovu komandu!");
    return 1;
}
if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
  RepairVehicle(GetPlayerVehicleID(playerid));
  GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
printf("AdmWarn: Administrator %s je uspjesno popravio svoje vozilo.",sendername);
format(string, sizeof(string), "AdmWarn: Administrator %s je uspjesno popravio svoje vozilo.", sendername);
SendAdminMessage(COLOR_LIGHTRED,string);
new y, m, d;
new h,mi,s;
getdate(y,m,d);
gettime(h,mi,s);
}
}
return 1;
}


A sta se tice Fs za tune skini bilo koji i prebaci ga u svoj mod i stavi da ti samo admini mogu koristit..

Imal li tko kakav TUT ili FS za money drop... ali ne onaj da odradjeni dio novaca dropa kad umres nego sav novac.. i taj novac da stoji na cestzi dok god ga neko ne pokupi?
Poslednja Izmena: Oktobar 11, 2011, 17:30:29 POSLE PODNE od ScHaLe
Street's Creed

Street's Creed gaming zajednica se vraća.
Forum: www.streets-creed.info
IP: 213.149.60.34:7774

jel moze skripta za /jetpack da kad kucam /jetpack stvori mi se na ledjima jetpack i ako moze link za tunecar da mogu samo admini hvala unapred.

dragan12

Citat: Stefan Seiz poslato Oktobar 11, 2011, 22:42:17 POSLE PODNE
jel moze skripta za /jetpack da kad kucam /jetpack stvori mi se na ledjima jetpack i ako moze link za tunecar da mogu samo admini hvala unapred.
http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerSpecialAction
A koristis: SPECIAL_ACTION_USEJETPACK
Za tune car mozes ako je u FS dodati http://wiki.sa-mp.com/wiki/IsPlayerAdmin , a ako je u modu onda koristi varijblu za admina koja je da ispitujes da li je odredjeni admin level.

daj mi download link za tunecar da mogu samo admini i za helpere skripta

Cuo sam da LARP mod ima problema s CP-ovima(SetPlayerCheckpoint) odnosno bug zanimalo bi me kako to mogu rjesiti....mozda streamer il nesto?
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

treba mi pomoc kako da stavim da pd,fbi kad je duty bude plavo ime a kad pocinis zlocin sam server da wanted level i da bude crveno ime ko ima wanted level i link za filterskriptu /fs id odnosno da lociram nekog to je za pd komanda i kako da resim bug sa kucama kad kupim kucu nemogu izac iz nje.

treba mi fs, kao sto je bila na unitedu, da pise koliko posto hpa imam...

Trebam komandu /sviclanovi[allmembers] znaci da komanda pokazuje clanove organizacije koji su online i offline,vjerojatno znate na sta mislim,koristim najobicniji gf,isto tako trebam komandu /izbaci koja ce izbacivati clanove koji su online i offline iz odreÄ'ene organizacije,unaprjed hvala!




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Treba mi dobar skripter da zna i da mapa nagrada admin na serveru hitno.


Bok ja trebam neki FS, kao sto u Cobri 11 ima ona sirena na autu, sto je oni stave na civilne aute.
Taj FS trebam, da samo dodes do auta i onda kucas CMD i postaviti se ta sirena na krov.
Hvala.

Ime Servera: Security RolePlay
Server IP: Uskoro !

Meni treba kod za "anti reklamiranje" tako nesto xDD Znaci kad igrac reklamira da se ne prikaze ip nego npr. xx.xx.xx.xx:xxxxx (samo dajem primer)
Bio bi stv. zahvalan ako bi neko pomogao jer je bitno  :)
Ne igram SA:MP vise..

Ja trebam dakar i kart event FS

Ime Servera: Security RolePlay
Server IP: Uskoro !

dragan12

Citat: Sinesha poslato Oktobar 14, 2011, 19:41:04 POSLE PODNE
Meni treba kod za "anti reklamiranje" tako nesto xDD Znaci kad igrac reklamira da se ne prikaze ip nego npr. xx.xx.xx.xx:xxxxx (samo dajem primer)
Bio bi stv. zahvalan ako bi neko pomogao jer je bitno  :)
Ovo sam nasao trazilica cini cuda:
new brojevi[] = { '1','2','3','4','5','6','7','8','9'};
for(new b = 0; b < sizeof brojevi; b++)
{
new tekst = strlen(text);
for(new i = 0; i
{
if(text[i] == brojevi[b])
text[i] = '*' ;
}
}