"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: |BD|Sch0pEr poslato Oktobar 17, 2011, 13:39:21 POSLE PODNE
Trebam gamemod GF po  mogucnosti preveden nemora 100%,po mogucnosti da ima kapije na svim organizacijama,mafijama(moze a i nemora)...
Hvala Onome ko pomogne.. :P



eo ti našo sam neki :D piše da je 90% nisam ga gledo :D

http://www.mediafire.com/?vkvx37xco2b0698

taj mod neradi :S probao sam ga testirati i nece da radi...

Molim za drugi link ako neko moze pomoci

Citat: cikapk_ poslato Oktobar 16, 2011, 16:18:41 POSLE PODNE
Trebam komandu /sviclanovi[allmembers] znaci da komanda pokazuje clanove organizacije koji su online i offline,vjerojatno znate na sta mislim,koristim najobicniji gf,isto tako trebam komandu /izbaci koja ce izbacivati clanove koji su online i offline iz odreÄ'ene organizacije,unaprjed hvala!
Postaj kako je kdo tebe org da ti mogu naprviti komandu ?
koristis dini ?
Citat: Sic Macko :D poslato Oktobar 17, 2011, 12:26:10 POSLE PODNE
Trebam neku CMD za pravljenje dinamicno kuce
Pogledaj na samp forum imas par FS u vezi dinamicnog pravljenja kuca.
Citat: sedin007 poslato Oktobar 15, 2011, 12:14:50 POSLE PODNE
Imal neko komandu /gethit za HITMENE ?????
Smanji font nitko ti nece pomoci ako tako pises...
i trebas vise opisati nismo vidoviti sta bi ta komanda trebal raditi..

Trebam gamemod GF po  mogucnosti preveden nemora 100%,po mogucnosti da ima kapije na svim organizacijama,mafijama(moze a i nemora)...
Hvala Onome ko pomogne.. :P

Moze li mi neko rec kako napravit komandu changepass ako nije problem ili da mu ja dam odredjen dio skripte da mi on napravi tip komandi je
CitatCOMMAND:  (playerid, params[])

Ja trebam FS za CO ( auto salon za aute ) kao na GFu ( GeForceu )

Ime Servera: Security RolePlay
Server IP: Uskoro !

Jel mi moze neko rec , kako da promjenim izgled statsa ? , trenutno je ovako : http://zaslike.com/files/75unozd1k87fxbwhq7m.png , a htio bi nesto ovako : http://zaslike.com/files/prbgo4hr8jzf4exq2mc.png . ne isto kao ovo, promjenio bi sve , samo da bi tako izgledalo , i to .

pa prvo ti je u textdrawu a drugo u dialogu(wiki klik), zapravo je ovo drugo lakse napravit, ovaj dialog ti je konkretno DIALOG_STYLE_MSGBOX

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Kako da promjenim ovo, kad izaÄ'es iz auta nakon par sec auto se respawna, kako da to ukinem ?
Poslednja Izmena: Oktobar 19, 2011, 23:52:44 POSLE PODNE od areo

trazi callback "OnPlayerExitVehicle"

tamo bi trebalo to bit  ;) (barem mislim xD )

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

dragan12

Citat: areo poslato Oktobar 19, 2011, 23:29:29 POSLE PODNE
Kako da promjenim ovo, kad izaÄ'es iz auta nakon par sec auto se respawna, kako da to ukinem ?
http://wiki.sa-mp.com/wiki/AddStaticVehicleEx
Povecaj respawn_delay


Cekaj odgovor u tim temama onda :S

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Treba mi komanda /lideri ali da se vide svi lideri i koji su online i koji su  offline

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Dobar dan,
Da li zna neko neki dobar firma sistem, ja imam jedan obicni, samo pise firma i cijena.
Hvala pozzz