trajko (opet) želi dokazati koliko zna biti glup

Započeo [BS]Support, Januar 21, 2010, 17:46:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako vidim da me ovde nazivate teskom n00barom,ha vidim baff koliki si ti pro sto se tice servera i foruma b00ster ti sve pravi sto se tice foruma,a sto se tice servera hmm max 5 igraca :) neznam zasto to placas.Moja stvar sto sam otvarao 1000 servera evo otvorio sam i 1001 server,pricas nesto sto je bilo pre 2 godine lol daj molim te smiri se,Nik samo ti nemoj da se javljas molim te svi ste vi neko i nesto pokusavate da budete neka faca,a pa posle dolazite na ch dm i kazete "zz sta ima evo i mene" nakon toga sve je ok,pa nije ok kad ti je ch dm bio najveci neprijatelj kad si imao svoj server...zato gluposti pricate....a ti correli otvaras server posle 3 godine od kad je izasao samp neznam sta ce biti sa tvojim servereom ali .......i ti decko imas 27/28 godina covece ti se zabavljas sampom OMFG sto se tice mojih cs servera gasim ih 1. i uzimam 1 server KGB Hosting i pocecu odavde a COD4 Server cu prebaciti na zombie mod i moj gamimg community ako ga mogu tako nazvati ce biti moj i moj ,jer ja nezelim,mislim nevolim da budem obican igrac staces takav sam jbg svako ima svoju manu i vrlinu,a moja ta mana je bila ona mnogo losa na NET Svet!!! Tako da nemojte da pricate svasta ...
Poslednja Izmena: Januar 21, 2010, 18:46:03 POSLE PODNE od Don Correlli

Correlli

Citat: [BS]Support poslato Januar 21, 2010, 17:46:10 POSLE PODNE
Ovako vidim da me ovde nazivate teskom n00barom,ha vidim baff koliki si ti pro sto se tice servera i foruma b00ster ti sve pravi sto se tice foruma,a sto se tice servera hmm max 5 igraca :) neznam zasto to placas.Moja stvar sto sam otvarao 1000 servera evo otvorio sam i 1001 server,pricas nesto sto je bilo pre 2 godine lol daj molim te smiri se,Nik samo ti nemoj da se javljas molim te svi ste vi neko i nesto pokusavate da budete neka faca,a pa posle dolazite na ch dm i kazete "zz sta ima evo i mene" nakon toga sve je ok,pa nije ok kad ti je ch dm bio najveci neprijatelj kad si imao svoj server...zato gluposti pricate....a ti correli otvaras server posle 3 godine od kad je izasao samp neznam sta ce biti sa tvojim servereom ali .......i ti decko imas 27/28 godina covece ti se zabavljas sampom OMFG sto se tice mojih cs servera gasim ih 1. i uzimam 1 server KGB Hosting i pocecu odavde a COD4 Server cu prebaciti na zombie mod i moj gamimg community ako ga mogu tako nazvati ce biti moj i moj ,jer ja nezelim,mislim nevolim da budem obican igrac staces takav sam jbg svako ima svoju manu i vrlinu,a moja ta mana je bila ona mnogo losa na NET Svet!!! Tako da nemojte da pricate svasta ...

Server ne otvaram prvi put, a uspjet će, 110% sam siguran.

A kao drugo, ja imam 20 godina, a ne 27/28 i da, volim se zabavljati SA:MP-om ko svi ostali ali još više volim djevojke, naprimer tvoju majku.

Baff

Citat: [BS]Support poslato Januar 21, 2010, 17:46:10 POSLE PODNE
Ovako vidim da me ovde nazivate teskom n00barom,ha vidim baff koliki si ti pro sto se tice servera i foruma b00ster ti sve pravi sto se tice foruma,a sto se tice servera hmm max 5 igraca :) neznam zasto to placas.Moja stvar sto sam otvarao 1000 servera evo otvorio sam i 1001 server,pricas nesto sto je bilo pre 2 godine lol daj molim te smiri se,Nik samo ti nemoj da se javljas molim te svi ste vi neko i nesto pokusavate da budete neka faca,a pa posle dolazite na ch dm i kazete "zz sta ima evo i mene" nakon toga sve je ok,pa nije ok kad ti je ch dm bio najveci neprijatelj kad si imao svoj server...zato gluposti pricate....a ti correli otvaras server posle 3 godine od kad je izasao samp neznam sta ce biti sa tvojim servereom ali .......i ti decko imas 27/28 godina covece ti se zabavljas sampom OMFG sto se tice mojih cs servera gasim ih 1. i uzimam 1 server KGB Hosting i pocecu odavde a COD4 Server cu prebaciti na zombie mod i moj gamimg community ako ga mogu tako nazvati ce biti moj i moj ,jer ja nezelim,mislim nevolim da budem obican igrac staces takav sam jbg svako ima svoju manu i vrlinu,a moja ta mana je bila ona mnogo losa na NET Svet!!! Tako da nemojte da pricate svasta ...
znaci mi smo svi noobare a ti si jedini pametan i znas sta radis? ajde upucaj se ili ODI HACKUJ GF hahhaha

za mene ovo sto si reko> sta mi je booster sa forumom uradio papak? informisi se malo ovako samo ispadas jos veci noob ;)
za corellia ovo sto si reko> a nije ti malo na pamet da neki ljudi ustvari imaju interesa za otvaranje sa-mp servera jer zele nesto postici sa tim? mozda cak i zaraditi jer ce corelliev server imat multilanguage i bit ce 'internacionalni' kak ovde kazu + correlli ti ima oko 19-20 + ne otvara svak server ko ti da bi imo admina ;)

BTW: Svi Smo Mi Bozija Djeca  :-*

EDIT> to support sto si stavio kao nick de pls ukloni...novi ovde ce steci dojam da je to kakav rank za nooba ili tako nesh... ;)
Poslednja Izmena: Januar 21, 2010, 18:44:55 POSLE PODNE od Baff

Dajte ljudi nemojte se svadjati!!!Nemojmo kvariti ovaj forum sa glupostima ovde se uci skriptati a ne svadjati se ;D

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 21, 2010, 18:50:32 POSLE PODNE
Dajte ljudi nemojte se svadjati!!!Nemojmo kvariti ovaj forum sa glupostima ovde se uci skriptati a ne svadjati se ;D

Ovo ti je vec normalno na ovom forumu..stalno svade :-\

tu nesto spikas ko da si pokupio svu pamet svijeta( autor ) a zapravo nista ne znas  ;)

Baff

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 21, 2010, 19:21:08 POSLE PODNE
Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 21, 2010, 18:50:32 POSLE PODNE
Dajte ljudi nemojte se svadjati!!!Nemojmo kvariti ovaj forum sa glupostima ovde se uci skriptati a ne svadjati se ;D

Ovo ti je vec normalno na ovom forumu..stalno svade :-\

stae s tobom? imas problem?  ;D ;D xD

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Januar 21, 2010, 19:22:49 POSLE PODNE
tu nesto spikas ko da si pokupio svu pamet svijeta( autor ) a zapravo nista ne znas  ;)
:-*

Nemam ja problem Baff ali stvarno je glupo to sto stalno se sa nekim svadjamo  ;D

Baff

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 21, 2010, 19:35:38 POSLE PODNE
Nemam ja problem Baff ali stvarno je glupo to sto stalno se sa nekim svadjamo  ;D

zaebavam se ;)

BTW: to ti je Å¡ik danas... xD

Nadjite se lepo negde na nekom serveru pa igrajte 1vs1  ;D A ne ovako svi pomalo ulecu xD



Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 21, 2010, 19:49:11 POSLE PODNE
Pa onda nek se nadju u gradu pa nek tu idu 1vs1  ;D

Haha, mislim ja da nebi trajko dosao...pobjegao bi u drugu drzavu xD :D

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Januar 21, 2010, 19:22:49 POSLE PODNE
tu nesto spikas ko da si pokupio svu pamet svijeta( autor ) a zapravo nista ne znas  ;)
Tu ste navali na trajka koda je neznam ko? Sta vama taj covjek smeta? Neznate skoro nista o njemu i kakav je on zapravo. Ti tu govoris nesto njemu ali on za svoje godine zna puno toga. Sta ti znas? Nevidim da ti imas neki uspjesni Gamming community ili tako nesto, zato bolje suti

A ti correli nemoj se sa njim svadat.