trajko (opet) želi dokazati koliko zna biti glup

Započeo [BS]Support, Januar 21, 2010, 17:46:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Correlli

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 21, 2010, 19:51:03 POSLE PODNE
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Januar 21, 2010, 19:22:49 POSLE PODNE
tu nesto spikas ko da si pokupio svu pamet svijeta( autor ) a zapravo nista ne znas  ;)
Tu ste navali na trajka koda je neznam ko? Sta vama taj covjek smeta? Neznate skoro nista o njemu i kakav je on zapravo. Ti tu govoris nesto njemu ali on za svoje godine zna puno toga. Sta ti znas? Nevidim da ti imas neki uspjesni Gamming community ili tako nesto, zato bolje suti
JoeBullet može napravit uspješnu zajednicu ako želi, ima dovoljno znanja sa PAWN jezikom, zato je možda tebi bolje da šutiš.

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 21, 2010, 19:51:03 POSLE PODNE
A ti correli nemoj se sa njim svadat.
Nikome ne želim ostati ni rijeć dužan, za svaku njegovu vratit ću mu duplo. Ako misli da može mene jebat u glavu, onda se grdno vara.
A ti ako imaÅ¡ kakav problem Å¡to mi njega ne volimo (oćito da ne jer zna samo lagat i vrijeÄ'at), onda slobodno otiÄ'i sa foruma.
Poslednja Izmena: Januar 21, 2010, 19:58:52 POSLE PODNE od Don Correlli

Nije da se uvlacim coreliiju u cmar ali lik ima pravo....Mogu reci da sam nov na ovom forumu, ali vec vidim kakav je sada taj.....Ali opet nezelim se mjesati u svadje jer malo znam o svakome  ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

[CH]grudvo

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 21, 2010, 19:51:03 POSLE PODNE
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Januar 21, 2010, 19:22:49 POSLE PODNE
tu nesto spikas ko da si pokupio svu pamet svijeta( autor ) a zapravo nista ne znas  ;)
Tu ste navali na trajka koda je neznam ko? Sta vama taj covjek smeta? Neznate skoro nista o njemu i kakav je on zapravo. Ti tu govoris nesto njemu ali on za svoje godine zna puno toga. Sta ti znas? Nevidim da ti imas neki uspjesni Gamming community ili tako nesto, zato bolje suti

A ti correli nemoj se sa njim svadat.

meni je zao sto koristim poziciju moderatora da bi odg ovde ti mu se devil sad uvlaci u supak jer si tamo, svi mu se sad uvlacite hahaha kako ste jadni uvijek si mi na DM govorio kako je trajko idiot, ovakav onakav, ja o trajku imam takvo misljenje i to mu kazem a ne pricam iza ledja kao ti e tek sad vidim devile ko si sta si :), a btW vas samp server se nije ni otvorio vec govorite da je uspjesan zanimljivo :)

a da, cekam vas za jedno 2-3 sedmice da vidim reakciju na jedan dogadjaj koji slijedi :)