MTA 1.1 sa 0.3c objektima - Download

Započeo monkeypantzz, Septembar 04, 2011, 19:42:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


meni neradi kao pise da mi nije instaliran mta

Ovo meni neradi, pise da moram nesto reinstall
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato April 02, 2012, 18:22:30 POSLE PODNE
Ovo meni neradi, pise da moram nesto reinstall

I meni je bilo tako pa sam izbriso i stavio sam verziju 1.1 Evo ti link http://www.busign.nl/mirror/mtasa/mtasa-1.1.1.exe
kad instaliras onda  skines  mta 1.1 sa 0.3c objektima  :) :)

Meni sve radi ali mi lagggggaaa i kada listam objekte nekad zna crashat.  :( jel itko ima takvi problema?
PC:
Intel Pentium 4 3.00ghz(2 theards)
Graficka: Asus AH3450 512mb
HDD je od 160gb i najvise je preopteretit :(
Poslednja Izmena: April 30, 2012, 08:50:03 PRE PODNE od htmostar


a ja skino i moram 'reinstall' -.-'
sad skidam 1.1.1


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Izvinjvam se za DB, ali sta je ovo cekam 5 min. pise entering the game i blokira se, pa moram palit gasit


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Maj 30, 2012, 20:10:36 POSLE PODNE
Izvinjvam se za DB, ali sta je ovo cekam 5 min. pise entering the game i blokira se, pa moram palit gasit
Normalno... poslije entering game bude crna slika 5 min.... Moras imat jak lokalni disk jer ti to jede lokalni disk ko ludo.

a kolko ti imas aj mi reci :)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Maj 31, 2012, 14:47:54 POSLE PODNE
a kolko ti imas aj mi reci :)
Kako mislis na velicinu prostora? Nije do velicine prostora vec brzina citanja  ja sam si uzeo prije mjesec dana novi lokalni disk jer mi je na starom osao ocitavac i sad mi idu igre brze, citanje i pisanje.

|S-RP| Kalibar .350

meni pise da is not installed propely ili sta vec

Citat: |S-RP| Kalibar .350 poslato Jun 04, 2012, 14:12:14 POSLE PODNE
meni pise da is not installed propely ili sta vec
Ja mislim da trebas instalirat mta 1.1.1 i onda ovo probaj ubacit.

Ovako, ja sam skinuo ovo i nesto nece da ga pokrene.Ja vec imam instaliran obican MTA na kompu sa default objektima.Evo sta mi pise kada pokusam da udjem u ovaj mta, koji sam prethodno raspakovao.



Sta bi trebalo da uradim?
Meni je potreban jako dobar scripter koji je sposoban da prenese znanje i da me nauči da scriptam šta god poželim. :) Ako budem bio zadovoljan, plaćaću.

Sve Å¡to vam je potrebno:
-Vrhunsko znanje u scriptanju i iskustvo
-Mikrofon
-Ventrilo

Zainteresovani ? Javite mi se na PM :D

Citat: Pablo poslato Jun 15, 2012, 11:17:07 PRE PODNE
Ovako, ja sam skinuo ovo i nesto nece da ga pokrene.Ja vec imam instaliran obican MTA na kompu sa default objektima.Evo sta mi pise kada pokusam da udjem u ovaj mta, koji sam prethodno raspakovao.



Sta bi trebalo da uradim?
Ti imas najnoviju verziju skini 1.1 sa neta trazi na raznim stranicama ja ti preporucujem da nadjes preko www.filecrop.com