MTA 1.1 sa 0.3c objektima - Download

Započeo monkeypantzz, Septembar 04, 2011, 19:42:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Video sam da mnogi traže MTA 1.1 sa 0.3c objektama, pa sam rešio da probam nešto da uradim po tom pitanju. I eto - nakon malo prčkanja po meta.xml uspeo sam da namestim 0.3c objekte za SA:MP u MTA 1.1 verziji. Skinuo sam obične 0.3c objekte sa GamersX sajta i spakovao ih u MTA 1.1 direktorijum, a potom prateći tutorijal na njihovom sajtu u meta.xml izbrisao nepotrebne 'crtice' i - bingo, 0.3c objekti rade. Prilično je jednostavno, ali ja kao ja, bio sam previše lenj da probam, bar do sada.

Evo dokaza da objekti rade: http://pan-slike.info/images/mtascrele.png

Evo i linka za download (celi MTA, ne treba instalacija, samo raspakuješ i cepaj): http://www.mediafire.com/?7byf4et4e49mb98


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Hvala Djea, tema ide sticky, ali ostace i ona druga sve dok se ova najnovija verzija MTA u potpunosti ne stabilizuje.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 04, 2011, 19:46:16 POSLE PODNE
Hvala Djea, tema ide sticky, ali ostace i ona druga sve dok se ova najnovija verzija MTA u potpunosti ne stabilizuje.

Važi, hvala.

Da, zaboravio sam da kažem, ako bude nekih problema, recite ovde.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Paco

moze li se tu F5 test da nezapnes u zraku?

I objasni mi Ä'e to kad raspakujem da stavim u koji folder pls
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2011, 19:58:36 POSLE PODNE od Paco

Citat: Paco poslato Septembar 04, 2011, 19:56:43 POSLE PODNE
moze li se tu F5 test da nezapnes u zraku?

I objasni mi Ä'e to kad raspakujem da stavim u koji folder pls


Kakve to veze ima sa 0.3c objektima majke ti ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

dobro eto nek nema samo mi reci Ä'e da raspakiram

Citat: Paco poslato Septembar 04, 2011, 20:01:00 POSLE PODNE
dobro eto nek nema samo mi reci Ä'e da raspakiram

Cuj gde.. mozes i u direktorijomu gde ti je i obican MTA.. neces u Recycle bin..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Paco

aj pokusacu ovo mi se sad skida pa ako bude problem slikam i stavljam do tad......

Citat: Paco poslato Septembar 04, 2011, 19:56:43 POSLE PODNE
moze li se tu F5 test da nezapnes u zraku?

Nažalost, da.

Citat: Paco poslato Septembar 04, 2011, 19:56:43 POSLE PODNEI objasni mi Ä'e to kad raspakujem da stavim u koji folder pls[/b]

Samo raspakuješ i pokreneš MTA iz foldera gde si ga raspakovao.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Imam jedan problem,skinuo sam ovo i napravio nesto sa tim 0.3c objektima i kad sam ih konvertovao i ubacio u mod,na serveru su mi bili neki drugi objekti (default).Ako neko mozda zna kako to da resim neka mi kaze.


Edit: Naso sam.
Poslednja Izmena: Septembar 05, 2011, 14:39:47 POSLE PODNE od MonkStudio

Meni neradi.. Kaze negi Key nesto... kao da je vec instaliran mta ? sta da radim? POMOC PLS
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

probaj uninstall taj mta koi imas instaliran i install ovaj

pa obrisao sam ga 5 puta..
z
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

moras prvo install normalni MTA 1.1. bez 0.3c objekata... jer ovaj download s 0.3c je samo precac za pokretanje, nema install-a...

J4€k

Moze jedno pitanje samo
Ovako vidim da tu ima par novih 0.3c objekata kao sto su :mobitteli,kape,Disco svijetla itd
pa da pitam Jel se to moze nekako convertat u samp
Znam da 0.3c idu preko FS ali kad dam Scripteru da converta i stavi u GM Cesto se dogodo da neki od 0.3c objekata nestano - ako itko zna razlog plz objasnite
i molim vas odgovorite na prvo pitanje