MTA 1.1 sa 0.3c objektima - Download

Započeo monkeypantzz, Septembar 04, 2011, 19:42:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

A ja sam ovo skinuo, i sad kad god udjem u MTA, prikaze mi ono sve, i idem na MAP EDITOR, i pise ono Sratring local server i sve to, i onda udje u igru, i sve mi bude crno, uopste mi se ne pojavi tamo kod Groove, a ja onda skinem 1.1 bez 0.3c objekata, a ono nece da radi, sad nasao na forumu 1.0.5 od Gottija, pa sad skidam to, kad ovo nece,

a meni u onim kategorijama u 1.0.5 imaju svi objekti Gotti.

U ovim se isto treba mjenjati ono u meta.xml?
Last nick: Vectro64

Cekaj jel mguce prepakovati 0.3c objekte u MTA 1.1


Meni neradi..
Mozete mi dat di mi je cijeli MTA instaliran bez tih objekata..
Sam da ga skinem i upalim i mappam...

Citat: SHINA poslato Novembar 01, 2011, 17:12:23 POSLE PODNE
Meni neradi..
Mozete mi dat di mi je cijeli MTA instaliran bez tih objekata..
Sam da ga skinem i upalim i mappam...


http://www.busign.nl/mirror/mtasa/mtasa-1.1.1.exe

MTA bez 0.3c objekata. 1.1.1 verzija.

Last nick: Paradox

N0NE


E ljudi ja sam skinuo i raspakirao u folder.. Udjem u taj folder i onda u MTA i onda pise ono kao uvjek --Stop Playing with yourself. Loading...

Ali mi ne udje u igru vec pise..  MTA is not propely installed, please reinstal [Registery Key not present ]

Sta da radim?









N0NE

Citat: mapper poslato Novembar 02, 2011, 13:20:52 POSLE PODNE
E ljudi ja sam skinuo i raspakirao u folder.. Udjem u taj folder i onda u MTA i onda pise ono kao uvjek --Stop Playing with yourself. Loading...

Ali mi ne udje u igru vec pise..  MTA is not propely installed, please reinstal [Registery Key not present ]

Sta da radim?

reinstaliraj :D

Citat: [AG] n0nE poslato Novembar 02, 2011, 13:33:55 POSLE PODNE
Citat: mapper poslato Novembar 02, 2011, 13:20:52 POSLE PODNE
E ljudi ja sam skinuo i raspakirao u folder.. Udjem u taj folder i onda u MTA i onda pise ono kao uvjek --Stop Playing with yourself. Loading...

Ali mi ne udje u igru vec pise..  MTA is not propely installed, please reinstal [Registery Key not present ]

Sta da radim?

reinstaliraj :D

pa nema setupa u ovom sto mi je stavio covjek..










A skinuo sam sad me neki drugi klikan jebe -.-.. udjeme u mta tamo i kliknem na map editor onda nece da udje cekam po sata i nista pa moram komp restart.. koji sad problem ovo -.-?









Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 02, 2011, 20:14:46 POSLE PODNE
A ja sam ovo skinuo, i sad kad god udjem u MTA, prikaze mi ono sve, i idem na MAP EDITOR, i pise ono Sratring local server i sve to, i onda udje u igru, i sve mi bude crno, uopste mi se ne pojavi tamo kod Groove, a ja onda skinem 1.1 bez 0.3c objekata, a ono nece da radi, sad nasao na forumu 1.0.5 od Gottija, pa sad skidam to, kad ovo nece,

a meni u onim kategorijama u 1.0.5 imaju svi objekti Gotti.

U ovim se isto treba mjenjati ono u meta.xml?

To je i meni problem, samo sta ja imam 1.1.1


J4€k

Kaze ti samo da nemoze naci taj file odnosto "Loader.dll"
Evo ti moj pa skini i prebaci u svoj mta
http://www.mediafire.com/?agikw451quy7vvy

Odi ovako taj file odnosno
Descop pa MTA
kad otvoris mta ona file u kojem je ono za pokretanje MTA onda imas jos jednu mapu nazvana MTA
e pa nju otvori i tamo stavi ovo taj loader.dll

Moze neko da mi uplaod njegov MTA sa 0.3c objektima posto ovaj mi opet izbacuje da mi nedostaje neki fajl (netc.dll).
Hvala.