GTX Roleplay | LOGIN

Započeo Slay, Avgust 24, 2011, 00:36:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Samo da napomenem da sam ovo snimao prije par dana u ovo vrjeme pa sam se sada odlucio to pokazati. Ova ideja registracija/logina je UNIKATNA! Naravno na ovom serveru tj. modu se nalazi jos jako puno unikatnih stvari koje jos necu otkrivati. Naravno, uskoro dolazi i samo otovrenje servera zato pozivam sve ovim putem jos jedanput da nam se pridruze na adresi forum.gtx-gaming.net ili www.gtx-gaming.com

VIDEO:

http://www.youtube.com/watch?v=zHZKtR5KypU
Kristijan Stipić

Odlicno napravljeno, svaka cast  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Unikatna ideja svaka čast, ovo volim, al jebeno se logirat pogotovo ja sa svojom šifrom ne bi zavšrio za 20 minuta :P

Ugl svaka čast pravi skripter radi prave stvar zar ne? (Respect +1 )

Treće otkrio si spawn mjesto jbg hah :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: S|Michael poslato Avgust 24, 2011, 00:42:42 PRE PODNE
Unikatna ideja svaka čast, ovo volim, al jebeno se logirat pogotovo ja sa svojom šifrom ne bi zavšrio za 20 minuta :P

Ugl svaka čast pravi skripter radi prave stvar zar ne? (Respect +1 )

Treće otkrio si spawn mjesto jbg hah :D

Zapravo kada se ispraksiras ne treba ti puno da to sve napises.. A uostalom napravit ce se autologin koji ce pamtiti tvoju IP adresu i ako ulazis SAMO preko svkog kompa imat ces autologin naravno moci ces birati hoces autologin ili ne

Spawn mjesto ne treba biti ovo jer na registraciji postoji meni u kojem biras izmedu 2 spawn mjesta, a i postoji komanda /ucp u kojem imas sve postavke pa tako i postavke spawn mjesta koje moze cak biti gdje god ti hoces (doslovno)
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Avgust 24, 2011, 00:45:05 PRE PODNE
Citat: S|Michael poslato Avgust 24, 2011, 00:42:42 PRE PODNE
Unikatna ideja svaka čast, ovo volim, al jebeno se logirat pogotovo ja sa svojom šifrom ne bi zavšrio za 20 minuta :P

Ugl svaka čast pravi skripter radi prave stvar zar ne? (Respect +1 )

Treće otkrio si spawn mjesto jbg hah :D

Zapravo kada se ispraksiras ne treba ti puno da to sve napises.. A uostalom napravit ce se autologin koji ce pamtiti tvoju IP adresu i ako ulazis SAMO preko svkog kompa imat ces autologin naravno moci ces birati hoces autologin ili ne

Spawn mjesto ne treba biti ovo jer na registraciji postoji meni u kojem biras izmedu 2 spawn mjesta, a i postoji komanda /ucp u kojem imas sve postavke pa tako i postavke spawn mjesta koje moze cak biti gdje god ti hoces (doslovno)

To za autologin je takoÄ'er dobra i unikatna ideja za statičare poput mene (static internet profile :P )


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Å ta se mene tice to bih ja najradije napravio tako da ne trebas birati slova nego da samo udaras po tipkovnici ali stvar je u tome sto je ne moguce napraviti taj plugin (detekciju svake tipke) bez client side, a to znaci da bi svatko tko bi se htio regati/logirati morao imati instaliran client side za detekciju svake tipke nesto kao i audio plugin i to naravno ne bi bila najbolja ideja zato cekam da SA:MP vise napravi mogucnost detekcije svake tipke na tipkovnici nesto kao native funkcija

Pa sam bio prisiljen napraviti na ovaj nacin :)
Kristijan Stipić

Svaka cast,jako dobro i lepo...Mnogo mi se svidja,bravo jos jednom ! ;)

omg predobro.

samo u videu me nazivcira ovo sto kad prolazi sa slova na slovo

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

OMG Prejakoooooooo covjece,svaka cast,samo ja se nebi znao ovako brzo logirat xD

haha to su mi i beta testeri rekli ali kada su probali kazu da nije tesko sve reagira odlicno tako da nece biti problema oko toga.

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Avgust 24, 2011, 01:20:51 PRE PODNE
samo u videu me nazivcira ovo sto kad prolazi sa slova na slovo

Ne razumjem mislis na zvuk? - To cu izbaciti...
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Avgust 24, 2011, 01:25:41 PRE PODNE
haha to su mi i beta testeri rekli ali kada su probali kazu da nije tesko sve reagira odlicno tako da nece biti problema oko toga.

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Avgust 24, 2011, 01:20:51 PRE PODNE
samo u videu me nazivcira ovo sto kad prolazi sa slova na slovo

Ne razumjem mislis na zvuk? - To cu izbaciti...

Al čovjek može bježat iz škole jer sam sebi pravda časove AHAHAHAHAHAHAHAH (+)

Još jednom odlična ideja (da ne ispadne ot :D )


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: [H]265 poslato Avgust 24, 2011, 00:52:19 PRE PODNE
Å ta se mene tice to bih ja najradije napravio tako da ne trebas birati slova nego da samo udaras po tipkovnici ali stvar je u tome sto je ne moguce napraviti taj plugin (detekciju svake tipke) bez client side, a to znaci da bi svatko tko bi se htio regati/logirati morao imati instaliran client side za detekciju svake tipke nesto kao i audio plugin i to naravno ne bi bila najbolja ideja zato cekam da SA:MP vise napravi mogucnost detekcije svake tipke na tipkovnici nesto kao native funkcija

Pa sam bio prisiljen napraviti na ovaj nacin :)

pa mislim da bi se moglo, ali bi mora u a_samp pravit nove klik funkcije i koristiti ih u scripti, za to treba dosta vremena i koncentracije, a ja nevjerujem da ovde iko moze odrzati koncentraciju vise od 15 min

[BUL]Salvatore

Odlično si ovo napravio,
10/10

Pohvali H al iskreno nemoj se sad uvrijedit Glup si -.- ... zasto to kazem pa covjece kad je Correlli nesto objavio odma su copy/paste :S ... bolje da nisi objavio .. tek na opisu si trebo

btw : Bili me ucio skriptat ? 30min na dan ... znam "pomalo" pravit vece sistem al opet bi mi help dobrodosao.


Btw : Smodovi nemorate me odma banovat sad .....
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Sergio_Don

Nije tesko za napraviti, ali se tesko sjetiti takve ideje!
Svaka cast za ideju!