GTX Roleplay | LOGIN

Započeo Slay, Avgust 24, 2011, 00:36:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k

Odlicno i sto je najvaznije Nije kopirano samo xD Nekuzim cemu to ovako je teze ali jest da je unikatno
Stvano si / ste se potrudili Svaka cast :D
sao ce doci vrijeme kad ce te morat maknut jer ovo je TD koliko ja vidim nerazumjem se bas najbolje ali ako jest onda imajte na umu da imate ograniceno

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Avgust 24, 2011, 22:44:40 POSLE PODNE
sao ce doci vrijeme kad ce te morat maknut jer ovo je TD koliko ja vidim nerazumjem se bas najbolje ali ako jest onda imajte na umu da imate ograniceno

Necu nista morati micati...

Hvala svima :)
Kristijan Stipić

Nije Djuro nista odo jer svaki debil zna da je Refog "TATA" svih keyloggera :D Samo tesko je nauciiti na njeg ;)


Nego neidimo   u OffTopic,  super ti je ovaj nacin logiranja lijepo izgleda mada je meni duga lozinka xD a smrt mi je da je ovako kucam hahaha
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2011, 23:53:08 POSLE PODNE od [NN] FyoDoR

joj vidjet ce te kada se otvori serv. da nije tako tesko i ne treba opce dugo.... :))
Kristijan Stipić

Citat: [NN] FyoDoR poslato Avgust 24, 2011, 23:51:05 POSLE PODNE
Nije Djuro nista odo jer svaki debil zna da je Refog "TATA" svih keyloggera :D Samo tesko je nauciiti na njeg ;)


Nego neidimo   u OffTopic,  super ti je ovaj nacin logiranja lijepo izgleda mada je meni duga lozinka xD a smrt mi je da je ovako kucam hahaha

Zato nemoj da stavljas lozinku koju koristis na main sajtovima tipa facebook, email, balkan samp itd.. koristiti na samp serverima fail :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Eto poboljsano je... Od sada kada upises slovo/broj za 2 sec se pretvori u * tako da kada upisete svoju lozinku izgledat ce npr. ovako '*****'
Kristijan Stipić