Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Gotti747 poslato Septembar 27, 2011, 21:49:43 POSLE PODNE
Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Septembar 27, 2011, 21:45:47 POSLE PODNE
E moji sve je otislo u k**** ,danas sam reklamirao server na facebooku i svugde gde sam stigao,u reklami sam IZMEDJU OSTALOG i naveo da je moguce dobiti admina ili GM-a ,na server je dns uslo sigurno jedno 30 ljudi i od njih 30 samo 5 odprilike je normalno igralo a ovi svi traze admina i GM-a ,ja im akzem da dovedu igrace on kaze da ti meni ja dovodim istog momenta,ja mu dadnem i kazem ako se diskonektuje da cu mu obrisati acc i on se kreten diskonektuje,i sve tako neke budale,ja nez ,ja dok sam igrao na drugim serverima bilo mi bitno da oko mene ima ekipa da se zezamo,trkali se odemo u bar pa svi /drink i to nam neki dozivljaj i tako,a ovi sad pogubise glavu za adminima  :SS...

Pa sam si kriv sto im nudis admina lol :D

Ja sam fino rekao da moraju biti pro RP-eri,dovesti sto vise igraca (oko 10),biti aktivni i pomagati drugima,vecina sto su trazili neispunjavaju ni jedan uslov  :D :D :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=286005

Pazite ovo, lik hoce da hakuje CH:RP :D

To je onaj Petar Pan bot sto je otvarao teme po CH podforumu :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 28, 2011, 01:07:41 PRE PODNE
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=286005

Pazite ovo, lik hoce da hakuje CH:RP :D

To je onaj Petar Pan bot sto je otvarao teme po CH podforumu :D
Corellijev komentar najjaci :D :D
Ne igram SA:MP vise..

dragan12

Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Septembar 28, 2011, 17:46:11 POSLE PODNE
Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Septembar 28, 2011, 06:36:05 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Septembar 28, 2011, 01:07:41 PRE PODNE
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=286005

Pazite ovo, lik hoce da hakuje CH:RP :D

To je onaj Petar Pan bot sto je otvarao teme po CH podforumu :D
Corellijev komentar najjaci :D :D
vidio sam lik je [cenzura] stvarno -.- nekuzim koji je cilj hakanja da unistite 400+ igraca igru
Lepo je njemu rekao Djuro imam ja ako ti treba hahahaha. Video sam ovo. A sta ces ima dece koji su ljubomorni sto ne mogu da naprave dobar server poput CH i sto neznaju da skriptaju kao Djuro pa onda hoce da uniste tudji trud.

Rade to da bih oni bili sad kao neke face, a nezna koliko je 2+2, pustite to, kad bih mu dali upute i citav program, nebi smio hakovati, a da hackuje, nije Sopranu problem da to otvori opet :D

Nego predjite na nesto drugo, zna li se kad ce 0.3d RC3?
Last nick: Vectro64

Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Septembar 28, 2011, 17:49:12 POSLE PODNE
Citat: [BD]Gagi poslato Septembar 28, 2011, 17:48:07 POSLE PODNE
Citat: [CroCity]BURNâ,,¢ poslato Septembar 28, 2011, 17:46:11 POSLE PODNE
Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Septembar 28, 2011, 06:36:05 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Septembar 28, 2011, 01:07:41 PRE PODNE
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=286005

Pazite ovo, lik hoce da hakuje CH:RP :D

To je onaj Petar Pan bot sto je otvarao teme po CH podforumu :D
Corellijev komentar najjaci :D :D
tesko da ce ga unistit
vidio sam lik je [cenzura] stvarno -.- nekuzim koji je cilj hakanja da unistite 400+ igraca igru
Lepo je njemu rekao Djuro imam ja ako ti treba hahahaha. Video sam ovo. A sta ces ima dece koji su ljubomorni sto ne mogu da naprave dobar server poput CH i sto neznaju da skriptaju kao Djuro pa onda hoce da uniste tudji trud.

Ti mozes?
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2011, 17:52:45 POSLE PODNE od [TeG]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Citat: Gotti747 poslato Septembar 28, 2011, 01:07:41 PRE PODNE
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=286005

Pazite ovo, lik hoce da hakuje CH:RP :D

To je onaj Petar Pan bot sto je otvarao teme po CH podforumu :D
Ma to je jos jedno dijete koje nije vidjelo sunca  ;) :D

al nea sta,correliev najjaci hjahahah  :D

CitatIzaÄ'i malo iz kuće na sunce.

btw,nezapocinjite svadju!

Ooo ljudi kako ste? xD




Vec dugo nisam napisao post u glavnom chatu :P
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


dragan12

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Septembar 28, 2011, 17:48:46 POSLE PODNE
Nego predjite na nesto drugo, zna li se kad ce 0.3d RC3?
Nista se ne prica o tome. Ali ja verujem da ce izadji. Verujem da Kalcor sredjuje jos neke bug-ove i pravi jos nesto novo.
Evo jedan citat:
Citat: Riddick94;1428732Everyone have hope here for Kalcor is still working but he went on vacations. So now people will calm and the RC3 will be released in the next week.

Stay tuned!

Ali neka ide polako ja mislim da ce izadji u skorije vreme ali neka sto vise bude radio bice manje bug-ova i boljih stvari.

Oho vidim da ih se vec dosta prijavilo za "Razgovor u vezi PAWN-skriptanja", bice vam tesko udluciti  ;D Srecno svima  :-*


Evo ja sad iz skole v_v. Idem da jedem :P

Citat: MicroD poslato Septembar 28, 2011, 18:05:55 POSLE PODNE
Oho vidim da ih se vec dosta prijavilo za "Razgovor u vezi PAWN-skriptanja", bice vam tesko udluciti  ;D Srecno svima  :-*


Evo ja sad iz skole v_v. Idem da jedem :P

Citas ti kad moj post ? Daj mi IP servera na kojem si snimao ovaj video :P




Sad iz skole ? Ja prva smjena >.<

Citat: [CY:RP & BM] ¤ SpaMaster ¤ poslato Septembar 28, 2011, 18:16:09 POSLE PODNE
Citat: MicroD poslato Septembar 28, 2011, 18:05:55 POSLE PODNE
Oho vidim da ih se vec dosta prijavilo za "Razgovor u vezi PAWN-skriptanja", bice vam tesko udluciti  ;D Srecno svima  :-*


Evo ja sad iz skole v_v. Idem da jedem :P

Citas ti kad moj post ? Daj mi IP servera na kojem si snimao ovaj video :P




Sad iz skole ? Ja prva smjena >.<

stavio je ime aj kad budes iso na server reci mi na fejsu :D

Edit : neko je izbirso post xD
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2011, 18:31:20 POSLE PODNE od [TeG]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Wikipedia : ja znam sve !
Google : ja imam sve !
Internet : bez mene ne mozete !
Struja : HAHAHA stvarno? :))
Nikola Tesla: Ne lozite se! :D

Sergio_Don

Poslednja Izmena: Septembar 28, 2011, 21:48:07 POSLE PODNE od [Extrem]Don_Sergio