Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Sergio_Don

Ima neko kakav mod dobar da mi pokloni/proda?

Citat: [Extrem]Don_Sergio poslato Septembar 26, 2011, 16:10:34 POSLE PODNE
Ima neko kakav mod dobar da mi pokloni/proda?
rp
truck
fr
jump?
drift?
xDD

il MTA mod

RPG
FR
Jump?
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2011, 16:23:56 POSLE PODNE od [TeG]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: gonss poslato Septembar 26, 2011, 12:46:12 POSLE PODNE
Citat: MicroD poslato Septembar 26, 2011, 11:56:20 PRE PODNE
Moram malo da se hvalim nabacio sam skila u voznji od kako igram MTA  :D
Video Klik!
^^

Ovo je izuzetno laka mapa i vidim da si je naučio napamet. Ali mi je drago kad vidim da neki Balkanac igra MTA, pošto uskoro će se otvoriti prvi Balkanski MTA server.
- Pa nije bas preterano laka, jer da je laka bilo bi vec 20 topova na tom serveru  :)
- Nop nisam je naucio napamet  ;)


Evo me iz skole mrtav umoran  :(

O cemo se radi u to igrici MTA
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2011, 19:48:06 POSLE PODNE od Gandjaa
Zene i Alkohol !

Igrica MTA. *facepalm* MTA - Multi Theft Auto(www.multitheftauto.com), multiplayer modifikacija za San Andreas. Omogućuje client & server side skriptanje, predivan gui i još puno toga. I močan Lua jezik. Mod ima dugu povijest čak sve od 2003 od PRVOG multiplayer moda za GTA III.

Citat: [TeG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Septembar 26, 2011, 16:21:01 POSLE PODNE
Citat: [Extrem]Don_Sergio poslato Septembar 26, 2011, 16:10:34 POSLE PODNE
Ima neko kakav mod dobar da mi pokloni/proda?
il MTA mod

RPG
FR
Jump?
To sve sve može naći na community ili čak su dostupni kao default modovi uz MTA.
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2011, 20:25:21 POSLE PODNE od Nik Delgad




Sergio_Don


Mogo si sta na srbskom hrvacko bosanskom reci xD http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31526.0
Zene i Alkohol !

Citat: [Extrem]Don_Sergio poslato Septembar 26, 2011, 20:54:38 POSLE PODNE
Citat: [TeG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Septembar 26, 2011, 16:21:01 POSLE PODNE
Citat: [Extrem]Don_Sergio poslato Septembar 26, 2011, 16:10:34 POSLE PODNE
Ima neko kakav mod dobar da mi pokloni/proda?
rp
truck
fr
jump?
drift?
xDD

il MTA mod

RPG
FR
Jump?
Rpg
Bitno mi je da nema puno bugova

ajd imam ja neki GF edit... dobar je nije los...
et uz to ti dam i RPG MTA mod :)

dogovor na PM :)
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2011, 21:26:27 POSLE PODNE od [TeG]υʟтıмαтε
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Kako mi se čini, SA:MP 0.3d RC3 nikada neće izaći ili će 0.3c RC2 biti finalna verzija ( nažalost :'( ) a znam, i ako bude RC3 da će update biti malen...

Citat: BloodMaster poslato Septembar 27, 2011, 14:12:24 POSLE PODNE
Kako mi se čini, SA:MP 0.3d RC3 nikada neće izaći ili će 0.3c RC2 biti finalna verzija ( nažalost :'( ) a znam, i ako bude RC3 da će update biti malen...

Jesi to proćitao negdje ili je to tvoja predpostavka?  :-\
Kristijan Stipić

Citat: Ñ,Ñ"ямιηαÑ,σя poslato Septembar 27, 2011, 14:14:24 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Septembar 27, 2011, 14:12:24 POSLE PODNE
Kako mi se čini, SA:MP 0.3d RC3 nikada neće izaći ili će 0.3c RC2 biti finalna verzija ( nažalost :'( ) a znam, i ako bude RC3 da će update biti malen...

Jesi to proćitao negdje ili je to tvoja predpostavka?  :-\

Pa predpostavka, kad je još na RC verziji bio velik update... Ajde Kalcor, iznenadi nas...

Citat: MicroD poslato Septembar 26, 2011, 18:42:24 POSLE PODNE
Citat: gonss poslato Septembar 26, 2011, 12:46:12 POSLE PODNE
Citat: MicroD poslato Septembar 26, 2011, 11:56:20 PRE PODNE
Moram malo da se hvalim nabacio sam skila u voznji od kako igram MTA  :D
Video Klik!
^^

Ovo je izuzetno laka mapa i vidim da si je naučio napamet. Ali mi je drago kad vidim da neki Balkanac igra MTA, pošto uskoro će se otvoriti prvi Balkanski MTA server.
- Nop nisam je naucio napamet  ;)

Jok nisi , nema teorije da znaš mapu tako dobro iz prvog puta , molim te :)
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------

What's up guys ?

MicroD, moze IP servera na PM na kojem si snimao taj video ?

Igrao sam prije na ovakvim serverima, i vjerujte mi, nije lako dog se ne upraksas :D
Poslednja Izmena: Septembar 27, 2011, 17:52:08 POSLE PODNE od [CY:RP & BM] ¤ SpaMaster ¤

E moji sve je otislo u k**** ,danas sam reklamirao server na facebooku i svugde gde sam stigao,u reklami sam IZMEDJU OSTALOG i naveo da je moguce dobiti admina ili GM-a ,na server je dns uslo sigurno jedno 30 ljudi i od njih 30 samo 5 odprilike je normalno igralo a ovi svi traze admina i GM-a ,ja im akzem da dovedu igrace on kaze da ti meni ja dovodim istog momenta,ja mu dadnem i kazem ako se diskonektuje da cu mu obrisati acc i on se kreten diskonektuje,i sve tako neke budale,ja nez ,ja dok sam igrao na drugim serverima bilo mi bitno da oko mene ima ekipa da se zezamo,trkali se odemo u bar pa svi /drink i to nam neki dozivljaj i tako,a ovi sad pogubise glavu za adminima  :SS...
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Prije sam se lozio na Slasha poslato Septembar 27, 2011, 21:45:47 POSLE PODNE
E moji sve je otislo u k**** ,danas sam reklamirao server na facebooku i svugde gde sam stigao,u reklami sam IZMEDJU OSTALOG i naveo da je moguce dobiti admina ili GM-a ,na server je dns uslo sigurno jedno 30 ljudi i od njih 30 samo 5 odprilike je normalno igralo a ovi svi traze admina i GM-a ,ja im akzem da dovedu igrace on kaze da ti meni ja dovodim istog momenta,ja mu dadnem i kazem ako se diskonektuje da cu mu obrisati acc i on se kreten diskonektuje,i sve tako neke budale,ja nez ,ja dok sam igrao na drugim serverima bilo mi bitno da oko mene ima ekipa da se zezamo,trkali se odemo u bar pa svi /drink i to nam neki dozivljaj i tako,a ovi sad pogubise glavu za adminima  :SS...

Pa sam si kriv sto im nudis admina lol :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri