Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

[BUL]Salvatore

Citat: Gotti747 poslato Septembar 11, 2011, 16:21:08 POSLE PODNE
Srbijaaaaaaaaaaa 68:67 Turska


uh, odavno nisam ovako gubio zivce na kosarku.. Imali smo 15-tak razlike a na kraju jedva pobeda sa 1..  :)
Nisam ni ja prijatelju. Tata i ja skočili s kreveta kad su pobijedili haha xD!

Citat: BloodMaster poslato Septembar 11, 2011, 15:54:18 POSLE PODNE
Evo prije nekoliko dana sam čuo da će "policija" od sada nadgledati osobna računala te provjeravati ilegalan download glazbe s interneta (Samo HR).
Znači s toliko problema u HR, oni su našli nadgledati jadne ljude koji nemaju 150kn da bi poslušali neku dobru pjesmu.
Evo baÅ¡ se neki dan desio pedofilski slučaj na području Požege. Dvije curice (10-11 godina) su se igrale na igraliÅ¡tu, i neki čovjek (30-35 godina) na biciklu je rekao "Hajde doÄ'ite da vidite ovo na biciklu", i kad su doÅ¡le govorio je "moraÅ¡ joÅ¡ malo bliže" te je jednu uhvatio za stražnjicu. Ona je pokuÅ¡ala maknuti rukom ali on je to napravio ponovo, cure su krenule bježati ali on za njima. Uspjele su ući u zgradu. Predali su prijavu, nedugo nakon toga je uhićen. Majka te curice je rekla "Hvala bogu, pravda je na naÅ¡oj strani", kad ono... Pustili su ga nakon jedan dan provedenog u zatvoru jer je sve "priznao"...

I gdje je sad pravda? Znači ja ću dobiti kaznu od 9454545kn ako skinem pjesmu a ako radim pedofilske radnje provesti ću jedan dan u zatvoru? Krasno...

Ovo sam morao malo prokomentirati...

Da, i Winslow7 cu sad morati izbrisati i nasnimiti XP. Nek odu u [biiiip]

Jel neko zna sta je sa smf-hr i dali ce proraditi u skorije vreme ???  ;)

Citat: Gospodin poslato Septembar 11, 2011, 18:53:47 POSLE PODNE
Jel neko zna sta je sa smf-hr i dali ce proraditi u skorije vreme ???  ;)
Ma istekla domena i sad nema ovog "konja" (tako ga ja zovem) da doÄ'e i plati sve to. Ustvai, nez Å¡ta se deÅ¡ava sa njim, ali bi valjda Chris mogao to da sredi, to oko domene.

@BloodMaster - odakle ti ta informacija? link...

Citat: kenjac poslato Septembar 11, 2011, 18:49:13 POSLE PODNE
Da, i Winslow7 cu sad morati izbrisati i nasnimiti XP. Nek odu u [biiiip]
Nikad nece zaustavit piratstvo :) šta se bzv sekiraš :D


a evo ti odmah jedan genijalan odgvor :)


edit: molim nekog od administracije da pogleda potpis ovog korisnika http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=6921 :)
jer najobicnije pregledavanje ovog foruma(npr. kod mene) vide djeca od 4,5...10 god :/
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 21:34:13 POSLE PODNE od K4[Я]!K3™

dragan12

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Septembar 11, 2011, 21:30:37 POSLE PODNE
edit: molim nekog od administracije da pogleda potpis ovog korisnika http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=6921 :)
jer najobicnije pregledavanje ovog foruma(npr. kod mene) vide djeca od 4,5...10 god :/

Ja mislim da je on vec dobio opomenu za to. Tako da ce sada /ban mozda :D

[BUL]Salvatore

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Septembar 11, 2011, 21:30:37 POSLE PODNE
a evo ti odmah jedan genijalan odgvor :)


edit: molim nekog od administracije da pogleda potpis ovog korisnika http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=6921 :)
jer najobicnije pregledavanje ovog foruma(npr. kod mene) vide djeca od 4,5...10 god :/

Tog treba banati! :/
A nema ni on 10 godina, lol :S

Dobio je ban 3 dana, pa nek sad on njima liže... ruke...

Citat: BloodMaster poslato Septembar 11, 2011, 21:41:08 POSLE PODNE
Dobio je ban 3 dana, pa nek sad on njima liže... ruke...

hahhaa :D
a brz si sta jest jest

Ops, čestitam Neno na SMODu, samo tako nastavi :)

[BUL]Salvatore

Neno, čestitam na Super Moderatoru. Neka je sa srećom.

...Neno...

Sad sam ljubicast  :D Nemojte sad spamat imate PM pa mi saljite cestitke ko oce   8)  :D

OMG, koliko mi idu na k**** ove reklame sa strane, mnogo smeta  :-\