Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Srecno ti gonss , sa smoda ili bez isti k .. xD Ti si ipak nas :) .. Uzivaj ;)

dragan12

Steta Gonss aj srecno u RL. Jbg polako odlaze svi.

Citat: [BD]Gagi_Corleone poslato Septembar 11, 2011, 10:14:06 PRE PODNE
Steta Gonss aj srecno u RL. Jbg polako odlaze svi.

Pridruzujem se pozdravima. :D



Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer



Citat: Dude poslato Septembar 11, 2011, 03:33:56 PRE PODNE
Citat: Nxidza poslato Septembar 11, 2011, 02:16:18 PRE PODNE
Citat: [Minecraft] Sonny poslato Septembar 11, 2011, 02:12:49 PRE PODNE
Citat: gonss poslato Septembar 11, 2011, 01:21:49 PRE PODNE
Papa, vidimo se svi, odlazim sa foruma.
hf,gl
svima dojadi samp nakon nekog vremena :P
Svi koji ostanu bez neke pozicije na forumu oni idu,

Btw,gonss ...zao mi je sto ides ,jbg ...Sve najbolje u RL !

nije ostao bez pozicije, sam je zatrazio da mu maknem smoda...
Nisam rekao samo za njega ali kada sam to rekao mislio sam i na njega (i na ostatak) ,svejedno ...Izvinjavam se ! :S

dobro bre otisao covek nema ga mijenjate temu :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


a tu sam ja ne brini :P










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Evo prije nekoliko dana sam čuo da će "policija" od sada nadgledati osobna računala te provjeravati ilegalan download glazbe s interneta (Samo HR).
Znači s toliko problema u HR, oni su našli nadgledati jadne ljude koji nemaju 150kn da bi poslušali neku dobru pjesmu.
Evo baÅ¡ se neki dan desio pedofilski slučaj na području Požege. Dvije curice (10-11 godina) su se igrale na igraliÅ¡tu, i neki čovjek (30-35 godina) na biciklu je rekao "Hajde doÄ'ite da vidite ovo na biciklu", i kad su doÅ¡le govorio je "moraÅ¡ joÅ¡ malo bliže" te je jednu uhvatio za stražnjicu. Ona je pokuÅ¡ala maknuti rukom ali on je to napravio ponovo, cure su krenule bježati ali on za njima. Uspjele su ući u zgradu. Predali su prijavu, nedugo nakon toga je uhićen. Majka te curice je rekla "Hvala bogu, pravda je na naÅ¡oj strani", kad ono... Pustili su ga nakon jedan dan provedenog u zatvoru jer je sve "priznao"...

I gdje je sad pravda? Znači ja ću dobiti kaznu od 9454545kn ako skinem pjesmu a ako radim pedofilske radnje provesti ću jedan dan u zatvoru? Krasno...

Ovo sam morao malo prokomentirati...
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 15:55:30 POSLE PODNE od BloodMaster

Ne razumjem kako policija može pratiti moje računalo? - To je narušavanje moje privatnosti, zar ne?
Mislim da oni ne smiju ulaziti u svako računalo... Jer npr. svi znamo da policija RH je korumpirana i sada neka imam neke 'poslovne' informacije na svom računalu oni to mogu ćitati i naravno 'iskoriÅ¡tavati' jer sumnjam da čovjeku koji ima plaću oko 4.500kn da naÄ'e informaciju kako da doÄ'e do npr. '10.000â,¬' da neće to iskoristiti? Meni to nekako sve joÅ¡ labavo da policija smije raditi tako da sumnjam da će uopce biti iÅ¡ta od toga.

A druga stvar. Može doći i do podmetanja 'podataka' jer npr. ti ako nemaÅ¡ papire od svog računala kako oni mogu tebi nabiti na leÄ'a da si ti skidao ta piratska sranja tako da ću raÄ'e dobiti kaznu zbog 'ne imanja papira za komp.' nego da dobim kaznu zbog naruÅ¡avanja autorskih prava od 50.000kn pa čak i do 300.000kn

Dajem desnu ruku da čak i na računalu od predsjednika RH ima piratskih fajlova ^^
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 16:04:53 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Septembar 11, 2011, 16:01:31 POSLE PODNE
Ne razumjem kako policija može pratiti moje računalo? - To je narušavanje moje privatnosti, zar ne?
Mislim da oni ne smiju ulaziti u svako računalo... Jer npr. svi znamo da policija RH je korumpirana i sada neka imam neke 'poslovne' informacije na svom računalu oni to mogu ćitati i naravno 'iskoriÅ¡tavati' jer sumnjam da čovjeku koji ima plaću oko 4.500kn da naÄ'e informaciju kako da doÄ'e do npr. '10.000â,¬' da neće to iskoristiti? Meni to nekako sve joÅ¡ labavo da policija smije raditi tako da sumnjam da će uopce biti iÅ¡ta od toga.

ZnaÅ¡, ovo je HR, ovdje ti je sve dozvoljeno  :-X

A vjerovatno će nadgledati neke "veće" firme i sl. ali samo sam htio reći "kuda naše društvo ide"...

Citat: [H]265 poslato Septembar 11, 2011, 16:01:31 POSLE PODNE
Dajem desnu ruku da čak i na računalu od predsjednika RH ima piratskih fajlova ^^

Potpis
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 16:07:37 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: BloodMaster poslato Septembar 11, 2011, 16:04:18 POSLE PODNE
"kuda naše društvo ide"...

To nema veze sa društvom to smo si mi sami krivi jer nakon rata kada smo se osamostaliti uopće nismo razvijali nikakvu 'industriju' pa sada idemo u EU i sada će nam te seronje davati naputke kakve zakone moramo imati, a da smo razvijali industriju nebi imali uopće potrebe za EU jer bi sada bili samostalniji od jedne Švicarske.
Kristijan Stipić

Citat: BloodMaster poslato Septembar 11, 2011, 15:54:18 POSLE PODNE
Evo prije nekoliko dana sam čuo da će "policija" od sada nadgledati osobna računala te provjeravati ilegalan download glazbe s interneta (Samo HR).
Znači s toliko problema u HR, oni su našli nadgledati jadne ljude koji nemaju 150kn da bi poslušali neku dobru pjesmu.
Evo baÅ¡ se neki dan desio pedofilski slučaj na području Požege. Dvije curice (10-11 godina) su se igrale na igraliÅ¡tu, i neki čovjek (30-35 godina) na biciklu je rekao "Hajde doÄ'ite da vidite ovo na biciklu", i kad su doÅ¡le govorio je "moraÅ¡ joÅ¡ malo bliže" te je jednu uhvatio za stražnjicu. Ona je pokuÅ¡ala maknuti rukom ali on je to napravio ponovo, cure su krenule bježati ali on za njima. Uspjele su ući u zgradu. Predali su prijavu, nedugo nakon toga je uhićen. Majka te curice je rekla "Hvala bogu, pravda je na naÅ¡oj strani", kad ono... Pustili su ga nakon jedan dan provedenog u zatvoru jer je sve "priznao"...

I gdje je sad pravda? Znači ja ću dobiti kaznu od 9454545kn ako skinem pjesmu a ako radim pedofilske radnje provesti ću jedan dan u zatvoru? Krasno...

Ovo sam morao malo prokomentirati...

Cek kako da sad objasnim policiji da nemam piratske fajlove kad mi je cjeli komp u  akvariju xDD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Srbijaaaaaaaaaaa 68:67 Turska


uh, odavno nisam ovako gubio zivce na kosarku.. Imali smo 15-tak razlike a na kraju jedva pobeda sa 1..  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Citat: Gotti747 poslato Septembar 11, 2011, 16:21:08 POSLE PODNE
Srbijaaaaaaaaaaa 68:67 Turska


uh, odavno nisam ovako gubio zivce na kosarku.. Imali smo 15-tak razlike a na kraju jedva pobeda sa 1..  :)
Ja sam skocio sa stolice na kraju. Dobro je konacno pobeda. Sjajan mec :)