Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Pre jebenica igram sp :D
[/center]




Sak noel - Loca people [All day, all night.. WTF] :D


Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Septembar 10, 2011, 19:14:04 POSLE PODNE

Sak noel - Loca people [All day, all night.. WTF] :D

Ako si slusao Emil Lassaria - Guantanamera (Loca Por Tu boca)

Slusaj kakav je remix napravio Nidza Bleja http://www.youtube.com/watch?v=kOHrF-1yLDs

Ja sam stoka, dolazim iz bloka, cuva me toka :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [GG] Fox poslato Septembar 10, 2011, 19:21:00 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Septembar 10, 2011, 13:35:41 POSLE PODNE
http://www.minecraftforum.net/topic/611324-regarding-18-pre-release/

Google čini čuda...
Hvala
Jel se moze u toj verziji trcat? kak?
Hum odgovorio sam čovjeku na pitanje ali mi je neko izbrisao post? Odgovor je : double shift, dva puta shift pritisni.





Citat: Gotti747 poslato Septembar 10, 2011, 19:26:11 POSLE PODNE
Ako si slusao Emil Lassaria - Guantanamera (Loca Por Tu boca)

Slusaj kakav je remix napravio Nidza Bleja http://www.youtube.com/watch?v=kOHrF-1yLDs

Ja sam stoka, dolazim iz bloka, cuva me toka :D
nisam nikad slusao strane pjesme/muziku al evo polako ulazim u to i ovo je predobro.. bitno da je tebra :D iako neznam sta to znaci a vidjo sam prezimena na samp-u Ime_Tebra, tebra i tebra :/

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Septembar 10, 2011, 19:30:19 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Septembar 10, 2011, 19:26:11 POSLE PODNE
Ako si slusao Emil Lassaria - Guantanamera (Loca Por Tu boca)

Slusaj kakav je remix napravio Nidza Bleja http://www.youtube.com/watch?v=kOHrF-1yLDs

Ja sam stoka, dolazim iz bloka, cuva me toka :D
nisam nikad slusao strane pjesme/muziku al evo polako ulazim u to i ovo je predobro.. bitno da je tebra :D iako neznam sta to znaci a vidjo sam prezimena na samp-u Ime_Tebra, tebra i tebra :/

To ti je na "satrovackom", tj tako se reci obrcu

Brate - teBra
Kuća - ćaKu

valjda si skapirao :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

sad jesam :D to je kao "vozdra" = zdravo :D

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Stvarno mi je zao sto cu ovo rec', al' moram odustati od CY:RP projekta :(. Mod je prebugan. Meni se neda editat.

:'(. Mozda se predomislim, al nezz


Aaa. jesam vas xD. Salim se :D. Potrudit cu se da sto prije skriptu zavrsim jer opet moram editati NX
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2011, 23:18:20 POSLE PODNE od [CYRP] ¤ SpaMaster ¤

SAMPION OSTAJE SAMPION.....KLICKO <3......

MEC PREKINUT OD STRANE SUDCA U 9 RUNDI....
TOOOOOOOOOOOOO!!!!!

KLICKO!KLICKO!

BRACI NEMA RAVNIH!!!!
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: >>R15KY<< poslato Septembar 10, 2011, 23:55:31 POSLE PODNE
SAMPION OSTAJE SAMPION.....KLICKO <3......

MEC PREKINUT OD STRANE SUDCA U 9 RUNDI....
TOOOOOOOOOOOOO!!!!!

KLICKO!KLICKO!

BRACI NEMA RAVNIH!!!!

sta je tebi ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

jesi gledo mec ?


Najbolji je pobjedio :):)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...