Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [BUL]Salvatore poslato Septembar 06, 2011, 15:45:19 POSLE PODNE
Citat: KombinatoR poslato Septembar 06, 2011, 15:37:29 POSLE PODNE
evo mene... dosao s mora...sad cu pocet pratit forum...xD
pozdrav svima,a sada odoh vidjet ima li dobrih novih modova...pa pocet skriptat nest....
Taj Maxell Å¡to ti je u potpisu, to je edit nekog moda ili od 0?
edit ravensa,s uredenim tutom i ostalim...to sam krenuo radit prije nego sam oso radit na moru,sad se vratio i krecem polako...vidjet cemo kak ce napredovat... :D

Sergio_Don

Pozdrav!
Koliko sam cuo od gosp. gonss-a zalili ste se na, sad cu citirati vase recenice "Sergio nije kupio nikakvu domenu ili prava od mene.".
Sva prava koja ste vi imali su vam oduzeta, kao i samo ime Balkan MTA, nama je licno dodjelio sva prava vlasnik Domene: " mta-balkan.com",
takodjer vlasnik te domene nam je dao ta prava zato sto nismo mogli prebaciti nameservere na nas webhost, mi smo vlasniku platili al posto nije moguce dobiti domenu, nama je vlasnik vratio,
te nam je rekao da imamo All rights(Sva prava) u sto spada: samo ime Balkan MTA, te kad se domena istekne da uzmemo opet tu(mta-balkan.com)!
Za sve ostale zalbe, obratite se Supreme Court of the Repubilc of Croatia(Vrhovni sud Republike Hrvatske)


Ljep Pozdrav
Siniša Kotarski
Vlasnik MTA Balkan ujedno vlasnik Extrem-Host






Evo potrudio sam se oko odgovaranja gosp. Vilku, sta mislite dobro?
Ako znate sta bi jos mogo dodati javite mi dok nisam poslao  :)

Citat: crozzer poslato Septembar 06, 2011, 22:20:53 POSLE PODNE
Zvjezdannnnnnn Mizimovicccccc

Bosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Na kojim si drogama ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 06, 2011, 22:28:07 POSLE PODNE
Citat: crozzer poslato Septembar 06, 2011, 22:20:53 POSLE PODNE
Zvjezdannnnnnn Mizimovicccccc

Bosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Na kojim si drogama ?


HAHhahahaha. Mizimovic -.-"' xD. Btw. pogledajte opis za sada za CY:RP xD:



Uvod





•  Prvo bih vam objasnio kako sam dosao na ideju za server, te kojim ljudima sam zahvalan. Na ideju za server sam dosao kada je Balkan - City propao, tj. kad im je host pao, te nisu imali igraca. Tada nisam imao ideju na kojem serveru da igram, te sam rodjaku
[GF] Safari na FB predlozio da otvorimo server sa imenom Balkan - Touch. Prvo sam uzeo obicni GF mod, te sam ga polako prevodio. Nije mi se dalo prevoditi vise, pa sam prelistao nekoliko stranica Gamemode skripte, te sam nasao jedan podobar GF edit. Uzeo sam ga, te sam njega editao. Editao sam ga nekih 25 %, ali, bilo je toliko errora, kojih mi se nije dalo rijesavat, tj. nisam ih mogao rijesiti. Uzeo sam CRP mod, ali, u njemu je bilo bugova, te sam se predomislio. U tom periodu mi se nije ni dalo skriptati, pa ni mapati. Nisam znao koji GM da uzmem. Vidio sam da nekoliko ljudi uzima GM Noxicusa, te sam ga poceo editati. Taj GM je ostao na serveru uz nekoliko „neotkrivenih“ bugova. Naravno, creditsi za mod su ostavljeni Pacinu, te sam dodao nekoliko ljudi bez kojih nebi uspjeo otvoriti CY:RP. Ukoliko nekada zazele koje mjesto u Staff teamu, samo nek' mi jave. Ti ljudi su uglavnom Gotti747 i [TG]$--T84S--$. Naravno, ukoliko i vi zelite pomoci, oko skriptanja/mapanja, samo mi posaljite PM na ovom ili na nasem forumu. Krenimo sa opisom Cyclone servera.




Registracija / Spawn

•  Kada prvi put udjete na server, morat cete unijeti lozinku u box. Unosenjem lozinke u box se registrujete na server, spawnate se, te vas pita dali zelite da pogledate tutorial. Ukoliko zelite, unesete komandu /tutorial u konzolu, te vam se pocinje prikazivati.





•  Na serveru imamo 3 spawna. Prilikom registracije, izabrat cete gdje se zelite spawnati. Spawn mjesta su Dok, Market i Aerodrom.






Editane stvari na modu

• Na modu su editane ostale stvari:

• Server poruke •
• Tri organizacije promjenjene •
• Promjenjen spawn •
• Preuredeno dosta komandi •




Zanimljivosti na serveru

• Na mod je dodano dosta FSova ovog i officialnog SA:MP foruma. Zahvaljujem se onima koji su mi pomogli oko njih, te bez njih te FilterScripte ne bih bile ubacene. Na mod je dodano DOSTA raznih stvari tipa:

• Podizanje / Bacanje oruzja na pod •
• Info o rekordu igraca na serveru (( preuzeto sa ovog foruma )) •
• RC vehicle system (( mozete posjedovati i RC - mini vozila )) •


Citat: Gotti747 poslato Septembar 06, 2011, 22:28:07 POSLE PODNE
Citat: crozzer poslato Septembar 06, 2011, 22:20:53 POSLE PODNE
Zvjezdannnnnnn Mizimovicccccc

Bosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Na kojim si drogama ?
Od jednom članovi sami mole za ban...
Ovo nije zanimljivo  :'(

Citat: crozzer poslato Septembar 06, 2011, 22:36:56 POSLE PODNE
Sere Gotti boli me [cenzura] moja drazav i govorit cu i sve ,prodje Dinamo u LP i ovde urnebes mi kazemo nes za BIH odma seru e govorit cu uvijek ,aj zdrao
Ako već o tome pričamo, Srbi su ovde "manjina" i sve je većinom protiv njih, ali NEĆEMO pročinjati ovu raspravu niti ništa. Jer delim banove, ako vidim bilo koji post oko toga.
I mi smo tako prokomentarisali, zato što si ispao malo "smešan" sa svojim ispadom, tj. tim postom.
Napominjem: Nema rasprave, ko je u manjini i ostalo.

Ufff napeto do 93 minute al uspjeli smo zabiti za nova 3 boda, francuzi igrali 0:0 imamo Å¡ansi u Parizu da se borimo za prvo mjesto !!! =)

<3 BOSNA I HERCEGOVINA


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: [A] Michael poslato Septembar 06, 2011, 23:10:29 POSLE PODNE
<3 BOSNA I HERCEGOVINA

Ajde, doci ce ovdje do svadje. I ja sam iz BiH, pa mi je to, dok sam na ovom forumu, sasvim bespotrebno. Na neki nacin nacionalizam -.-"'.

cristiane

Citat: crozzer poslato Septembar 06, 2011, 22:20:53 POSLE PODNE
Zvjezdannnnnnn Mizimovicccccc

Bosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zaslužena pobjeda,nemam riječi.Odličan gol,a i atmosfera na stadionu je bila odlična.

http://www.youtube.com/watch?v=7CdfVsL7ebo

Citat: [CY:RP & BM] × SpaMaster × poslato Septembar 06, 2011, 23:36:29 POSLE PODNE
Citat: [A] Michael poslato Septembar 06, 2011, 23:10:29 POSLE PODNE
<3 BOSNA I HERCEGOVINA

Ajde, doci ce ovdje do svadje. I ja sam iz BiH, pa mi je to, dok sam na ovom forumu, sasvim bespotrebno. Na neki nacin nacionalizam -.-"'.

E da ne bih doslo do svadje, G.R. ide pod katanac do sutra.
Last nick: Vectro64

Mikic95

Chat ponovno otključan   ::)

EDIT: Sljedeći tko napiÅ¡ glupi post (ili da na neki način izaziva svaÄ'u), dobija ban na 3 dana.
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2011, 11:40:18 PRE PODNE od Hawks

Ej ljudi aj molim vas pomognite mi http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=30819.msg232630;topicseen#new Hitno mi je stvarno,hvala unapred!
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2011, 11:59:44 PRE PODNE od gonss
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Pazite sta su na B* Forumu stavili nakon one zalbe sto smo postavili na SA:MP forumu sto su fejkali igrace:

CitatOBAVESTENJE: server je pre nekoliko dana napadnut od strane nepoznate osobe ,ne znamo koje al je koriscen najnoviji serverbothack program koji do sad nismo videli ,ranije su postojali programi za hakovanje servera koji su punili nevidljive botove i uvek je pisalo server is full
od kako su napravili zastitu za to ,pojavio se totalno novi koji smo uspeli juce da nabavimo da bi saznali kako radi
Server je pre nekoliko dana napadnut ,accounti su nestajali i ubrizgavani su igraci sa istim levelom ,pa smo uradili backup servera
pokusali smo da sakrijemo to da su nestajali accounti dok ne ispitamo celu stvar da ne pravimo paniku medju igracima
al neki su vec kacili slike i iskoristili protiv servera
kao sto su Petko Sinisa i Neso
Uradili smo backup celog servera,nekima su se izgubili biznisi i kuce
al 95 % je reseno.
koliko smo saznali bio je napadnut jos jedan server
zove se Los City Yugoslavia tako nesto
testiracemo ceo program i odraditi zastitu za server

Molimo sve igrace koji primete da im se nesto sumnjivo dogadja sa accountom nek odmah
promene password i da ne koriste brojeve u passwordu posto su uspeli da upadaju na accounte
ukucavajuci samo jedan broj

Nema panike ,potrudicemo se sve da resimo

A ovi sto koriste to kao propagandu nek se zakopaju 3 metra ispod zemlje
jer se nasladjuju tudjoj nesreci !

Ja ne razumem kako vlasnik tog servera (koji je pisao tekst) zna uopste i malo o SA:MP modifikaciji i kamoli kako da se konektuje na server..
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2011, 15:10:32 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 08, 2011, 15:09:03 POSLE PODNE
Pazite sta su na B* Forumu stavili nakon one zalbe sto smo postavili na SA:MP forumu sto su fejkali igrace:

CitatOBAVESTENJE: server je pre nekoliko dana napadnut od strane nepoznate osobe ,ne znamo koje al je koriscen najnoviji serverbothack program koji do sad nismo videli ,ranije su postojali programi za hakovanje servera koji su punili nevidljive botove i uvek je pisalo server is full
od kako su napravili zastitu za to ,pojavio se totalno novi koji smo uspeli juce da nabavimo da bi saznali kako radi
Server je pre nekoliko dana napadnut ,accounti su nestajali i ubrizgavani su igraci sa istim levelom ,pa smo uradili backup servera
pokusali smo da sakrijemo to da su nestajali accounti dok ne ispitamo celu stvar da ne pravimo paniku medju igracima
al neki su vec kacili slike i iskoristili protiv servera
kao sto su Petko Sinisa i Neso
Uradili smo backup celog servera,nekima su se izgubili biznisi i kuce
al 95 % je reseno.
koliko smo saznali bio je napadnut jos jedan server
zove se Los City Yugoslavia tako nesto
testiracemo ceo program i odraditi zastitu za server

Molimo sve igrace koji primete da im se nesto sumnjivo dogadja sa accountom nek odmah
promene password i da ne koriste brojeve u passwordu posto su uspeli da upadaju na accounte
ukucavajuci samo jedan broj

Nema panike ,potrudicemo se sve da resimo

A ovi sto koriste to kao propagandu nek se zakopaju 3 metra ispod zemlje
jer se nasladjuju tudjoj nesreci !

Ja ne razumem kako vlasnik tog servera (koji je pisao tekst) zna uopste i malo o SA:MP modifikaciji i kamoli kako da se konektuje na server..

ma bot pusti ga xD vidit cemo ove 'uspjesne' samp servere kad izade samp 0.3d verzija
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_