Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Leros poslato Avgust 20, 2011, 15:35:36 POSLE PODNE
I onda još jedan character sam napravio tu sam bio treći i čekao sam 2 dana -.-

Uh, kakav sam skenj sad popio. xd


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

Citat: Gotti747 poslato Avgust 20, 2011, 15:12:23 POSLE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0

Od ovoga cu napraviti parodiju kako se mali nolifer izdire na Gonssa sto nije dobio moderatora, muahaha :D
hahahahhaahahaha gledao sam ovo,najjace kad na kraju uzme tastaturu i razbije hahahahahahhahahahaha  :D

Evo ja sad otisao da se prijavim, bas da vidim kakav je server, jeli se ide ono Account Create, pa kad kreiras ides ono na Account Login, i tu je Control Panel, i onda ides Create Character?
Last nick: Vectro64

Vidi se da je namesteno, ali je pacenicki totalno :D Nou lajfer...

Citat: ...Neno... poslato Avgust 20, 2011, 16:16:07 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 20, 2011, 15:12:23 POSLE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0

Od ovoga cu napraviti parodiju kako se mali nolifer izdire na Gonssa sto nije dobio moderatora, muahaha :D
hahahahhaahahaha gledao sam ovo,najjace kad na kraju uzme tastaturu i razbije hahahahahahhahahahaha  :D

Pa ja  kad bi bio sa ovim pola sata u sobi dok je na kompu gore bi proso od ove tastature






Odbili me za LSRP, razlog netačan odgovor na 3. pitanje, tačnije nisam napisao primer za PG i MG. (nigde nije pisalo da mi treba)

Sad moram sve ispočetka.  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


A, da sam sacuvao, mogao sam da ti dam vec uradjeno, ali otislo posle reinstall-a Windowsa...
Jer sam imao nekoliko takvih, kad zovem drugare, jer nikad niko nije mogao da prodje test :D

Jbt opet ja nisam primit za moderatora  :( jbg neću nikad ni bit xD...


http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0

Pocni se nervirati zbog nepravednog Gonssa  :(
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Gotti, nemoj da ih palis vise :D
Familije ti... :D

[BUL]Salvatore


Mikic95

Smanjite spam ili će ovo ić pod ključ.

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 20, 2011, 19:55:59 POSLE PODNE
Smanjite spam ili će ovo ić pod ključ.

Neće ići pod ključ!

Već je pod ključem ;)

edit:

Eto 3 sata kazne je prošlo...

Unlock..
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 23:34:23 POSLE PODNE od BloodMaster