Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Opet ja  ;D

ÄŒestitam i ostalima =)

Šta se to za lsrp mora priča postat prije nego te regaju? Ja sam prije normalno ulazio na server xD
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 15:24:16 POSLE PODNE od S|Michael


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

//

Cestitajte na PM!
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 15:47:03 POSLE PODNE od [GTX] Makaveli aka Make
Last nick: Vectro64

Uh, 14 igrača ispred mene čekaju odobrenje igrača na ls-rp.com, ali ide brzo. Imam tremu, valjda će prihvatiti, nisam pisao za džabe.  :-X


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Mene nikad nisu odbili ^^ To obicno ide brzo...

Dzabe mi saljete ovakve poruke:
Da da pruziliste priliku drugima koji nisu bili.
Ja i Gotti se jedini prijavili za Pomoc oko SAMP Klijenta .
On je mod vec 2 pdfa a vi ste pruzili priliku drugima.
Bravo

Ja sam odlucio kako ja mislim da je najbolje i kako je najbolje za ovaj forum, placite do sutra, bas me briga. Jedino sto mozete dobiti je ban!

Hhahahahahahah, neka ste vi moderatori ali ste i spammeri!

Sada će svi koji su se pohvalili da su dobili moderatora dobiti gratis 24h zabrane pisanja, pa nek moderiraju...
edit: Ili vam dajem priliku da svoj post ispravite u "//" i ja ću ga obrisati i kao da se ništa nije desilo...

Citat: monkeypantzz poslato Avgust 20, 2011, 15:15:58 POSLE PODNE
Uh, 14 igrača ispred mene čekaju odobrenje igrača na ls-rp.com, ali ide brzo. Imam tremu, valjda će prihvatiti, nisam pisao za džabe.  :-X

Ja pisao ko idiot, napravio oko 10-15 priči, sve bile različite, od gangsterskih, mafijaških sve do policijskih.... Uvjek mi kaže da nisam uložio previše truda... Uglavnom, server još nikad nisam vidio...

EDIT:

Gonss, svi koji ti Å¡alju takve poruke pobanaj pa nek moderiraju ban...
I zapiši ih da znamo da više neće dobiti priliku u budućim prijavama...
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 15:24:19 POSLE PODNE od BloodMaster

Citat: BloodMaster poslato Avgust 20, 2011, 15:21:56 POSLE PODNE
Ja pisao ko [cenzura], napravio oko 10-15 priči, sve bile različite, od gangsterskih, mafijaških sve do policijskih.... Uvjek mi kaže da nisam uložio previše truda... Uglavnom, server još nikad nisam vidio...

Ja sam napisao 93 reda, rekli su mi da sam i previše napisao :D




Ja sam se samo zahvalio...
btw: Nije u pitanju trud, vec jednostavno ne pustaju svakog...
Imaju svoj sistem...Pre sam znao da razbijem...
Ali dugo nisam igrao...Svejedno, server jeeste dobar...
Ali nista posebno, verujte mi... ;)

[quote author=[OG]ukolazaNinje-Borat link=topic=29372.msg226077#msg226077 date=1313846716]
Ja sam se samo zahvalio...
btw: Nije u pitanju trud, vec jednostavno ne pustaju svakog...
Imaju svoj sistem...Pre sam znao da razbijem...
Ali dugo nisam igrao...Svejedno, server jeeste dobar...
Ali nista posebno, verujte mi... ;)

[/quote]

Nije istina.
Imaju sistem, da, ali ne da nepuštaju svakog. Već ko ima razumnu, književno ispravnu i dugačku priču, njega će pustit.




Nije to u pitanju...To mi je prvi server, tamo sam dosta igrao...
Fora je da pomenes cinjenice koje nisu isfurane...
Jer od 10 prica, njih 7 napisu kako im je otac ubijen u ratu bandi,
majka umela, on ostao sam, brat otisao na jednu stranu, on na drugu itd...

Citat: BloodMaster poslato Avgust 20, 2011, 15:21:56 POSLE PODNE
Citat: monkeypantzz poslato Avgust 20, 2011, 15:15:58 POSLE PODNE
Uh, 14 igrača ispred mene čekaju odobrenje igrača na ls-rp.com, ali ide brzo. Imam tremu, valjda će prihvatiti, nisam pisao za džabe.  :-X
Ja pisao ko idiot, napravio oko 10-15 priči, sve bile različite, od gangsterskih, mafijaških sve do policijskih.... Uvjek mi kaže da nisam uložio previše truda... Uglavnom, server još nikad nisam vidio...

Ni ja, zato i pravim accaunt. xd

Inače, joÅ¡ uvek sam na 14 mestu. Å ta je to, piÅ¡-pauza? Pauza za kafu? Ma daj.  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: monkeypantzz poslato Avgust 20, 2011, 15:34:16 POSLE PODNE
Citat: BloodMaster poslato Avgust 20, 2011, 15:21:56 POSLE PODNE
Citat: monkeypantzz poslato Avgust 20, 2011, 15:15:58 POSLE PODNE
Uh, 14 igrača ispred mene čekaju odobrenje igrača na ls-rp.com, ali ide brzo. Imam tremu, valjda će prihvatiti, nisam pisao za džabe.  :-X
Ja pisao ko [cenzura], napravio oko 10-15 priči, sve bile različite, od gangsterskih, mafijaških sve do policijskih.... Uvjek mi kaže da nisam uložio previše truda... Uglavnom, server još nikad nisam vidio...

Ni ja, zato i pravim accaunt. xd

Inače, joÅ¡ uvek sam na 14 mestu. Å ta je to, piÅ¡-pauza? Pauza za kafu? Ma daj.  ::)

Pa imaju i oni zivota.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Primaju kad pregledaju licno...
Ne pustaju preko bot pregleda...

Svakih 30 min do 3 - 4 sata pregledavaju.
Odnosno i više, ja sam bio 103-ći na redu i čekao sam 30-tak sati 8)
I onda još jedan character sam napravio tu sam bio treći i čekao sam 2 dana -.-