Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

makelele

kujo jedna neznas zvati da vas koljem :P

Citat: fixman|AND1| poslato Avgust 08, 2011, 00:08:07 PRE PODNE
kujo jedna neznas zvati da vas koljem :P
Imal ovdje da je ko u PRO CS da bi igro 1v1 al po pare
LOL

Citat: [PG]MosT_WanteD poslato Avgust 08, 2011, 00:32:58 PRE PODNE
Citat: fixman|AND1| poslato Avgust 08, 2011, 00:08:07 PRE PODNE
kujo jedna neznas zvati da vas koljem :P
Imal ovdje da je ko u PRO CS da bi igro 1v1 al po pare
Prvi će ti se Aleksandar javit. :D

Pozzz.. Skupljam lajkove za VIP status na balkan.dj sajtu .. . Pa ako bi mi mogao pomoci.
Lajkaj prvo Balkan.dj ( http://www.facebook.com/Balkan​DJ ) i onda moj post ( http://www.facebook.com/Balkan​DJ/posts/246602062028101?notif​_t=like ) . . ... Hvalaa
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2011, 01:16:06 PRE PODNE od Darko


Ma nešto neče ovaj drugi link. Sad ću ga popravit. :)

Citat: Darko poslato Avgust 08, 2011, 01:15:33 PRE PODNE
Ma nešto neče ovaj drugi link. Sad ću ga popravit. :)
bogami nece ni jedan ovaj na prvom ti neki klinac haaahahhaha
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: fixman|AND1| poslato Avgust 08, 2011, 00:08:07 PRE PODNE
kujo jedna neznas zvati da vas koljem :P


Server warove ne igraju cheateri hahahaha :P

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

SoNNix

ima ko na facebooku cipova za texas holdem poker...povise 100 000 kupujem...dog na PM

ovo bi trebao biti Balkan Sell-Buy a ne samp, jedni kupuju pase drugi cipove za FB, lol na to bacas pare...
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

SoNNix

Citat: System32 poslato Avgust 08, 2011, 12:30:44 POSLE PODNE
ovo bi trebao biti Balkan Sell-Buy a ne samp, jedni kupuju pase drugi cipove za FB, lol na to bacas pare...

ako si zainteresiran vidi kolko imas i dog cemo se...ako ne nista nemoj skupljat postove bzvz

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Avgust 08, 2011, 12:35:11 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Avgust 08, 2011, 12:30:44 POSLE PODNE
ovo bi trebao biti Balkan Sell-Buy a ne samp, jedni kupuju pase drugi cipove za FB, lol na to bacas pare...

ako si zainteresiran vidi kolko imas i dog cemo se...ako ne nista nemoj skupljat postove bzvz

Sta volim kad mi kaze ad skupljam postove, sta je?Sta si ljubomoran sto imas manje postova od mene? Imam pravo izreci svoje misljenje, i taj post (glupi) si napisao jer se uvrjedio, naljutio sta ja znam...
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Mikic95

Smirite se malo, i ovo nije Forum za vaše prodaje/razmjene.

SoNNix

Citat: System32 poslato Avgust 08, 2011, 12:36:47 POSLE PODNE
Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Avgust 08, 2011, 12:35:11 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Avgust 08, 2011, 12:30:44 POSLE PODNE
ovo bi trebao biti Balkan Sell-Buy a ne samp, jedni kupuju pase drugi cipove za FB, lol na to bacas pare...

ako si zainteresiran vidi kolko imas i dog cemo se...ako ne nista nemoj skupljat postove bzvz

Sta volim kad mi kaze ad skupljam postove, sta je?Sta si ljubomoran sto imas manje postova od mene? Imam pravo izreci svoje misljenje, i taj post ([cenzura]i) si napisao jer se uvrjedio, naljutio sta ja znam...

dobro imas pravo reci svoje misljenje,ako nisi zainteresiran za to nemoj pisat!!!!