CroHerzegovina Gaming Community,Veliki UPDATE

Započeo kreso345, Januar 14, 2010, 14:34:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [ST]Michele poslato Januar 14, 2010, 21:52:14 POSLE PODNE
Pozdrav!

Pa ja mislim da Corelli za sada po viÄ'enim stvarima ima presuper mod i ja cu takoÄ'er otići kad ga otvori da vidim to čudo!
Internacionalni jezike  i eng i balkanski??? AAAAAAA! Propast cemo!!!! xddd ;D ;D

Bravo Corelli odlicno skriptas....

Pozdrav!


Pa sta ti je cudno to za internacionalni? Ima 2 i vise godina kako ja znam da postoje neki strani serveri koji imaju po npr 2 jezika barem su tada imali, sad ne pratim u zadnje vrijeme. To i nije problem napraviti, ima malo vise posla ali nije problem. Mislim da su cak mozda na samp forumu realizirane i neke skripte koje koriste 2 jezika. Tako da to i nije neko cudo, zapravo nista novo, ali onakve stvari poput mobitela i sl e to je vec nesto novo, i nesto nevideno i to se moze reci da je cudo.

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 20:47:29 POSLE PODNE
Corrov je internacionalni, i vjerujem da ce vise igraca povuci sa balkana nego iz ostalog dijela svijeta. Recimo u tom slucaju, ako ne bude problema sa modom, CH i GF ce ostati i raditi solidno, medutim ostali ce vjerovatno propasti ili ce raditi sa minimumom igraca.

Zaboravio si nas  ;D Imamo mi odane ekipe koja će sigurno ostat ali će biti malo igraća... Ma i da propadnemo, bit će mi drago ako Corelli uspije... Mislim da je zaslužio. Dobar je skripter i puno je truda uložio. Uvijek ostane, ako nam odu svi igraći, da se pridružimo CH (kolega Benjamin stalno zove ;D) ili ugasimo server ili slično iako se nadam da neće do toga doći... A ako ne, možemo se posvetit nekom drugom multiplayeru, npr. IV:MP ako izađe ili slično...

Corelli, praviš 2012. u SAMPu  ;D  ;D  ;D

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 21:56:23 POSLE PODNE
Pa sta ti je cudno to za internacionalni? Ima 2 i vise godina kako ja znam da postoje neki strani serveri koji imaju po npr 2 jezika barem su tada imali, sad ne pratim u zadnje vrijeme. To i nije problem napraviti, ima malo vise posla ali nije problem. Mislim da su cak mozda na samp forumu realizirane i neke skripte koje koriste 2 jezika. Tako da to i nije neko cudo, zapravo nista novo, ali onakve stvari poput mobitela i sl e to je vec nesto novo, i nesto nevideno i to se moze reci da je cudo.

Ne čudi se nego paničari za naš server  ;D Znam da nije teško, ali da ima posla, ima. A šta misliš, zašto svi govore da će li-rp sve pokopat?? Pa jbt, nebi ga svi hvalili da nema dobar mod! Danas ima previše servera i stvarno moraš napraviti nešto extra i jedinstveno kako bi uspio. Corelli je poznat u SAMPu i da ima nekakav običan mod, na otvaranje bi svi navalili ali nebi ostali jer nebi zbog nekog običnog moda napuštali statse na drugim serverima...

A mob mu je super, iako toga se treba samo sjetit x) ali jbg, treba imat ideju... Sad bi i ja tako napravio al bi ispalo da kopiram pa ćemo nešto novo smislit...

Corelli, puno sam čitao o li-rp i mnogo očekujem od tebe  :) Morat ćeš se potrudit  ;D
Poslednja Izmena: Januar 14, 2010, 22:27:52 POSLE PODNE od [ST]Injection

pff sad ispade da je CH bilo djubre obicno nikakav server..CH je imala dosta igraca negde oko 70+ i bili smo veoma jaki i dok djuro nije dosao ..>Stim sto kad je doso djuro naravno ne samo on vec ljubaznost admina vaspitanim igracima pocelo je da se povecava broj igraca...Naglo povecanje igraca je nastupilo posle global restarta mada nemogu da kazem da se populacija servera povecala vec su ljudi vise vremena provodili na CH zbog dobrog moda da tako kazem povecao im je ljubav prema SAMP-u...Ne kazem da djura nije zasluzan bas naprotiv on je najzasluzniji ali nije samo on vec kao celina CH je zasluzna zbog vernih i poslusnih igraca dobro vodjene organizacije itd itd

Ludi Grad

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 21:56:23 POSLE PODNE
Citat: [ST]Michele poslato Januar 14, 2010, 21:52:14 POSLE PODNE
Internacionalni jezike  i eng i balkanski??? AAAAAAA! Propast cemo!!!! xddd ;D ;D
Bravo Corelli odlicno skriptas....
Pozdrav!


Pa sta ti je cudno to za internacionalni? Ima 2 i vise godina kako ja znam da postoje neki strani serveri koji imaju po npr 2 jezika barem su tada imali, sad ne pratim u zadnje vrijeme. To i nije problem napraviti, ima malo vise posla ali nije problem. Mislim da su cak mozda na samp forumu realizirane i neke skripte koje koriste 2 jezika. Tako da to i nije neko cudo, zapravo nista novo, ali onakve stvari poput mobitela i sl e to je vec nesto novo, i nesto nevideno i to se moze reci da je cudo.
Engleski i Balkanski smo imali mi na Ludom Gradu.....odavno, tako da mi nije nista cudno....nema tu nista tesko napraviti samo treba dosta vremena da se prevede.......a tebi djuro SVAKA CAST.......msm da ste previse otisli u OFFTOPIC  ;D  ;)  :P

Nece pokopati ni CH ni GF ove ostale oce, a vi jos uvijek visite u zraku pa za vas ne mogu sa sigurnoscu reci.

Ludi Grad

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 23:26:24 POSLE PODNE
Nece pokopati ni CH ni GF ove ostale oce, a vi jos uvijek visite u zraku pa za vas ne mogu sa sigurnoscu reci.
ma ne mora znaciti da ce ovaj Correliev MOD uopste unistiti ijedan server od boljih na Balkanu, pogotovo ako ce biti samo na engleskom.........tako da ne moramo jos nista pricati dok ne vidimo....msm da ce biti dosta stranaca na Correlievom srvru,a nama Balkancima je lakse igrati sa nasim ljudima...... ;D  ;)
P.S. Correlli ne potcjenjujem tvoje znanje  ;)  :P

turker_kc

Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 14, 2010, 23:31:04 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 23:26:24 POSLE PODNE
Nece pokopati ni CH ni GF ove ostale oce, a vi jos uvijek visite u zraku pa za vas ne mogu sa sigurnoscu reci.
ma ne mora znaciti da ce ovaj Correliev MOD uopste unistiti ijedan server od boljih na Balkanu, pogotovo ako ce biti samo na engleskom.........tako da ne moramo jos nista pricati dok ne vidimo....msm da ce biti dosta stranaca na Correlievom srvru,a nama Balkancima je lakse igrati sa nasim ljudima...... ;D  ;)
P.S. Correlli ne potcjenjujem tvoje znanje  ;)  :P


Da imas IQ veci od telefonskog stupa skuzio bi da ce Correlijev server biti internacionalan i moci ce se birati jezik na kojem ce se igrati dakle moci ces igrati na hrvatskom...

Neki cini mi se procitaju samo prvih 5 ili prvi i zadnjih 5 postova pa onda komentiraju.... >:( >:( >:(

Citat: Simic poslato Januar 14, 2010, 23:25:28 POSLE PODNE
pff sad ispade da je CH bilo djubre obicno nikakav server..CH je imala dosta igraca negde oko 70+ i bili smo veoma jaki i dok djuro nije dosao ..>Stim sto kad je doso djuro naravno ne samo on vec ljubaznost admina vaspitanim igracima pocelo je da se povecava broj igraca...Naglo povecanje igraca je nastupilo posle global restarta mada nemogu da kazem da se populacija servera povecala vec su ljudi vise vremena provodili na CH zbog dobrog moda da tako kazem povecao im je ljubav prema SAMP-u...Ne kazem da djura nije zasluzan bas naprotiv on je najzasluzniji ali nije samo on vec kao celina CH je zasluzna zbog vernih i poslusnih igraca dobro vodjene organizacije itd itd

Nisam to rekao!! Nego ja, kad gledam koliko je dobar neki server, gledam samo urednost portala/foruma i gamemode! A igrači, njih možeš skupit starom slavom, dobrom reklamom, a možeš imati i dobar server a ništa igraća! Trud i kvaliteta je u modu! To sam htio reći... Nisam rekao ni da je mod bio loš, ali ne ni nešto specijalno, ne kao naš. A kad je Djuro došao, prešibali su naš GM

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 23:26:24 POSLE PODNE
Nece pokopati ni CH ni GF ove ostale oce, a vi jos uvijek visite u zraku pa za vas ne mogu sa sigurnoscu reci.

Kako to misliÅ¡ visimo? Jbt imamo 30+ igrača, na večer i do 50 ponekad! Ako je to tebi visiti  :(

Citat: admin poslato Januar 15, 2010, 00:03:08 PRE PODNE
Neki cini mi se procitaju samo prvih 5 ili prvi i zadnjih 5 postova pa onda komentiraju.... >:( >:( >:(

Ima i gorih slučaja; pročitaju samo prvi post ili se samo nadovežu na ime teme...

Citat: [ST]Injection poslato Januar 15, 2010, 00:19:44 PRE PODNE
Citat: Simic poslato Januar 14, 2010, 23:25:28 POSLE PODNE
pff sad ispade da je CH bilo djubre obicno nikakav server..CH je imala dosta igraca negde oko 70+ i bili smo veoma jaki i dok djuro nije dosao ..>Stim sto kad je doso djuro naravno ne samo on vec ljubaznost admina vaspitanim igracima pocelo je da se povecava broj igraca...Naglo povecanje igraca je nastupilo posle global restarta mada nemogu da kazem da se populacija servera povecala vec su ljudi vise vremena provodili na CH zbog dobrog moda da tako kazem povecao im je ljubav prema SAMP-u...Ne kazem da djura nije zasluzan bas naprotiv on je najzasluzniji ali nije samo on vec kao celina CH je zasluzna zbog vernih i poslusnih igraca dobro vodjene organizacije itd itd

Nisam to rekao!! Nego ja, kad gledam koliko je dobar neki server, gledam samo urednost portala/foruma i gamemode! A igrači, njih možeš skupit starom slavom, dobrom reklamom, a možeš imati i dobar server a ništa igraća! Trud i kvaliteta je u modu! To sam htio reći... Nisam rekao ni da je mod bio loš, ali ne ni nešto specijalno, ne kao naš. A kad je Djuro došao, prešibali su naš GM

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 23:26:24 POSLE PODNE
Nece pokopati ni CH ni GF ove ostale oce, a vi jos uvijek visite u zraku pa za vas ne mogu sa sigurnoscu reci.

Kako to misliÅ¡ visimo? Jbt imamo 30+ igrača, na večer i do 50 ponekad! Ako je to tebi visiti  :(

Citat: admin poslato Januar 15, 2010, 00:03:08 PRE PODNE
Neki cini mi se procitaju samo prvih 5 ili prvi i zadnjih 5 postova pa onda komentiraju.... >:( >:( >:(

Ima i gorih slučaja; pročitaju samo prvi post ili se samo nadovežu na ime teme...

Malo previse sami hvalite svoj mode, ne vidim nikoga drugog da toliko hvali svoje mode kao vi.
A visite, jer 30 igraca se lako pretvori u 10 ili 5. A GF i CH bi mogli onda doci na vase sadasnje mjesto, mozda malo vise.
Ali vidjet cemo...

Hvalio sam prije... Sad viÅ¡e nije najbolji... A igraće ne vidiÅ¡ jer nas samo oko 5 ima na ovom forumu i manje... Ja, za razliku od nekih, uvijek paralelno igram i na konkurentskim serverima da vidim kako napreduju i usporeÄ'ujem... Prije i jesmo imali najbolji mod, ali sada je CH jako lijepi mod napravio

Citat: [ST]Injection poslato Januar 15, 2010, 00:37:49 PRE PODNE
Hvalio sam prije... Sad viÅ¡e nije najbolji... A igraće ne vidiÅ¡ jer nas samo oko 5 ima na ovom forumu i manje... Ja, za razliku od nekih, uvijek paralelno igram i na konkurentskim serverima da vidim kako napreduju i usporeÄ'ujem... Prije i jesmo imali najbolji mod, ali sada je CH jako lijepi mod napravio

Najbolji mode po vasem misljenju, dok recimo sa GF-a se mozda ne bi slozili s vama. Nisi bas osoba koja to moze prosudivati, to koze prosuditi netko neutralan i netko sa strane ko nema veze niti s jednim serverom.
A sto se tice igraca, ja ne igram bas puno nekad udem na neki server jer me zanima kakav je, ali na listi imam sve balkanske servere i pratim situaciju kako stoji. I vi vikendom imate preko 30 igraca ali radnim danima tesko predete 30 i to u vecernjim satima.

balkan samp bi trebao otvoriti "univerzalni" server za igrace sa svih servera, onda bi 500 slotova sigurno bilo zakucano  ;D

Citat: John poslato Januar 15, 2010, 00:49:59 PRE PODNE
balkan samp bi trebao otvoriti "univerzalni" server za igrace sa svih servera, onda bi 500 slotova sigurno bilo zakucano  ;D

To je nemoguce, previse bi tu bilo problema, cak i kad bi se vlasnici svih balkanskih servera slozili, opet bi prilikom davanja admina i slaganja moda doslo do nesuglasica i svada, jer nisu svi dovoljno zreli i ne razmisljaju svi jednako tako da mislim da je to nemoguce a i balkan samp nema tu namjenu tj kad je tek forum otvoren rekli smo da nikad necemo otvoriti server koji bi pravio konkurenciju drugim serverima na Balkanu nego eventualno tournament server koji bi povremeno radio.

Pozdrav!

Eto meni nesto jednostavno ne ide u glavu????
Ovi CH sada tu napadaju zato sto smo pohvalili djuru!! OMG!

Iskreno ako ocete! Jedno vrijeme bili ste jedan medu najgorim serverima na balkanu! Onda kada su dosli Djot i neki dosli ste na nekih 50 do amx 60 igraca stoga ne u prevelicavajte i tu ste stali!

Igrace ste dovukli zato sto ste vracali statse i tako dalje!
Iskreno moje misljenje bez uvrede: gamemod vam je bio OMG!!!!!!!!!!!!!!!!! jednostavno OMG!!!!!!!!!!!!!!!!

Djuro se potrudio i napraio vise nego stu je cjela CH generacija ikad ucnila i doveo je 100 + igraca!

LJUBAZNA EKIPA?????????????????????????
Mora da se salis!

Cast izuzecima al dok sam ja ona 3 tjedna igrao na CH ja sam vidio toliko bahate i bezobrazne ljude!
Slucejno nesto fulam ovaj me odmah kick ili kill ili warn!!!!!

MA STA???????? Ste vi normalni???? Umjesto da se porta do mene i 3 sata provede samnom da mi sve lijepo objasni i uvede me u igru posto sam level 1 kako bi se i trebao ponasat sa level 1!

Tamo nekia dmini kickaju, warnaju za gluposti! To je stvarno!
Ako ocete iskreno Ch admin team je uvjek bio malo ** cast izuzecima stvarno! Bilo je odlicnih i najboljih ali neki su stvarno bili...
Ja neznam ukoliko ste se u zadnjih tjedan dana nesto popravili ili uklonili one koje dobro ne rade svoj posao al kada sam ja zadnji put igrao NEKI AL NEKI NE SVIbili su jako bezobrazno!

BEZOBRAZNOST prema level 1 NAJGORE JE! Ja bi za to ne skinuo mu admina nego dao BAN for ever!
Prema noobovima se trebas ponasati kao prema kraljevima svijeta a ne kao prema zadnjoj ovci!
kako se igraci trebaju pravilno ponastai prema adminima tako trebaju i admini prema igracima jer ADMIN NIJE BOG!!!!!!!!!!

Ne zelim se svadat ovo je samo iskreno! Jer mi ne ide u glavu sta ans napadate sta smo svi pohvalili Djuru sta je i istina!

Zamislite da sada recimo Dajgoro koji je glavni skripter i akd on nesto cool uskripta pohvale njega i sada da Randy i ja dodemo i pocnemo se derat na njih " Sta dajgoro, nije to dajgoro mi smo i preije nego se dajogro uozbiljio imali XX igraca, mi smo i prije ovo mi smo i prije ono, mi smo ovkao, mi smo onako, sada imamo igrace zato jer sma ja dobar admin, zato jer vodimo dobru ekipu, bla  bla bla!"

Zamislite si to?? 1: Kako bi se Dajgoro osjecao nakon sto je on za sve zasluzan?
                       2: Kako bi to bilo od nas? BEZOBRAZNO!

To je bio samo primjer! jer se ne zelim svadat sa CH! Sa CH uvjek zelim ostati u prijateljskim odnosima jer mi je to prvi i najdrazi server i uvjek ce ostati!

Eto toiko iskreno od mene!

Ali stvarno CH svaka vam cast jer ste u zadnje vrijeme sve bolji i bolji, penjete se!
Svaka cast ekipi i Djuru na ovakvom dobrom voÄ'enju CH! Samo tako nastavi i postat cete bolji nego sta ste ikada bili s tobom na celu!
Nemojte sada stat daleko ste dogurali, samo nastavite! Bravo ekipa kako i scripting tako i admin a i bravo za igrace!

Sretno i dalje!!!

Lijep pozdrav!
Poslednja Izmena: Januar 15, 2010, 11:24:27 PRE PODNE od [ST]Michele