CroHerzegovina Gaming Community,Veliki UPDATE

Započeo kreso345, Januar 14, 2010, 14:34:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: zerocoolos poslato Januar 14, 2010, 17:54:06 POSLE PODNE
imaju samo trgovinu dionicama... ali njima nista ne ovisi o burzi i ekonomiji... ovdje ce trogovanje na burzi direktno utjecati na ekonomski indeks, a o njemu ce ovisit place i porezi i sve cijene na serveru!

E Djuro, odmah napada  ;D A tko je prvi imao dionice, ha haa?  ;D Zezam se... Å alu na stranu, budemo i mi neÅ¡to uskriptali...

Inaće moram pohvaliti CH! Svaka vam čast, Djuro spasio si ih! Mod je odličan a i napredak servera! Ovim modom ste i nas prešli, odkad je Djuro došao. Koliko vas je u skripting teamu?

turker_kc

Citat: [ST]Injection poslato Januar 14, 2010, 19:45:08 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Januar 14, 2010, 17:54:06 POSLE PODNE
imaju samo trgovinu dionicama... ali njima nista ne ovisi o burzi i ekonomiji... ovdje ce trogovanje na burzi direktno utjecati na ekonomski indeks, a o njemu ce ovisit place i porezi i sve cijene na serveru!

E Djuro, odmah napada  ;D A tko je prvi imao dionice, ha haa?  ;D Zezam se... Å alu na stranu, budemo i mi neÅ¡to uskriptali...

Inaće moram pohvaliti CH! Svaka vam čast, Djuro spasio si ih! Mod je odličan a i napredak servera! Ovim modom ste i nas prešli, odkad je Djuro došao. Koliko vas je u skripting teamu?

Sta spasio ?

sta seres ?

Bilo je igraca i prije neg je djuro dosao, ali njegov dolazak je dosta povecao ;D

matemandbrnaze742

Meni je CH i prije bio dobar al tko je god radio MOd odlicno ga je napravio.i vise mi se ovaj novi svida nego stari ;D

Da, to je pogresno, CH je i prije imala igraca, samo ne ovoliko. Ovaj mode ih je proslavio po drugi put. recimo to tako. A tome je najvise zasluzan Djuro, ali i dobar tim naravno.

Lijep pozdrav!

Evo pošto ni ja nemam rijeći moram i ja ovdje nahvaliti malo!

Iskreno? SVAKA ÄŒAST!!

Ovo je odlican gamemod! Mora se prizna da ste ovime prešli sve servera na balkanu a probijate se i u svijetu velikom brzinom! I po GemModu i igracima i sve...

STVARNO SVAKA VAM CAST!

Posebno hvalim Djura koji kako vec kazete nije doslovno spasio Ch al ga je sa 30 igrca doveo na 130!
Stvarno odlican si skripter!
Najbolji kojeg sam ikad vidio!

Kad bi bar mi imali takvog heheh!
To jest imamo ali samo upola! Dajgoro zna skriptat al nimalo ne pazi na dizajn i urednost tako da je sve zbrckano...

Djuro je jako pedantan i sve Å¡to god radi napravi tako kako i to treba biti!
SVAKA CAST JOS JEDNOM!

Bravo CH samo tako nastavite! Sve najbolje!

Lijep pozdrav!

turker_kc

Citat: [ST]Michele poslato Januar 14, 2010, 20:01:32 POSLE PODNE
Lijep pozdrav!

Evo pošto ni ja nemam rijeći moram i ja ovdje nahvaliti malo!

Iskreno? SVAKA ÄŒAST!!

Ovo je odlican gamemod! Mora se prizna da ste ovime prešli sve servera na balkanu a probijate se i u svijetu velikom brzinom! I po GemModu i igracima i sve...

STVARNO SVAKA VAM CAST!

Posebno hvalim Djura koji kako vec kazete nije doslovno spasio Ch al ga je sa 30 igrca doveo na 130!
Stvarno odlican si skripter!
Najbolji kojeg sam ikad vidio!

Kad bi bar mi imali takvog heheh!
To jest imamo ali samo upola! Dajgoro zna skriptat al nimalo ne pazi na dizajn i urednost tako da je sve zbrckano...

Djuro je jako pedantan i sve Å¡to god radi napravi tako kako i to treba biti!
SVAKA CAST JOS JEDNOM!

Bravo CH samo tako nastavite! Sve najbolje!

Lijep pozdrav!


Pa koja ti sranja to pricas brale ?

Kakvih 30 igraca ?

Kad je djuro dosao bio prosjek 70 igraca, u vecernjim treminima 100 lol

Da, malo ste ipak preskocili dio razdoblja, ako cemo gledati i ako sam dobro upoznat. Kad je CH posrnula, matejdz (sa naseg foruma ovdje, bio je administrator) ju je nastavio voditi i CH se dobro digla, digla se na preko 60 igraca cak u vecernjim satima i vise. Medutim tu je stagnirala, nije napredovala nesto previse dalje, a sad kad je djuro tu, sad se moze reci da se konstantni broj igraca povecao i da se CH velikom brzinom siri i napreduje kako kvalitetom tako i brojem igraca, i ovaj put ne samo na razini Balkana nego na svjetskoj razini.

Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 20:18:04 POSLE PODNE
Da, malo ste ipak preskocili dio razdoblja, ako cemo gledati i ako sam dobro upoznat. Kad je CH posrnula, matejdz (sa naseg foruma ovdje, bio je administrator) ju je nastavio voditi i CH se dobro digla, digla se na preko 60 igraca cak u vecernjim satima i vise. Medutim tu je stagnirala, nije napredovala nesto previse dalje, a sad kad je djuro tu, sad se moze reci da se konstantni broj igraca povecao i da se CH velikom brzinom siri i napreduje kako kvalitetom tako i brojem igraca, i ovaj put ne samo na razini Balkana nego na svjetskoj razini.

Da, samo vidjet cemo sta ce bit kad se li-rp otvori...neki dio populacije ce izgubit sigurno...

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 14, 2010, 20:31:28 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Januar 14, 2010, 20:18:04 POSLE PODNE
Da, malo ste ipak preskocili dio razdoblja, ako cemo gledati i ako sam dobro upoznat. Kad je CH posrnula, matejdz (sa naseg foruma ovdje, bio je administrator) ju je nastavio voditi i CH se dobro digla, digla se na preko 60 igraca cak u vecernjim satima i vise. Medutim tu je stagnirala, nije napredovala nesto previse dalje, a sad kad je djuro tu, sad se moze reci da se konstantni broj igraca povecao i da se CH velikom brzinom siri i napreduje kako kvalitetom tako i brojem igraca, i ovaj put ne samo na razini Balkana nego na svjetskoj razini.

Da, samo vidjet cemo sta ce bit kad se li-rp otvori...neki dio populacije ce izgubit sigurno...

Vjerovatno da oce, samo to se ne odnosi samo na CH nego na sve servere. Ali ne vjerujem da ce znacajan dio populacije izgubiti. Ali li-rp bi mogao biti server koji ce takoder uspjeti. A znate zasto? Upravo zbog rada kojeg sam spominjao. Correlli je napravio onu foru recimo sa mobitelom, medutim ta ga fora nece spasiti. Radit ce jedno vrijeme super, ali kasnije ne bi radio da je u tudim rukama, medutim onda ce corr smisliti u meduvremenu nesto novo i ubaciti tako da ce imati konstantno igrace, nece se zaustavljati na postojecim izumima. Jer vama nekima da se dadne i njegov mode, vi bi propali za 2 mjeseca, jer bez obnavljanja i redovitog skriptanja server ne moze biti dugog vijeka, jer dosadit ce i onaj mobitel i one fore nakon nekog vremena kao i sve u zivotu ali je samo razlika u tome sto poznavajuci correllia on ce dodavati non stop nesto novo i samo tako i moze se mjeriti i uspjeti.

Citat: panda poslato Januar 14, 2010, 19:50:05 POSLE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Januar 14, 2010, 19:45:08 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Januar 14, 2010, 17:54:06 POSLE PODNE
imaju samo trgovinu dionicama... ali njima nista ne ovisi o burzi i ekonomiji... ovdje ce trogovanje na burzi direktno utjecati na ekonomski indeks, a o njemu ce ovisit place i porezi i sve cijene na serveru!

E Djuro, odmah napada  ;D A tko je prvi imao dionice, ha haa?  ;D Zezam se... Å alu na stranu, budemo i mi neÅ¡to uskriptali...

Inaće moram pohvaliti CH! Svaka vam čast, Djuro spasio si ih! Mod je odličan a i napredak servera! Ovim modom ste i nas prešli, odkad je Djuro došao. Koliko vas je u skripting teamu?

Sta spasio ?

sta seres ?

Bilo je igraca i prije neg je djuro dosao, ali njegov dolazak je dosta povecao ;D

Nakon Djurovog moda, broj igrača se udvostručio, to je istina!

A stari mod, bez uvrede teamu, ali niti do pete ovomu sada! Naš mod je imao stoput više i bolje stvari, a sada su nas stvarno prešli... Ako se ne uozbiljimo, možemo slobodno odustati od servera ...

A za LI-RP, ako se ne varam, to će biti strani server... Ne vjerujem da će previše balkanske populacije tamo otići. Svaka čast Corelliu na trudu ali ja sam stoput vidio bolje strane servere od svih naših balkanskih pa mi nije padalo na pamet se niti registrirati... Balkan je balkan, makar igrao na GF editu, ostajem na Balkanu nema druge... A ako bude ipak balkanski server, onda ćemo svi mi propasti, osim eventualno CH.

turker_kc

Citat: [ST]Injection poslato Januar 14, 2010, 20:39:58 POSLE PODNE
Citat: panda poslato Januar 14, 2010, 19:50:05 POSLE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Januar 14, 2010, 19:45:08 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Januar 14, 2010, 17:54:06 POSLE PODNE
imaju samo trgovinu dionicama... ali njima nista ne ovisi o burzi i ekonomiji... ovdje ce trogovanje na burzi direktno utjecati na ekonomski indeks, a o njemu ce ovisit place i porezi i sve cijene na serveru!

E Djuro, odmah napada  ;D A tko je prvi imao dionice, ha haa?  ;D Zezam se... Å alu na stranu, budemo i mi neÅ¡to uskriptali...

Inaće moram pohvaliti CH! Svaka vam čast, Djuro spasio si ih! Mod je odličan a i napredak servera! Ovim modom ste i nas prešli, odkad je Djuro došao. Koliko vas je u skripting teamu?

Sta spasio ?

sta seres ?

Bilo je igraca i prije neg je djuro dosao, ali njegov dolazak je dosta povecao ;D

Nakon Djurovog moda, broj igrača se udvostručio, to je istina!

A stari mod, bez uvrede teamu, ali niti do pete ovomu sada! Naš mod je imao stoput više i bolje stvari, a sada su nas stvarno prešli... Ako se ne uozbiljimo, možemo slobodno odustati od servera ...

A za LI-RP, ako se ne varam, to će biti strani server... Ne vjerujem da će previše balkanske populacije tamo otići. Svaka čast Corelliu na trudu ali ja sam stoput vidio bolje strane servere od svih naših balkanskih pa mi nije padalo na pamet se niti registrirati... Balkan je balkan, makar igrao na GF editu, ostajem na Balkanu nema druge... A ako bude ipak balkanski server, onda ćemo svi mi propasti, osim eventualno CH.

Jos gore, mjesavina :o

Moci ce se birati jezik -.-"

bude i na balkanskom i na internacionalnom -.-"

Correli pobjedjuje ;D

Corrov je internacionalni, i vjerujem da ce vise igraca povuci sa balkana nego iz ostalog dijela svijeta. Recimo u tom slucaju, ako ne bude problema sa modom, CH i GF ce ostati i raditi solidno, medutim ostali ce vjerovatno propasti ili ce raditi sa minimumom igraca.

Correlli

Vjerujem da će otvorenje mog servera napraviti neke promjene. Veliki serveri kao CH, GF, ST i još koji neće to baš ostjetiti ali ovi ostali kao što ste već rekli, oće.
Ma nije jedina posebna stvar onaj mobitel kojeg će moj mod imati, biće tu puno stvari ali sve želim da bude iznenaÄ'enje.

Inače, svaka ćast CH, samo tako naprijed.
Poslednja Izmena: Januar 14, 2010, 21:20:31 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Januar 14, 2010, 21:20:00 POSLE PODNE
Vjerujem da će otvorenje mog servera napraviti neke promjene. Veliki serveri kao CH, GF, ST i još koji neće to baš ostjetiti ali ovi ostali kao što ste već rekli, oće.
Ma nije jedina posebna stvar onaj mobitel kojeg će moj mod imati, biće tu puno stvari ali sve želim da bude iznenaÄ'enje.

Inače, svaka ćast CH, samo tako naprijed.

Naravno da nije, ali ne moze se na tome ostati. Evo jedne banalne usporedbe. Mercedes je 80-ih godina imao zasigurno najbolju limuzinu na svijetu koju i danas vidate a to je mercedes w123 ili popularni naziv "kenja" i sl. To je auto koje je za svoje vrijeme bilo extra, kvarovi nikakvi i odrzavanje nije bilo skupo a najbolje je bilo u svojoj klasi. Da je mercedes i danas ostao na tome autu bio bi u kurcu, odavno bi propao. Ma da je samo ostao na modelima do 2005. godine koje je napravio, propao bi vec do sad. Tako i server, stalno ga treba uredivati i obnavljati.

Pozdrav!

Pa ja mislim da Corelli za sada po viÄ'enim stvarima ima presuper mod i ja cu takoÄ'er otići kad ga otvori da vidim to čudo!
Internacionalni jezike  i eng i balkanski??? AAAAAAA! Propast cemo!!!! xddd ;D ;D

Bravo Corelli odlicno skriptas....

BTW Oftopic: mercedes w123 PRE COOL AUTO! Jos onako malo tuniran... xd, ima tu jedan takav u Rovinju samo coupe full crn, zatamjenji prozori, 4 auspuha, alu felge one starinske ma pre lijep!!

Ovakav je bas fora AMG!



Pozdrav!
Poslednja Izmena: Januar 14, 2010, 21:59:12 POSLE PODNE od [ST]Michele