[GM] Los Balkan RPG

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Avgust 01, 2011, 13:13:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

La Cosa Nostra ima samo jedno vozilo  :'(

Koje li slučajnosti da se nemože uploadati na pastebin. :D

Citat: [WS]...PhiLLipS aka Hernandez poslato Avgust 01, 2011, 15:00:10 POSLE PODNE
Gm mi ni ne lici na Los Balkan,nema mapa(milsim ima al su lose) oke to moze da se doda nije los edit......
Pa LB nikad nije imao Mappere, tako da ni nemaju Mape nikakve na Modu  :D

Btw imam ovu skriptu od prija, i uradio je sa prijateljom sve je isto kao na LB. Samo trebamo staviti kuce na Buy.

Al ni sad nisam siguran zasto sam to radio, jer sa tom skriptom nemogu nista  :D


EDIT: Theo oces reci da si radio LB Mod od 0 ? Pa zar nisi uzeo Balkan Stories Mod kad su oni zatvorili server, i ti taj Mod jos uradio.
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 13:50:07 POSLE PODNE od Tickoâ„¢

Dobio bananka na lbu -.-" Igro sam na tom serveru tako da mi je sumljiv taj mod :S
LB je valjda edit tog moda dobar edit ili mod od 0 ali mixani djelovi ponzatijih GM-ova
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 13:52:44 POSLE PODNE od SeYziicH
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Evo slika sa pravog servera malo pre sam bio


















Spawn








Auti na spawnu koji se ne rentaju o.O





Neki admin





. . .




Sistem u autu
























___________________________________________________________________________________________________________________________Tto su slike e sa vise ako zelite znati idite na //

E sad ovako na modu koj ste mogli skinute kad u samp menu ukucate :7777 da testirate gm pisace vam
Mode: BF RPG/DM v2.0

a napravom serveru pise

Mode:     LB RPG/DM 0.8.5


Svidja mi se na pravomgmu to sto od 7 sati kad stisnes ctrl mmozes palis setla na autu


Edit : ako ocete videti sliku veliku samo stisnite na nju
Edit nr2: ovo sto je rekao SeYziicH uvopste nije tacno na ovom gmu se spawnas na aeru a na pravom gmu se spawnas iza pumpe
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 14:52:43 POSLE PODNE od Koksildo

Eto ljudi toliko o tome, mod ni blizu LB-u a vi pokupili navjerojatnije neko sranje skidajući taj .rar

Ah... :-X

Do LB moda mozes doci samo preko jedne fore ali namucit ce se i najvjerojatnije ne uspjeti :)
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

E bolje da nisam ni slike ni nista stasvio sace biti svadja i sto [cenzura] c):
Edit: najbolje daj lock
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 14:00:50 POSLE PODNE od [BM]Aleksa_Smiljanic


ok nezz da li je ovo taj mod jer ga ja nisam skido....al theo neomj vis tvrditi da je LB mod od 0 PLS....i preocito je da nije xD:...svaka cast imate ekipu na serveru i server vam je extra, ali nemoj brate tvrditi da je od 0 radjen xD...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Pogledat cu, hvala ti sto si stavio Creditse jer si ti prvi koji postuje ovaj GM sto sam editao :)

evo sad sam skino da bas pogledam o cemu se radi....nema virusa....a sto se tice GMa....Pa ovo je cisti vegin GM, samo sto je na nekim mjestima napisano Los Balkan a na vecini ostalo ono San Andreas RolePlay xD
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: >>R15KY<< poslato Avgust 02, 2011, 14:46:00 POSLE PODNE
evo sad sam skino da bas pogledam o cemu se radi....nema virusa....a sto se tice GMa....Pa ovo je cisti vegin GM, samo sto je na nekim mjestima napisano Los Balkan a na vecini ostalo ono San Andreas RolePlay xD

Da, tek sam sad download i vidjeo :)


GM je identican tvome, no nema istih objekata te auta, no systemi su sasvim isti.
Tako da :S