[GM] Los Balkan RPG

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Avgust 01, 2011, 13:13:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

.
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2011, 15:25:30 POSLE PODNE od [ED] gonss

Jedno pitanje da li je ovo los-balkan mod koji je trenutno na server?

Citat: [CRP]CrniGavran poslato Avgust 01, 2011, 13:13:17 POSLE PODNE
Ovaj GameMode je izvor trenutnog Los Balkan Gamemoda. Trenutni LB GM je edit ovog gamemoda.

To znači da nije. Ovaj koji je trenutno na serveru je novija verzija. Bez bugova i takvih stvarčica.

Sto netreba dozvola vlasnika da ovo stavis ? Jer los balkan jos radi .... da neradi bilo bi drukcije

Citat: [BM]Mr.Saxobeat poslato Avgust 01, 2011, 13:32:45 POSLE PODNE
Sto netreba dozvola vlasnika da ovo stavis ? Jer los balkan jos radi .... da neradi bilo bi drukcije

E vidiš, ako bih objavio trenutni GM trebao bih dozvolu. A ovaj GameMode je već objavljen. GTA RP, samo što je malo editovan i preveden.
No to nije napravio Theodore, vlasnik los balkana, nego Antonio Vega. A njegovu dozvolu netrebam, jer je sam objavio ovaj GM. No ne na SA:MP forum nego na jednu stranicu za uploadat stvari.

Mozes li staviti neku sliku,ako ti nije problem.

Citat: |ERP|SyPue poslato Avgust 01, 2011, 13:35:05 POSLE PODNE
Mozes li staviti neku sliku,ako ti nije problem.

Oprosti, imam internet na T-Mobile Simpa card sticku tako da bi mi puno uzelo novca, no pitaj nekog da ti slika.
Mozes skinut i pogledat. Ako misliš da je virus, otvori samo .pwn da se uvjeriš. :)

Izvinjavam se sto pisem,da li bi mogo neko od ovih sto su skinuli mod da mi slika ingame da vidim kakav je ,posto ja na leptopu nemam GTA,Hvala Puno onome koji slika.

Lijep GM nema sta.  Biti ce servera u skorije vrijeme sa editom od ovog GM-a sigurno...

Edit : Ja  mislim da je ovo GF edit :)
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 14:37:35 POSLE PODNE od FyoDoR

Citat: FyoDoR poslato Avgust 01, 2011, 14:26:39 POSLE PODNE
Lijep GM nema sta.  Biti ce servera u skorije vrijeme sa editom od ovog GM-a sigurno...

Edit : Ja  mislim da je ovo GF edit :)

U pravu si.

Tko god je skidao "moj mod" sa navedenog linka je retardiran, ne zato jer ga je skinuo već zato jer ko zna šta je "autor" ubacio u njega.

Ja nemogu potvrditi ali i negirati da je to moj mod jer ga nisam skidao a i ne namjeravam (osim ako "autor" ne odluči uploadati na pastebin).

Jedino šta mogu reči je da moj mod nije nikad imao 39k linija te nije nikakav edit, stoga sumljam da je ovo moj mod.

ovo mi nelici ni nakakav GF edit niti LARP....

Oprosti, ja sam našao iste sisteme kao Los Balkan, te isto tako sam našao neke zanimljive stvari kao animacije što imaš.
Ja nisam stavio GM na internet, ja sam ga pronašao.
Ovo nije Los Balkan , trenutni gm. Ovo je izvor Los Balkana, još prije nego ga je Theo uredio.
Barem sam ja tako skužio.

Npr. Upišite /stats, upišite /a, sve je to isto kao i na Los Balkanu, pa čak PD i zatvor je isti.
Tako da, našao sam gm, kojega je skripter Los Balkana , editovao.

EDIT: Nemogu uploadati na pastebin, no uploadat cu samo .PWN da nebi mislili da je virus ili slično:
http://www.mediafire.com/?063u6prggwdmrt8
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 09:57:30 PRE PODNE od [CRP]CrniGavran

Sry proliso sam samo gm na brzinu lici mi na Cyber edit nisam siguran ali evo lici mi
Edit: nikad nisam bio na Los Balkan serveru al sacu da vidim ip i ovaj gm dali lice
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2011, 12:42:14 POSLE PODNE od [BM]Aleksa_Smiljanic

Izvinjavam se sto pet pisem da li mi mozes :Aleksa staviti neku sliku severa npr: Login,Register,i npr slikaj u voznji kola,hvala ti puno unapred