Å to biste voljeli vidjeti u novoj verziji SA:MP-a?

Započeo BloodMaster, Jul 28, 2011, 15:40:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: System32 poslato Avgust 26, 2011, 11:31:13 PRE PODNE
da se MySQL stavi u klijent, ne kao plugin

onda se vidi da ne znas sta je mysql, uzmi malo pa prouci... jedino mogu ugraditi podrsku za spajanje na mysql server(recimo funkcije ugradjene u samp server) ako on postoji na toj masini gdje se pokrece server ili remote spajanje na drugi server... a mysql se sigurno nece staviti u client niti server jer je on zaseban server ilitiga proces na bilo kojoj masini...

Citat: Dude poslato Avgust 26, 2011, 11:50:18 PRE PODNE
Citat: System32 poslato Avgust 26, 2011, 11:31:13 PRE PODNE
da se MySQL stavi u klijent, ne kao plugin

onda se vidi da ne znas sta je mysql, uzmi malo pa prouci... jedino mogu ugraditi podrsku za spajanje na mysql server(recimo funkcije ugradjene u samp server) ako on postoji na toj masini gdje se pokrece server ili remote spajanje na drugi server... a mysql se sigurno nece staviti u client niti server jer je on zaseban server ilitiga proces na bilo kojoj masini...
kako god, samo da manje rama trosi
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Avgust 26, 2011, 11:59:41 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Avgust 26, 2011, 11:50:18 PRE PODNE
Citat: System32 poslato Avgust 26, 2011, 11:31:13 PRE PODNE
da se MySQL stavi u klijent, ne kao plugin

onda se vidi da ne znas sta je mysql, uzmi malo pa prouci... jedino mogu ugraditi podrsku za spajanje na mysql server(recimo funkcije ugradjene u samp server) ako on postoji na toj masini gdje se pokrece server ili remote spajanje na drugi server... a mysql se sigurno nece staviti u client niti server jer je on zaseban server ilitiga proces na bilo kojoj masini...
kako god, samo da manje rama trosi

nije problem ram uopce, vec sto su oba plugin losa i cesto gube konekcije, a da ne govorim o crashu servera zbog istoga... lako je kad imas malo igraca, a cim ima preko 200 zna srusiti server pri ponavljanju query-a jer je izgubio konekciju...

Mirnas_Tajic


Citat: Mirnas_Tajic poslato Avgust 26, 2011, 12:35:04 POSLE PODNE
Ja bi na novom SAMP-u volio da budem LvL 50 :D

hhahaHAHhahahhahahahahahhahahahaahahhahaha

izvinjavam se na spamu :D






P.S: Da se moze povecavati nivo vode, da se moze menjati boja vode, vazduha, itd.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pa nemogu oni mjenjat dijelove igre, sta bi vi sad i potrese i plimu/oseku jebote.

Ja bi zelio da fiksiraju fps, ne kad se puca da neko stavi minimalan fps i onda owna u lagu... Drugo je kad neko fakat ima jadan komp, ali samo da se nemoze u klijentu mijenjat FPS...
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2011, 23:33:13 POSLE PODNE od [Minecraft] Sonny


kako ste vi cudna djeca, omg pa mogu napravit sta zele sa igricom, ako su stvorili igricu mogu je editirat kako god zele, sve je moguce napravit samo neke stvari su jebeno teske neke su lake, al vas boli uvo jer vi samo dajete prijedloge, a oni rade sto im se svidi



[quote author=[OG]undeR. link=topic=28918.msg235248#msg235248 date=1316443343]
Pa nisu oni pravili SA lol
[/quote]

Ali imaju source sa:mp-a a koliko sam vidio i vremenskih prognoza, tako da lako izmjene boju neba...

Kako su sve napravili u MTA a isto tako nemaju source?

A sada dosta oko toga, derite dalje prijedloge, ovo je još uvjek malo a htio bi ih objaviti tokom 0.3d RC faze

Citat: [ST] saBo aKa DieseL poslato Septembar 10, 2011, 09:24:19 PRE PODNE
kako ste vi cudna djeca, omg pa mogu napravit sta zele sa igricom, ako su stvorili igricu mogu je editirat kako god zele, sve je moguce napravit samo neke stvari su jebeno teske neke su lake, al vas boli uvo jer vi samo dajete prijedloge, a oni rade sto im se svidi
Dobro si rekao da oni mogu napravit sta zele,ali onda to vise nebi bio gta sa! Glupo bi bilo sad da sve izmjene i dodavaju neznam kakve gluposti,vjrujem da to nebi privuklo igrace a niti bi bilo od koristi!I da,btw nisu oni napravili samp :)
Mysterious roleplay

Imate još 2 sata da date svoje prijedloge, jer za 3-4 sata kada sastavim sve ide na offical forum u ime cijelog balkan samp-a.

/pagesize => 3-30 redova

Da se moze dodavati na mapu objekti koji su u igri, da mozemo stvarati vodu...

Attach3DTextLabelToObject


p.s oprostite ako vec ima nekih od tih prijedloga, nisam bas pregledao sve stranice ;)
Poslednja Izmena: Septembar 19, 2011, 19:23:16 POSLE PODNE od kizla
Trenutno radim novi DeathMatch server... Trazim ljude koji mogu pomoc na bio koji nacin.. Za vise info PM ;)


Volio bi da naprave ono za nikove.

Npr. hoces da na neki server udjes, al' se ne mozes sjetiti cijelog nicka, kucas samo prvo slovo i izadju ti nickovi sa tim slovom. Kao na FB kada E-Mail kucas