Å to biste voljeli vidjeti u novoj verziji SA:MP-a?

Započeo BloodMaster, Jul 28, 2011, 15:40:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [H]265 poslato Jul 28, 2011, 17:00:31 POSLE PODNE
Citat: EM|Pacino poslato Jul 28, 2011, 16:14:02 POSLE PODNE
--Sinhroniziranje svih key value-a na tipkovnici...

I za to mislim da postoji već plugin, a i naš Pliwa sa ovog foruma je napravio isti plugin iako bi odlično bilo da se u SA:MP ugrade native funkcije

Da postoji, ali bilo bi ipak bolje :)
Ipak nije isto plugin i integracija ;)
Just one more time.

Kao što je netko spomenuo, da ubace još fontova.
Bilo bi dobro da ubace da se nivo vode moze mjenjat.
Npr kao i vrijeme. Nastimas da npr. u 14:32 pocinje Plima mora tj. Nivo vode se povecava i u LS-u dodje gore do onih prvih kuca i sl. i da mozes da napravis kad ce se to smanjivat i dokle tj. oseka xD

Želio bi vidjet bolji GUI. Jer ovaj trenutni nije vrijedan spomena.




Citat: Nik Delgad.lua poslato Jul 28, 2011, 17:16:43 POSLE PODNE
Želio bi vidjet bolji GUI. Jer ovaj trenutni nije vrijedan spomena.
Možeš ga i sam promijeniti :D
MAda bi mogli i oni novi ubacit, u pravu si.

Da može svatko napraviti svoj objekt (u programima kao 3DSMAX itd.) te staviti ga na server, i svatko tko bih se priključio na server gdje imate taj objekt, bih ga vidio kao što smo ga napravili.

Zatim, da se CJ kao model može odijevati kao u SP. Te isto tako ostali igraći sa drugim skinovima.

Ovaj post će biti editovan dok se sjetim drugih stvari.

Citat: CrniGavran poslato Jul 28, 2011, 17:22:42 POSLE PODNE
Da može svatko napraviti svoj objekt (u programima kao 3DSMAX itd.) te staviti ga na server, i svatko tko bih se priključio na server gdje imate taj objekt, bih ga vidio kao što smo ga napravili.

To bi bilo i u neku ruku gl*po... Zamisli netko stavi 20 objekata ali svaki objekt je dosta velik... E sad samisli na otvorenju servera kad se spoji 20-ak igrača i krene downloadat sa jednog hosta... Auuu, pa više nitko nebi htio igrati...

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 17:31:20 POSLE PODNE
To bi bilo i u neku ruku gl*po... Zamisli netko stavi 20 objekata ali svaki objekt je dosta velik... E sad samisli na otvorenju servera kad se spoji 20-ak igrača i krene downloadat sa jednog hosta... Auuu, pa više nitko nebi htio igrati...

To se sigurno ne bi tako napravilo to bi se napravilo download prije konekcije tako da ne utječe na lag/ping servera a što se tiče hosta ofc to bi trebala bit neka jaka mašina ali kada bi se to napravilo SA:MP bi se počeo razvijati to je sigurno u smislu da postaje sve jača i jača multiplayer modifikacija.
Kristijan Stipić

...Neno...

Hmmmm...Razmisljao sam i odlucio da bi bilo dobro,vjerovatno znate kao u MTA da auto moze voziti po vodi,ali da se napravi neka funkcija,tako nesto,ako me ''kontate''.

Npr. Na RP serverima samo headi ili svi admini imaju komandu naprimjer /autovoda,te onda mogu voziti autom po vodi,a obicni igraci ne mogu,ili za FreeRoam servere samo ukucas /carwother (kako se vec pise) i mozes voziti po vodi (svi igraci ne samo admini)!

Ukoliko dobijem jos kakvu ideju,editovat cu post.


Ta vožnja po vodi ti je singleplayer cheat koji se u MTA omogućio da ti upravljaÅ¡ njime. Ti si umogućnosti upravljat svim singleplayer cheatovima. I možeÅ¡ kontrolirat bugove.(2shot sawn,c-bug,onaj bug s biciklom kad možeÅ¡ visoko skočit) To je sve moguće isključit ili uključit preko skripte. To bi bilo dobro da se može u sampu i da se u sampu zabrane cleo modovi jer se preko njih može cheatat. Jednostavno da te ne pusti u igru ako imaÅ¡ cleo mod.  A i da napomenem da samp sve viÅ¡e sliči na MTA uzima njegove ideje itd. Možda se to samo meni čini ali mislim da je tako.

@[H]265
Da samp uvede client scripte uf imali bi vi napredka i više mogućnosti. Ali ne vjerujem da će se to dogodit.

Neke stvari je bolje radit preko client strane nego server. I to je ta moć koju MTA ima. I ako ste vidli i IV:MP, client + server support = savršenstvo.




Ja msm da bi trebalo vako nesto
Kao sto ima foto aparat pa da kao kupis album i onda slikas i onda kasnije mozes da vidis slike koje si ispucao ili da nekom pokazes...!
Ja msm da to jos nigde nisam vidio :)
Edit cu ako se jos neceg sjetim ;)
Respect to:mafica .pwn




Ovkao ja msm da ako kupis osobni traktor ili kosilicu pa da s njom ides da kosis npr kupis odredjeno zemljiste koliko ti je dovoljno i onda ides da sadis i kadnije kada npr kukuruz nikne ides da ga obres ali mora d aimas i kombaj da oberes i kasnije mozes da kupis: Kravu , kokosuku, prase itd itd i onda mozes da odvezes kukuruz u silos ili da ga prodajes nekom na vrece ili ako ti zatreba da ti kupujes kukuruz da bih nahranio zivotinje i da one povremeno sve kao u rl npr da kokska nosi jaja pa vozit eu trgovinu da prodate npr da se krava oteli pa telel hranite mora da mu kupujete mlijeko pa ga kanije mozete i u mesnicu da prodate...



Ako se jos neceg sjetim edit cu...

Citat: D-u-s-a poslato Jul 29, 2011, 02:33:18 PRE PODNE
Ovkao ja msm da ako kupis osobni traktor ili kosilicu pa da s njom ides da kosis npr kupis odredjeno zemljiste koliko ti je dovoljno i onda ides da sadis i kadnije kada npr kukuruz nikne ides da ga obres ali mora d aimas i kombaj da oberes i kasnije mozes da kupis: Kravu , kokosuku, prase itd itd i onda mozes da odvezes kukuruz u silos ili da ga prodajes nekom na vrece ili ako ti zatreba da ti kupujes kukuruz da bih nahranio zivotinje i da one povremeno sve kao u rl npr da kokska nosi jaja pa vozit eu trgovinu da prodate npr da se krava oteli pa telel hranite mora da mu kupujete mlijeko pa ga kanije mozete i u mesnicu da prodate...



Ako se jos neceg sjetim edit cu...

druze idi igrat farmiville :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Meni je dovoljno da mogu da biram u kom formatu da mi se čuvaju screenshotovi, ovo .png mi zaledi igru na 5 sekundi dok slika, a da je .jpg recimo ne bi bilo tih 'problema'.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Trebaju dodat još malo pickupova.
ima ih samo par, za oružje, ona vreca dollara, info, marker itd., a bilo bi dobro da dodaju pickup svakog auta (za stunt) i kad dodjes na taj pickup stvori ti se auto koje je na pickupu :D
Slično MTA

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 29, 2011, 09:04:09 PRE PODNE
Trebaju dodat još malo pickupova.
ima ih samo par, za oružje, ona vreca dollara, info, marker itd., a bilo bi dobro da dodaju pickup svakog auta (za stunt) i kad dodjes na taj pickup stvori ti se auto koje je na pickupu :D
Slično MTA
Imaš 0.3c pickupova. I možeš staviti da na pickup kada igrač stane da sjedne u atuo. :D