Alfa Gaming Zombie Team DeathMatch

Započeo Mario_, Jul 26, 2011, 16:04:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo na otvaranju nas je bilo 7-oro...i nije nesto kako smo ocekivali....skoro stalno nas je bar 5 igraca na serveru sto je veoma dobro...

evo i slike :D

//



evo sad 13 :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Trenutno nas je 10-13 broj neide ispod 10 dajte pomozite da ide preko 13 :)
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Evo ga,slika novog rekorda koji iznosi 13:

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=3wfa4y7qm4rute5pleio.png

Da napomenem: Svaki dan su Updateovi(po 5-6 njih) i non-stop se dodaje nesto novo! Kada zavrsimo ove 2 nove klase dobicete sve informacije o updateovima!
I Da,ako sutra bude ovoliko igraca kao danas svi igraci ce dobiti nagrade! Po 1mil $!
Ako dovedete 5 igraca,dobijate Admina na 1 dan,ako se pokazete dobro dobijate admina...ako ne...Gubite ga..


dragan12



Sretno vam :D




Nekuzim mi smo imali freeroam vi ste imali mi imamo TDM vi imate xDD
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Ne znam, no sada a serveru nema nikog, sto je veoma lose.
Last nick: Vectro64

Citat: [TG] CompaQ poslato Jul 27, 2011, 13:22:01 POSLE PODNE
Sretno vam :D




Nekuzim mi smo imali freeroam vi ste imali mi imamo TDM vi imate xDD

Ma bolan kopiramo vas vi ste prejaki pa moramo vas ! lol nije isto Zombi TDM i obicni TDM .
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [TG] CompaQ poslato Jul 27, 2011, 13:22:01 POSLE PODNE
Sretno vam :D




Nekuzim mi smo imali freeroam vi ste imali mi imamo TDM vi imate xDD

Mi smo da imali prvo freeroam, ali cim smo otvorili freeroam videli smo da je los odaziv igraca, odmah smo poceli raditi na necemu po cemu se razlikujemo od drugih, zato Vas molim da mi prestanente pricati kao da Vas kopiramo.

Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 27, 2011, 13:22:54 POSLE PODNE
Ne znam, no sada a serveru nema nikog, sto je veoma lose.

Ne znam kakva ocekivanja imas uopste u vezi TDM servera na Balkanu, svesni smo da necemo stalno imati po 10 igraca, ali maksimalno cemo se truditi da dodjemo do toga.
//

Znamo da necemo imati 50 igraca(xD) kao sto imaju RP serveri,znamo da  Balkanci nisu navikli na TDM vec su svi ovisnici o RPu...
Ali eto,ipak se trudimo,od juce su ubacene 2 nove klase i dosta novih stvari,i minigun je izbacen zbog previse zalbi da su humani prejaki...

Ja sam za sada zadovoljan malopre je bilo 9 Igaca....
//