Alfa Gaming Zombie Team DeathMatch

Započeo Mario_, Jul 26, 2011, 16:04:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobro je, ali moze vrlo bolje.
Predlazem da za jumpera bude prednost teleportiranje, posto sam gledao film... napravite komande za njega, /goto ID, gotols,gotosf... nesto u tom smislu

Citat: sharny poslato Jul 27, 2011, 17:18:12 POSLE PODNE
Dobro je, ali moze vrlo bolje.
Predlazem da za jumpera bude prednost teleportiranje, posto sam gledao film... napravite komande za njega, /goto ID, gotols,gotosf... nesto u tom smislu


hahaha bolan neznaju oni to . Mene su mrsnuli a neznam ja tko je pravio Zombi Klase ? Skoro sve o Zombijima sam ja pravio on je napravio Huntera samo ja sam mu dao Attached Object i moci kao sto je kod jumpera C i tako a lik mi dadne za RP mod 3 dana od 0 da bude savrsen on se hvali modom ,,,, 2k linija od te 2k 1.5k je Objekata sto mogu dokazat ;)
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: EM|_LiveOne poslato Jul 27, 2011, 17:25:16 POSLE PODNE
Citat: sharny poslato Jul 27, 2011, 17:18:12 POSLE PODNE
Dobro je, ali moze vrlo bolje.
Predlazem da za jumpera bude prednost teleportiranje, posto sam gledao film... napravite komande za njega, /goto ID, gotols,gotosf... nesto u tom smislu


hahaha bolan neznaju oni to . Mene su mrsnuli a neznam ja tko je pravio Zombi Klase ? Skoro sve o Zombijima sam ja pravio on je napravio Huntera samo ja sam mu dao Attached Object i moci kao sto je kod jumpera C i tako a lik mi dadne za RP mod 3 dana od 0 da bude savrsen on se hvali modom ,,,, 2k linija od te 2k 1.5k je Objekata sto mogu dokazat ;)
RP Mod? Dao sam ti da prevedes mod od 15k linija za 3 dana,znam da se to moze zato sto sam ja preveo pola za par sati...
1.5k objekata?
Objekti su u FilterScripti sto mogu dokazati,a skripta nema nikakve veze ni sa jednim objektom!
Zombie si ti napravio? Objasni kako? Tako sto si mi dao attached objecte i 2 funkcije?
I nemaju 3 klase vec 5! Ko je napravio te 2 jos? Ti si opet dao samo attached objecte!
Ako mislite da skripta ima samo 500 redova,varate se!
Trenutna velicina je 93 kb i ima 2235 reda!
To sto si se ti bahato ponasao,pa ti je hidro skinuo admina...Meni je bilo zao i vratio sam ti ga...
Posle si poceo sr*t po serveru i naravno da cu ti skinuti admina!
Ako imas nesto protiv mog skriptanja,moda,ili protiv Alfa-Gaming zajednice....Neznam,ja ti tu nemogu pomoci...
To sto ti lutas od jedne do druge zajednice svakih 2 dana to mene ne zanima,isto tako je bilo i na bahamasu ali eto...
Ne bih dalje da pricam,eto,verovao sam ti ali ti si to iskoristavao....


OnTopic:
Hvala svima,svaki dan se dodaju nove stvari i popravljaju BUGovi!
RolePlay server ocekujte za nekih mesec dana...!

vlado_plavsic


Bolan pricas ljudima price . Radio se mod koji jos nije nigdje vidjen radi se o Mafia Way 6 mafija / bandi u LS dimanicne gangzone i RP ...... Bolan ja cim sam dosao u Alfu znao sam da necu dugo jer si ti tu bio .... sto se tice Bahamasa neznam ja tko je koga muljao za VPS ? Lik pricao ima VPS 500 slotova sutra kad treba uplodat mod i sve netko mu "hackao" jednostavno si trebo reci nemam host moze li netko drugi umjesto mene ja bi otiso i odma uplatio , Dalje ja sam se pokazao i vise nego "korektna" osoba kad sam otisao bez nekih vecih prigovora i ni ti ni hidro se nemorate bojat necu vam isljucit CS jer nisam djubre . Tolko od mene .
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Molim te,odsetaj iz ove teme i nemoj ici previse offtopic,odgovorio bi ti ali necu...


Hvala puno svima :)

Live prijava administraciji!

Samo deli nase kodove... :)
//

Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 27, 2011, 21:01:53 POSLE PODNE
Hvala puno svima :)

Live prijava administraciji!

Samo deli nase kodove... :)

Hmm zasto ces me prijavit ? Za moj rad ? LOL Obavjest Alfa Gaming Team je upravo ostao bez CS Servera i Sad cu posatat FS Zombi klasa koje sam ja pravio ( Hulk , Jumper , T-Rex ) i da slobodno me prijavi :* ja cu vas zbog kradje autorskih djela :*
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

vlado_plavsic

Jel primecujete do koje granice gluposti je ova svadja otisla? Na kraju ce te da tuzite jedan drugoga i da se sutski gonite do kraja zivota zbog jeb**e igrce?!

Citat: EM|_LiveOne poslato Jul 27, 2011, 21:19:10 POSLE PODNE
Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 27, 2011, 21:01:53 POSLE PODNE
Hvala puno svima :)

Live prijava administraciji!

Samo deli nase kodove... :)

Hmm zasto ces me prijavit ? Za moj rad ? LOL Obavjest Alfa Gaming Team je upravo ostao bez CS Servera i Sad cu posatat FS Zombi klasa koje sam ja pravio ( Hulk , Jumper , T-Rex ) i da slobodno me prijavi :* ja cu vas zbog kradje autorskih djela :*

Nisam se nadao tome od tebe..ali ok...

Ti nama dao da koristimo to tj uradio za nas nemas sada pravo sta oduzimati prava jer nemamo nikakav ugovor hahahaha ja te onda mogu priajviti za davanje skripte za koje nemas pravo...uradio sam i ja neku mapu za CH pa nista...pa sada ne mogu traziti da je ne koriste -.-
//

Citat: [A]Plavsa poslato Jul 27, 2011, 21:22:10 POSLE PODNE
Jel primecujete do koje granice [cenzura]osti je ova svadja otisla? Na kraju ce te da tuzite jedan drugoga i da se sutski gonite do kraja zivota zbog jeb**e igrce?!
Upravo tako,ne razumem...
Molim vas da se ne svadjate u temi Alfa-Gaming Servera!

Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 27, 2011, 21:24:23 POSLE PODNE
Citat: EM|_LiveOne poslato Jul 27, 2011, 21:19:10 POSLE PODNE
Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 27, 2011, 21:01:53 POSLE PODNE
Hvala puno svima :)

Live prijava administraciji!

Samo deli nase kodove... :)

Hmm zasto ces me prijavit ? Za moj rad ? LOL Obavjest Alfa Gaming Team je upravo ostao bez CS Servera i Sad cu posatat FS Zombi klasa koje sam ja pravio ( Hulk , Jumper , T-Rex ) i da slobodno me prijavi :* ja cu vas zbog kradje autorskih djela :*

Nisam se nadao tome od tebe..ali ok...

Ti nama dao da koristimo to tj uradio za nas nemas sada pravo sta oduzimati prava jer nemamo nikakav ugovor hahahaha ja te onda mogu priajviti za davanje skripte za koje nemas pravo...uradio sam i ja neku mapu za CH pa nista...pa sada ne mogu traziti da je ne koriste -.-

:-* Koristi mozda sad prodam ovo ZombiKlase i svoj mod ako ne vrlo jednostavno cu dati svima na raspolaganje
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: EM|_LiveOne poslato Jul 27, 2011, 21:38:56 POSLE PODNE
Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 27, 2011, 21:24:23 POSLE PODNE
Citat: EM|_LiveOne poslato Jul 27, 2011, 21:19:10 POSLE PODNE
Citat: [A]hidroKrilac poslato Jul 27, 2011, 21:01:53 POSLE PODNE
Hvala puno svima :)

Live prijava administraciji!

Samo deli nase kodove... :)

Hmm zasto ces me prijavit ? Za moj rad ? LOL Obavjest Alfa Gaming Team je upravo ostao bez CS Servera i Sad cu posatat FS Zombi klasa koje sam ja pravio ( Hulk , Jumper , T-Rex ) i da slobodno me prijavi :* ja cu vas zbog kradje autorskih djela :*

Nisam se nadao tome od tebe..ali ok...

Ti nama dao da koristimo to tj uradio za nas nemas sada pravo sta oduzimati prava jer nemamo nikakav ugovor hahahaha ja te onda mogu priajviti za davanje skripte za koje nemas pravo...uradio sam i ja neku mapu za CH pa nista...pa sada ne mogu traziti da je ne koriste -.-

:-* Koristi mozda sad prodam ovo ZombiKlase i svoj mod ako ne vrlo jednostavno cu dati svima na raspolaganje

Prije svega Mario je uradio 98% moda ti su 2 dana radio posao od 10 minuta...

Tako da NEMAS PRAVA DA DAJES TO! Rizikujes BAN :)
//

Sta rizikujem ? BAN hahahahahahahaha  8) sa svojih 10 min mogu sta hocu jer sam ih sam pravio :-* A tko ce me za moj rad banovat ?
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :