[Pomoć] FB Virus.

Započeo Darko, Jul 25, 2011, 00:47:42 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Al ne moze da uopste udje da se ikako uloguje, nece da mu se prikaze onaj screen
"Dobro dosli na Facebook" kad imaju kontinenti pa one cikice povezane lukovima
Last nick: Vectro64

Poslednja Izmena: Jul 25, 2011, 18:55:50 POSLE PODNE od [GENIUS GAMING]Jizzy

Bravo, dobro razmisljas, neka se preko mobitela zamjeni pass.
Last nick: Vectro64

Mozda je pokupio fishing
Poslednja Izmena: Jul 25, 2011, 19:07:28 POSLE PODNE od Petar Pan

Meni neki hakeri na FB poceli slati hi. how are you i ja nisam znao da su hakeri  i oso mi komp...to ako vam se desi poslace vam kao neko iz prijatelja al ne odgovarajte na to!! NE ULAZITE NA LINK KOJI VAM POSALJU

Citat: Petar Pan poslato Jul 25, 2011, 19:06:15 POSLE PODNE
Mozda je pokupio fishing
Radio sam fishing i to je sranje,ne moze uopste to da zajebe vec samo meni dodje pass i ja ti mogu uci,a ko god cita sto mu pise nmz upasti na fishing,jer ti pise da ova stranica ne vodi na fb tako nesta,i onda kad ti izbaci go to fb pise ti da stranica na koju ste usli nije org stranica fb i da ako stekliknuli promjenite pass.

Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Jul 26, 2011, 04:52:55 PRE PODNE
Citat: Petar Pan poslato Jul 25, 2011, 19:06:15 POSLE PODNE
Mozda je pokupio fishing
Radio sam fishing i to je sranje,ne moze uopste to da zajebe vec samo meni dodje pass i ja ti mogu uci,a ko god cita sto mu pise nmz upasti na fishing,jer ti pise da ova stranica ne vodi na fb tako nesta,i onda kad ti izbaci go to fb pise ti da stranica na koju ste usli nije org stranica fb i da ako stekliknuli promjenite pass.
nije fishing nego phishing o.O
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Djeco draga haha
- Riješio sam mu ja, srušio windowse i ponovo vratio sve :) Što se tiče tog virusa, AdBota šta je više..
Da, to je ono Å¡to Å¡alje kao Hellou itd. Njegov brat je bio na kompu tada, i neki free lik mu je poslao
kao video neki, i čim je kliknuo zablokirao mu je cjeli fejs i više nije mogao uči ..

Mislio sam da je key logger ili nšto, jer je net bio užasno spor, i previse processa je radio sam kompjuter..
Sada je sve OK, i sve radi.. Hvala svima na savjetima, al ja sam ipak poslušao svoj.. Jednostavniji :D