[Beta] Balkan - Cyber Rol3Play

Započeo []Flynâ„¢, Jul 12, 2011, 22:30:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [H]265 poslato Jul 20, 2011, 02:17:06 PRE PODNE
1. Ovo je edit Mexico Roleplay - a a ja još NIGDJE nisam dao dopuštenje za korištenje moda što znači da je praktički ovo ukradeni mod.
2. Ako si već ukrao mod i editao ga mogao si MINIMALNO staviti u zahvale: Edit: Mexico Roleplay moda
3. Prepoznajem svoj rad i mogu reći da se jako puno toga vidi sa Mexico Roleplay - a npr. ( sat/datum, eventi, CarOwnerShip, registracija, TextDrawovi....itd ), a ti nigdje nisi naveo mod (Mexico Roleplay) u creditse.
4. Ponavljam mod je ukraden i nigdje nisam dao dopuštenje da ga možete koristiti i sada šaljem administratoru prijavu sa istim ovim obrazloženjem, a zahtjev će mi biti da se udaljite sa BS-a

Pozdrav  :-* (Sve se vrača sve se plaća) ;)
-Neznam samo sto si ovoliko dugo cekao da ovo napises, jednostavno, mogao si to reci odmah.

1. Ja sam spomenuo da je EDIT Mexica,
2.u .pwn gornji creditsi nisu pipnuti, ostali ste LordShigi i Ti. A sad sto vas nisam stavio i ovde, pa eto, jednostavno nisam se setio.
3.Izvini, ali mogao bi jos jednom uci na Server i malo bolje pogledati, na primer:
Sat/Datum - Uklonjen jos na pocektu
Eventi - Uklonjeni u toku ovog Update-a
Registracija - Mnogo lepsa i mnogo uredjena
TextDrawove,Objekte,Vozila, sve je pobrisano jos na pocetku.

4. Ja ne zivim od BALKAN SAMPa, i znam da cemo biti uklonjeni jer si to TI zahtevao. Al dobro, ne moze se tu nista...




5. Pokusao sam ponovo dici Server, al nema veze. Ima se i pametnijih stvari u zivotu ;)

CitatPozdrav   (Sve se vrača sve se plaća)
Pozdrav :)

Mogao sam ući? - Hoćeš reći da slike koje si objavio nisu onakve kako to na serveru izgleda?
A gdje si ti to naveo da je edit Mexico Roleplay-a i tko ti je uopće dao dopušenje?
Poslednja Izmena: Jul 20, 2011, 02:32:14 PRE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Jul 20, 2011, 02:28:38 PRE PODNE
Mogao sam ući? - Hoćeš reći da slike koje si objavio nisu onakve kako to na serveru izgleda?
A gdje si ti to naveo da je edit Mexico Roleplay-a i tko ti je uopće dao dopušenje?
Ne, nisu. Vecina njih mi je rekla da mod ne lici na Mexico, a taj koji je pisao Opis, slikao je pre nego je mod bio "skroz" zavrsen. Jos uvek je bio u radu.

I da, popravljeno je dosta bugova, kao i COS, on takodje nije na istom mestu, nismo uzeli mapu COSa, napravili smo svoju. Znaci, gledao sam da obrisem sve iz Mexica i to sam i uradio.
Poslednja Izmena: Jul 20, 2011, 02:32:54 PRE PODNE od joXy

Nije stvar mapa i ne zanima me Å¡ta su drugi rekli jer ne živim od tuÄ'ih miÅ¡ljenja (moje mi je dovoljno). Nije stvar lokacija niti je stvar mapa ili tvoga cilja Å TA SI TI to htio postići nego je stvar da su sustavi moji, a ti ih koristiÅ¡ jer si ih UKRAO! Nitko ti nije dao dopuÅ¡enje da smijeÅ¡ koristiti mod, a ti si ga koristio. COS uopće nije bio zbugan COS je radio odlično ali je bilo greÅ¡aka sa ID - evima (To nema veze sa COS).

Inače već je puno ljudi otvaralo server sa mojom skriptom (editanom) ali sam svakome poželio sreću i nisam imao ništa protiv ali tebi ću ovo napraviti iz užitka tek tako da vidiš kako je to kada ti netko upropasti trud.
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Jul 20, 2011, 02:36:04 PRE PODNE
Nije stvar mapa i ne zanima me Å¡ta su drugi rekli jer ne živim od tuÄ'ih miÅ¡ljenja (moje mi je dovoljno). Nije stvar lokacija niti je stvar mapa ili tvoga cilja Å TA SI TI to htio postići nego je stvar da su sustavi moji, a ti ih koristiÅ¡ jer si ih UKRAO! Nitko ti nije dao dopuÅ¡enje da smijeÅ¡ koristiti mod, a ti si ga koristio. COS uopće nije bio zbugan COS je radio odlično ali je bilo greÅ¡aka sa ID - evima (To nema veze sa COS).

Inače već je puno ljudi otvaralo server sa mojom skriptom (editanom) ali sam svakome poželio sreću i nisam imao ništa protiv ali tebi ću ovo napraviti iz užitka tek tako da vidiš kako je to kada ti netko upropasti trud.
Onda me nisi uopste ni trebao pustiti na Forum.

A koje to tvoje sustave? (GF sustave?) Od tvojih sustava je samo Reg/Log i COS System. Ostalo je sve pobrisano.

Koje to moje sustave?

1. Pljačka banke
2. CarOwnerShip
3. Reg/Log
4. Textdraw sa online igraćima
5. Sat/Datum
6. Kopiranje TD-ova
7. Eventi
8. Polaganje Autoškola
9. Dizanje kredita
...(neda mi se dalje nabrajati)


Ja kada sam otvarao Mexico Rolepay (možeš i sam pogledati) čak sam stavio u zahvale 'Fear - GF' iako nisam trebao jer je fear relesao GF, a ja Mexico NISAM!
Iako si naveo da većina ovoga pobrsano objasni zašto se nalazi ovo u tvojim slikama?
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Jul 20, 2011, 02:43:17 PRE PODNE
Koje to moje sustave?

1. Pljačka banke
2. CarOwnerShip
3. Reg/Log
4. Textdraw sa online igraćima
5. Sat/Datum
6. Kopiranje TD-ova
7. Eventi
8. Polaganje Autoškola
9. Dizanje kredita
...(neda mi se dalje nabrajati)


Ja kada sam otvarao Mexico Rolepay (možeš i sam pogledati) čak sam stavio u zahvale 'Fear - GF' iako nisam trebao jer je fear relesao GF, a ja Mexico NISAM!
Iako si naveo da većina ovoga pobrsano objasni zašto se nalazi ovo u tvojim slikama?

1. Ne postoji
2. oK
3. oK
4. Ne postoji
5. Ne postoji
6. Kakvih TDova?
7. Ne postoji
8. Obrisano, pravi se novi.
9. oK




Vec sam ti objasnio,
Decko koji je pisao Opis, slikao je mod dok jos nije bio zavrsen tj. jos uvek je bio u radu.
Ako mi ne verujes, dacu ti IP i Pass od Test Servera, i videces da je sve pobrisano.

Iskreno briga me prijava tj. zamolbu sam poslao Zoranu pa neka on baci uvid na ovo i neka procjeni tko je u pravu napravio sam 'Backup' tvog prvog posta da se ne bi dogodilo da brišeš opis ili sl. Ja ovdje više neću ništa pisati jedino ako bude potrebe od Admina ili Smoda.

Pozdrav.
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Jul 20, 2011, 02:50:01 PRE PODNE
Iskreno briga me prijava tj. zamolbu sam poslao Zoranu pa neka on baci uvid na ovo i neka procjeni tko je u pravu napravio sam 'Backup' tvog prvog posta da se ne bi dogodilo da brišeš opis ili sl. Ja ovdje više neću ništa pisati jedino ako bude potrebe od Admina ili Smoda.

Dobro, ja ti samo kazem da to sve sto je na slikama, a vezano je za Mexico, pobrisano je.

Citat: [H]265 poslato Jul 20, 2011, 02:50:01 PRE PODNE
Pozdrav.

Pozdrav i tebi  ::)

Cim sam usao na server kickovali su me jer sam stavio ime "Pavle_Marjanovic" a to je moje pravo ime i prezime,ako to nije RP sta je ? Pre nego sto su me kick provalio sam 2 buga koja postoje na Mexico RolePlay,slazem se sa ljudima koji su pravili ovu skriptu i TOTALNO ih razume,iskreno,treba da te je sramota sto nikakav credits nisi ostavio,bar "Script maker:blabla" dole u porukama ..
ON: srecno sa serverom ;)

idete po drugim forumima od drugih servera i reklamirate svoj server.

Bravoo! -.-'''''''''''
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Avgust 04, 2011, 22:33:23 POSLE PODNE
idete po drugim forumima od drugih servera i reklamirate svoj server.

Bravoo! -.-'''''''''''
Izvini molim te, ja neznam za nikakvo reklamiranje, ako vec nesto tvrdis, nemoj to tvrditi bez dokaza.
Ako su neki od mojih igraca reklamirali, sta ja tu mogu? Da ih banam i onda da nemam ni to malo igraca  ::)

Jedna zamerka , stavio si Cripse u El Coronu , ako je RP server trebali bi da se drzite da je Crips crnačka banda a vi je stavljate u Mex. Kvart . Ostalo je ok .  8)
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Citat: [CH] StjepanS poslato Avgust 05, 2011, 11:49:07 PRE PODNE
Sretno sa serverom  :D
Hvala.




Uskoro Update  ;D
-Ovde cu pisati sve informacije vezane za Server i Forum.

Poceo sam da igram na serveru , server ekstra Mappan i Scriptan nema previÅ¡e bugova  :-* Srećno nam
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player