[Beta] Balkan - Cyber Rol3Play

Započeo []Flynâ„¢, Jul 12, 2011, 22:30:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

32 igraca na otvorenju, nisam bas zadovoljan otvorenjem. Ali sta je tu je, dacemo sve od sebe da popravimo sve greske i da povratimo neke igrace.Dosta je igraca otislo zbog neki malih bugova, nista to nije veliko ali jbg.

Dobro je ja nisam bio na otvorenju radi Hard Bass-a

Citat: [Cyb3r | RP] joXy poslato Jul 14, 2011, 00:49:41 PRE PODNE
32 igraca na otvorenju, nisam bas zadovoljan otvorenjem. Ali sta je tu je, dacemo sve od sebe da popravimo sve greske i da povratimo neke igrace.Dosta je igraca otislo zbog neki malih bugova, nista to nije veliko ali jbg.


Ja sam vam oucio par manjih bugova (tj nisu bugovi bolje reci greske ali ispravite to):

-Ranom poruke idu jedne preko drugih
-Tutorial je malo ubagovan, prikaze se slika a tekst posle 20 sekundi

i spawn je malo losiji, ovi zeleni objekti na spawnu se preklapaju sto je veoma ruzno, stakla u akvarijumu nisu bas precizna a i cvece je na pola palme,

takodje imam jedno pitanje za tebe: zasto je server na Hrvatskom a ti si iz Srbije ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jul 14, 2011, 11:57:28 PRE PODNE
Citat: [Cyb3r | RP] joXy poslato Jul 14, 2011, 00:49:41 PRE PODNE
32 igraca na otvorenju, nisam bas zadovoljan otvorenjem. Ali sta je tu je, dacemo sve od sebe da popravimo sve greske i da povratimo neke igrace.Dosta je igraca otislo zbog neki malih bugova, nista to nije veliko ali jbg.


Ja sam vam oucio par manjih bugova (tj nisu bugovi bolje reci greske ali ispravite to):

-Ranom poruke idu jedne preko drugih
-Tutorial je malo ubagovan, prikaze se slika a tekst posle 20 sekundi

i spawn je malo losiji, ovi zeleni objekti na spawnu se preklapaju sto je veoma ruzno, stakla u akvarijumu nisu bas precizna a i cvece je na pola palme,

takodje imam jedno pitanje za tebe: zasto je server na Hrvatskom a ti si iz Srbije ?
pa mod je EDIT, nije od 0, tako da ima dosta stvari na Hrvatskom, bice to vremenom popravljeno.
EDIT: A nije to ni bitno, jer ima dosta igraca i iz Hrvatske, tako da....

Izgleda da nam jednostavno nije sudjeno...
Poslednja Izmena: Jul 14, 2011, 14:59:32 POSLE PODNE od [Cyb3r | RP] joXy

Obavestavamo vas, da su u toku veliki radovi na modu, svi bugovi ce se srediti i dodati mnogo mnogo novih i unikantnih opcija!
Sada cemo gledati da svaki detalj bude RP!
Update ce biti negde od prilike za mesec dana!

odlicno
http://i.imgur.com/MMUzj.jpg
Pro Zupanja Rol3Play Gaming, dodite i uzivaj te u serveru[KLIKNI NA LINK].
Trazite se vele skripter nagrada 1339 admin, ako bude dobar dobije 1340 admina.
Obratite mi se na PM.

Svidja mi se opis, usao sam na server skripta je dobra, samo treba spawn malo da se popravi i jos neke mape, da ne bude bas onako, izgelda veoma ruzno.
Last nick: Vectro64

Bio sam na otvorenju, rekord je bio 32 igrača.


Sretno sa daljim radom joXy...
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 12:02:39 POSLE PODNE od [CH] ..Nakamura..

Srecno nego me zanima ako ste na otvorenju imaju 32 igraca sto sada je tako prazan server ?  :-X

Citat: ●° John °●. poslato Jul 18, 2011, 12:18:31 POSLE PODNE
Srecno nego me zanima ako ste na otvorenju imaju 32 igraca sto sada je tako prazan server ?  :-X

Zato sto svi igraju vec negde i ko ce pocinjati sad iznova, skripta je odlicna, ali eto to je jedini razlog sto nikoga nema..

[quote author=[OG]SteXi.ılllı. link=topic=28237.msg212786#msg212786 date=1310984718]
Citat: ●° John °●. poslato Jul 18, 2011, 12:18:31 POSLE PODNE
Srecno nego me zanima ako ste na otvorenju imaju 32 igraca sto sada je tako prazan server ?  :-X

Zato sto svi igraju vec negde i ko ce pocinjati sad iznova, skripta je odlicna, ali eto to je jedini razlog sto nikoga nema..
[/quote]
Potpis na Stexijev post. Ali, doći će i dan, kad će sve iznova početi. Vjerujem, da će onda imati igrača.


Sretno još jednom!

A jbg, neznam ni ja razlog, mozda i jeste to sto SteXi kaze.


Hvala. :)

Opis 10/10 evo sad u 11 stizem, na server nick mi je ROny Makaveli


Super vam je Opis navraticu ja danas mozda i ostanem :))))


1. Ovo je edit Mexico Roleplay - a a ja još NIGDJE nisam dao dopuštenje za korištenje moda što znači da je praktički ovo ukradeni mod.
2. Ako si već ukrao mod i editao ga mogao si MINIMALNO staviti u zahvale: Edit: Mexico Roleplay moda
3. Prepoznajem svoj rad i mogu reći da se jako puno toga vidi sa Mexico Roleplay - a npr. ( sat/datum, eventi, CarOwnerShip, registracija, TextDrawovi....itd ), a ti nigdje nisi naveo mod (Mexico Roleplay) u creditse.
4. Ponavljam mod je ukraden i nigdje nisam dao dopuštenje da ga možete koristiti i sada šaljem administratoru prijavu sa istim ovim obrazloženjem, a zahtjev će mi biti da se udaljite sa BS-a

Pozdrav  :-* (Sve se vrača sve se plaća) ;)
Kristijan Stipić