[FORUM] Mexico Roleplay Evolution

Započeo Slay, Jul 06, 2011, 02:44:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Vršio sam update nekih stvari na forumu, sad neće bit problema više

Citat: [BL]UsHeR poslato Jul 06, 2011, 13:49:37 POSLE PODNE
Moram i ovo jos da kazem forum me je odusevio najbolji koji sam do sad video svaka cast za forum..

Hvala :)

Citat: [GG] fOrest [MX] poslato Jul 06, 2011, 13:55:15 POSLE PODNE
Hahahaa dosli smo na forum odma se napunili sa postovima, spinn je lud xD, ja postam kalandot ili brojanje do 1000 on odma po mene i napuni se lik 100 postovaa xDD
Ja?Ma di bi ja ;)

Sarma je veći spamer xD

Citat: [MX]Malc0lm poslato Jul 06, 2011, 14:03:26 POSLE PODNE
Citat: [GG] fOrest [MX] poslato Jul 06, 2011, 13:55:15 POSLE PODNE
Hahahaa dosli smo na forum odma se napunili sa postovima, spinn je lud xD, ja postam kalandot ili brojanje do 1000 on odma po mene i napuni se lik 100 postovaa xDD
Ja?Ma di bi ja ;)

Sarma je veći spamer xD

Nemoj te drugih teme stavi ce nam  lock :D


Klikni na sliku ;)

Citat: [MX]●° Escobaâ"‡ °● poslato Jul 06, 2011, 14:11:44 POSLE PODNE
Citat: [MX]Malc0lm poslato Jul 06, 2011, 14:03:26 POSLE PODNE
Citat: [GG] fOrest [MX] poslato Jul 06, 2011, 13:55:15 POSLE PODNE
Hahahaa dosli smo na forum odma se napunili sa postovima, spinn je lud xD, ja postam kalandot ili brojanje do 1000 on odma po mene i napuni se lik 100 postovaa xDD
Ja?Ma di bi ja ;)

Sarma je veći spamer xD

Nemoj te drugih teme stavi ce nam  lock :D
Haha aj nećemo(ajmo reć)
Poslednja Izmena: Jul 06, 2011, 14:53:05 POSLE PODNE od [MX]Malc0lm

Citat: [GG] dWayNe [MX] poslato Jul 06, 2011, 13:55:15 POSLE PODNE
Hahahaa dosli smo na forum odma se napunili sa postovima, spinn je lud xD, ja postam kalandot ili brojanje do 1000 on odma po mene i napuni se lik 100 postovaa xDD

Te igre će se uklonit jer je to samo za spamanje ništa drugo.
Kristijan Stipić

Sve je super samo jedno pitanje, zasto na forumu tema Mystic Jade? Ta tema je na svim mogucim communitima, smorila je vise sama sebe. Nadjite neku bolju i editujte  :)

Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 06, 2011, 15:26:33 POSLE PODNE
Sve je super samo jedno pitanje, zasto na forumu tema Mystic Jade? Ta tema je na svim mogucim communitima, smorila je vise sama sebe. Nadjite neku bolju i editujte  :)

Ko da je važan toliko forum iskreno forum nije tu da se visi na forumu nego na serveru, forum koristi samo za prijave, žalbe itd. ubiti najviše za OOC što je na serveru zabranjeno u većim mjerama.
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Jul 06, 2011, 15:27:54 POSLE PODNE
Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 06, 2011, 15:26:33 POSLE PODNE
Sve je super samo jedno pitanje, zasto na forumu tema Mystic Jade? Ta tema je na svim mogucim communitima, smorila je vise sama sebe. Nadjite neku bolju i editujte  :)

Ko da je važan toliko forum iskreno forum nije tu da se visi na forumu nego na serveru, forum koristi samo za prijave, žalbe itd. ubiti najviše za OOC što je na serveru zabranjeno u većim mjerama.

Sta je sa onim tvojim trucking serverom ? U zadnje vreme koliko ja znam si skriptao za mnogo servera i zapocinjao mnogo projekata ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jul 06, 2011, 15:35:03 POSLE PODNE
Sta je sa onim tvojim trucking serverom ? U zadnje vreme koliko ja znam si skriptao za mnogo servera i zapocinjao mnogo projekata ?

Ajde sada reci koje to projekte? - Taj trucking server nikada nisam niti najavio nego sam samo imao link u signature što ništa ne znači. Zoran me pozvao na CH prihvatio sam i u timu sam, zadataka nema, a i nijednom ni nije rekao da ne smijem imati svoj server, a uz to i Gigi je u timu a drži BU. Skriptanje za OG (Old Generation) dogovor je bio samo da neke sitnice napravim i to je to, završio sam s time, sada sam počeo ponovno dizati svoj 'stari' server na noge i ti kažeš da sam pokretao MNOGE projekte i skriptao za MNOGE servere, ako je ovo mnogo šta je onda malo? - I šta je najbolje od svega to si sve ti sam povezao jer ja nisam do sada nit' jednom nisam najavio da ću otvarati trucking server ili da skriptam za stalno za OG.
Kristijan Stipić

nije mi los forum al eto, malo mi je tema, sretno vam ;)

i da, ko njemu brani za koga ce on skriptati, koliko ce projekata raditi? Oce u to neko govoriti? Pa pravo ko ce 10 server naskriptati
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Uskoro će i prijave za beta testere, možda neću ovdje objaviti to zato bi bilo dobro da se registrirate na naš forum kako bi mogli vidjeti prijave. ( Naravno, one koje zanima )
- Šta se tiče mappera, svi koji su bili u mapper timu danas sam ih sve izbacio jer su neaktivni, a ne razumijem zašto se prijavljivao ako ne želi raditi? - Nisam ga niti pozvao nego se sam ponudio. Mappere NE TREBAM jer uz 100 stvari ne mogu paziti i na njih. Imam jednog vrhunskog koji će biti dovoljan za sada, možda kasnije još koji.

Ono što tražim su pomoćni skripteri, ako ste zainteresirani možete mi se javiti na PM i želim vidjeti minimalno 3 vaša rada i kod od njih mora biti u pastebin-u !
Kristijan Stipić

Citat: [GG] Carter [MX] poslato Jul 06, 2011, 16:51:02 POSLE PODNE
Citat: [H]265 poslato Jul 06, 2011, 16:39:42 POSLE PODNE
Uskoro će i prijave za beta testere, možda neću ovdje objaviti to zato bi bilo dobro da se registrirate na naš forum kako bi mogli vidjeti prijave. ( Naravno, one koje zanima )
- Šta se tiče mappera, svi koji su bili u mapper timu danas sam ih sve izbacio jer su neaktivni, a ne razumijem zašto se prijavljivao ako ne želi raditi? - Nisam ga niti pozvao nego se sam ponudio. Mappere NE TREBAM jer uz 100 stvari ne mogu paziti i na njih. Imam jednog vrhunskog koji će biti dovoljan za sada, možda kasnije još koji.

Ono što tražim su pomoćni skripteri, ako ste zainteresirani možete mi se javiti na PM i želim vidjeti minimalno 3 vaša rada i kod od njih mora biti u pastebin-u !

izvinite sto ovde postam :S

Mozes ti otvorit prijave za Globad Moderatora na forumu i Moderatora ?

Možeš ti pitat na MX forumu?

Sretno  ;) Sigurno da ćeÅ¡ dići sve balkance na noge, jer svaki tvoj server je Å¡ou  :)

●° John °●