[FORUM] Mexico Roleplay Evolution

Započeo Slay, Jul 06, 2011, 02:44:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MEXICO ROLEPLAY




- Pozdrav svima, kao što vidite Mexico Roleplay se ponovo pokušava podignuti na noge nakon skoro godine dana. Prošli puta smo pravili greške od kada smo krenuli sa projektom, sada smo puno pažljiviji što se tiče svega. Za početak bih vam htio predstaviti našu internetsku adresu(e):


Iako adrese nisu bile reklamirane imamo 15-tak registriranih članova.





  • Ono Å¡to većinu vas zanima jest 'Dali je mod edit ili je od nule' odgovor je > MOD JE ISTI < Da, to je onaj mod koji svatko može skinuti, samo je napraljen RE-Write komplet je popravljen, napravljen novi sustav S-V-E-G-A ( Budete vidjeli u skoro vrijeme kada slike počnem objavljivati ). - Iako imam svoj vlastiti mod od nule koji je već sada pri kraju i koji je bio predviÄ'en za Mexico novi mod ali imam nekih problema s njim, a ne da mi se raditi DEbug cijelog moda, a moj iskreni zaključak je da je ovaj mod sada koji dolazi i viÅ¡e nego zadovoljavajući.


  • Ne planiramo činiti iste greÅ¡ke ko i proÅ¡le godine, znači Mod imam samo ja, pristup Game-Panel - u imam samo ja. A i sada je mod kompletno zastičen! Napravio sam plugin neÅ¡to kao Lock PAWN code ( nije ni važno ), sve lozinke su zaÅ¡tićene SHA1 Hash sustavom i naravno u sami PAWN kod je ugraÄ'en anti DeAmx iako je skoro nemoguće ući u PAWN kodu. Uglavnom da ne filozofiram previÅ¡e neće se ponoviti greÅ¡ka.



Mexico Roleplay Evolution ( dev. tim )


  • Vilko ( Webmaster )
  • Emporio ( to sam ja, glavni skripter )
  • Paradox ( trenutno jedini pomoćni skripter )
  • Plavsa ( trenutno jedini mapper )




- Svi oni koji žele biti dio nas tj. sudjelovati u graÄ'enju ove zajednice neka pročita ovu temu: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27724.0

Veliki pozdrav, [H]265
Kristijan Stipić


Savet: Skloni ovo da samo gosti mogu da vide jedan board, stavi da vide sve boarde i ucitaj Guest Do Not Enter

Zasto? Zato kad kucas na google nesto u vezi mx-rp nece da izadje medju prvima tvoj link, vec tamo slj i gosti treba da vide kakvi su boardi, kolko korisnika ima trenutno i to  da bi im se svideo =D

baj d vej, svaka cast, lep edit :)

Sretno vam :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


dragan12



Sretno teamu!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.




svaka cast na portalu lijep je sretno vam bilo...

[H]265 jedan od boljih si skriptera i nadam se da ces uspjet
sretno ti bilo ;)

Meni neradi forum.. conection timeout jel vi radite nesto sa forumom pa nece da se ucita

forum odlicno samo je portalna malo beze treba jos uraditi


Klikni na sliku ;)

Samo refresh, refresh i refreh i proradit će :D