Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: LuKsA poslato Jul 17, 2011, 19:56:06 POSLE PODNE
@Dane, evo ti malo hladenja posto vidim da unatoc upozorenjima samo spamas i spamas, tako da se sad hladis 24h:)

Nije vazno kolko ko postova ima, moze neko imat i 5k, ali nek nisu bezvezni postovi, nek pomaze u 'Razgovor u vezi PAWN skriptanja' i slicno..

LuKsA ni to nevredi :
Citat: _Stranger
Razgovor u vezi PAWN-skriptanja      1109
Općenito o SA:MP-u      664
Offtopik      143
Tutoriali u vezi SA:MP-a      127


Evo i mene isao da se prosetam malo, sad je malo zahladnelo


2 stranice od kako sam bio odsutan 3 sata
Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 20:48:16 POSLE PODNE od _Stranger

Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 20:47:55 POSLE PODNE od joXy

Pa dosta vise o mafici jbt , kako nemate osjecaj da ste smorili sanjim i time vise .

------------------------

Ima neko da igra CSS ?

Imate li vi osecaj koliko je stranica danas naspamano u glavnom chatu??

Najbolje ukloniti ovaj Gl. razgovor, ovo je Forum da se uci skriptati, a ne dopisivati i pricati svoja zivotna iskustva..  ; D
Sve mi manje lici na skripterski Forum...

Citat: Sta je Balkan SAMP odnosno STA bi TREBAO biti
Dobrodosli na BALKAN SA:MP!

Na ovom forumu pronaci cete puno dobrih TUTORIAL-a za skriptiranje. Puno kvalitetnih skripti i skriptera koji su vam u svako doba dana voljni pomoci.

Svi TUTORIAL-i su preuzeti sa SA:MP WIKIPEDI-e, samo su prevedeni. Takoder postoje i TUTORIAL-i koje su radili pojedini skripteri sa BALKANA!

Forum je otvoren zbog obuke starih i novih skriptera. Na forumu mozete pronaci TUTORIAL-e i skripte koje su preuzete sa www.forum.sa-mp.com. Skripte su prevedene na hrvatski jezik, jer neznaju bas svi engleski ili neki strani jezik.


BALKAN SA:MP Admin Team

Slazem se sa joXyem, vamo niko nedloazi da skripta jer postoji ovaj glavni chat zbog kojeg ljudi dolaze da se smeju gledajuci kakve nebuloze pisemo vamo... (Cast izuzecima)

Kad vec zelite da toliko ovaj forum bude slican GLAVNOM forumu onda bi bio red i da uklonite chat odavde odnosno zakljucate i jednostavno prebacite u "kantu za smece"
Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 21:02:52 POSLE PODNE od _Stranger

dragan12

Citat: _Stranger poslato Jul 17, 2011, 21:02:22 POSLE PODNE
Citat: Sta je Balkan SAMP odnosno STA bi TREBAO biti
Dobrodosli na BALKAN SA:MP!

Na ovom forumu pronaci cete puno dobrih TUTORIAL-a za skriptiranje. Puno kvalitetnih skripti i skriptera koji su vam u svako doba dana voljni pomoci.

Svi TUTORIAL-i su preuzeti sa SA:MP WIKIPEDI-e, samo su prevedeni. Takoder postoje i TUTORIAL-i koje su radili pojedini skripteri sa BALKANA!

Forum je otvoren zbog obuke starih i novih skriptera. Na forumu mozete pronaci TUTORIAL-e i skripte koje su preuzete sa www.forum.sa-mp.com. Skripte su prevedene na hrvatski jezik, jer neznaju bas svi engleski ili neki strani jezik.


BALKAN SA:MP Admin Team

Slazem se sa joXyem, vamo niko nedloazi da skripta jer postoji ovaj glavni chat zbog kojeg ljudi dolaze da se smeju gledajuci kakve nebuloze pisemo vamo... (Cast izuzecima)

Kad vec zelite da toliko ovaj forum bude slican GLAVNOM forumu onda bi bio red i da uklonite chat odavde odnosno zakljucate i jednostavno prebacite u "kantu za smece"

Slazem se takodje. Uklonite ga.

Citat: [BD]Gagi_Corleone poslato Jul 17, 2011, 21:05:28 POSLE PODNE
Citat: _Stranger poslato Jul 17, 2011, 21:02:22 POSLE PODNE
Citat: Sta je Balkan SAMP odnosno STA bi TREBAO biti
Dobrodosli na BALKAN SA:MP!

Na ovom forumu pronaci cete puno dobrih TUTORIAL-a za skriptiranje. Puno kvalitetnih skripti i skriptera koji su vam u svako doba dana voljni pomoci.

Svi TUTORIAL-i su preuzeti sa SA:MP WIKIPEDI-e, samo su prevedeni. Takoder postoje i TUTORIAL-i koje su radili pojedini skripteri sa BALKANA!

Forum je otvoren zbog obuke starih i novih skriptera. Na forumu mozete pronaci TUTORIAL-e i skripte koje su preuzete sa www.forum.sa-mp.com. Skripte su prevedene na hrvatski jezik, jer neznaju bas svi engleski ili neki strani jezik.


BALKAN SA:MP Admin Team

Slazem se sa joXyem, vamo niko nedloazi da skripta jer postoji ovaj glavni chat zbog kojeg ljudi dolaze da se smeju gledajuci kakve nebuloze pisemo vamo... (Cast izuzecima)

Kad vec zelite da toliko ovaj forum bude slican GLAVNOM forumu onda bi bio red i da uklonite chat odavde odnosno zakljucate i jednostavno prebacite u "kantu za smece"

Slazem se takodje. Uklonite ga.

TakoÄ'es potpisujem :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Sta je problem sa MTA, pevaj...
btw: Pozz svima, evo me :D

Pa jel si probao ono sto sam rekao?

O jbt, pa narezi, zar je toliki problem...I ubaci i gotovo, ili nabavi cd...

[OG] Dzen0 i [OG]ukolazaNinje

A da vi nastavite na PMu ili MSNu ili necem? -.- Nemorate 10 postova napraviti samo izmedu vas dvojice.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ok ok, ali sam mu tu rekao, jer se tice mappanja...

[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=27839.msg212601#msg212601 date=1310932091]
Ok ok, ali sam mu tu rekao, jer se tice mappanja...
[/quote]
Pa imas odredjen podforum za to...

Ne mogu da otvorim novu temu, a necu ni DP da radim...Dosta je sro je Luksa rekao...