Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.


cristiane

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:44:47 POSLE PODNE
Reći ''jebo majku'' nije psovanje ničije majke konkretno, ali je očigledno da ti to ne shvataš.
Očigledno je da ti ne shvataš šta ja tebi pišem.
Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 21:35:04 POSLE PODNE
("Jebo majku" i "Jebo majku najbolji je kad locka teme",su sasvim dva različita pojma)

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:44:47 POSLE PODNE
U tome i jeste problem, što te ne zanima šta drugi misle već smatraš da si samo ti u pravu.
U ovakvim slučajevima vaše mišljenje me ne zanima,osim administracije naravno.

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:44:47 POSLE PODNE
To nije bilo namenjeno Alenu, niti bilo kome drugom. Ono je bilo u fazonu ''Kako je najjači kad locka teme''.
Znam da je rečeno iz zezancije nisam slijep,ali psovka je psovka.

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:44:47 POSLE PODNE
Ili recimo ovaj video: http://www.youtube.com/watch?v=2DlIv8I7F2M
Ne zanima me video,koliko puta treba da kažem da se brinem samo o onome što se ovdje piše.

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:44:47 POSLE PODNE
Nadam se da smo se razumeli.
A ja se nadam da nećeš nastaviti zatrpavati chat sa ovim bespotrebnim postovima koji nigdje ne vode.


Ti shvataš da je to bila šala, a daješ ban? Ok, kako god.

Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 21:58:39 POSLE PODNE
A ja se nadam da nećeš nastaviti zatrpavati chat sa ovim bespotrebnim postovima koji nigdje ne vode.

Isto koliko postova imam ja ovde, toliko ih imaš i ti (ne računajući ovaj). Uglavnom, slažem se da nigde ne vodi, tako da samo zatvorili tu temu.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Aj se joÅ¡ malo prepirite.. Oba ćete dobiti zabranu pisanja...  Imate za to PM...

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 23, 2011, 23:16:30 POSLE PODNE
Citat: [MX]Djea poslato Jul 23, 2011, 23:08:26 POSLE PODNE
Posle dužeg AFK-anja refresham stranicu i vidim zadnji post u GR - BloodMaster. Prvo što mi je kroz glavu prošlo je da si poslao - ''Čestitajte joj na PM''. Nekad stvarno jesam za posmatranje.

Zar sam ja takav?

Citat: EM|Nxidza poslato Jul 23, 2011, 23:13:00 POSLE PODNE
Da se nije trudila sigurnoti ne bi imala...Ipak ja to mislim,svako ima svoje misljenje...

Pa bolje da je donirala u humanitarce nego da je trošila na drogu...

Koncert u BG-u je sve pokazao... To, koliko se 'trudila'...

Imas pravo.. Ali sta ces.. svako izabere svoj put..

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



pravit cu se da nisam vidio ovu svadju jer moram rec ima nolifera koji se hvataju za svaku jbnu rijec koja je napisena...

Citat: Kudrow poslato Jul 24, 2011, 22:18:01 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 23, 2011, 23:16:30 POSLE PODNE
Citat: [MX]Djea poslato Jul 23, 2011, 23:08:26 POSLE PODNE
Posle dužeg AFK-anja refresham stranicu i vidim zadnji post u GR - BloodMaster. Prvo što mi je kroz glavu prošlo je da si poslao - ''Čestitajte joj na PM''. Nekad stvarno jesam za posmatranje.

Zar sam ja takav?

Citat: EM|Nxidza poslato Jul 23, 2011, 23:13:00 POSLE PODNE
Da se nije trudila sigurnoti ne bi imala...Ipak ja to mislim,svako ima svoje misljenje...

Pa bolje da je donirala u humanitarce nego da je trošila na drogu...

Koncert u BG-u je sve pokazao... To, koliko se 'trudila'...

Imas pravo.. Ali sta ces.. svako izabere svoj put..

Uopce nebi niti trebali dizat neku prasinu za to sta je umrla...sama si je to izabrala,vidio sam u novinama nedavno da samo pije i da ne izlazi iz stana  :-[
Poslednja Izmena: Jul 24, 2011, 22:26:28 POSLE PODNE od [GENIUS GAMING]Jizzy

Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 19:42:24 POSLE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 19:21:54 POSLE PODNE

Blago tebi, mene obično Koksildo bana..
Mrzi me 8)
Ma čini ti se da te mrzim,niti koga volim ovdje niti koga mrzim,ban dajem samo onome ko ga zasluži.

Ko me je bano na CS Balkan?

Pa zasluzio si ban tamo ^^

Šta ja mogu kad čiter oće raspravljat samnom..
NareÄ'uje mi Å¡ta da radim, zato sam i pobrisao svoj rad sa madagaskara
A madagaskar bi mogo prijavit jer nemate licensu od Dzinerstudia za plaćenu temu :-*

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 23:42:34 POSLE PODNE
Šta ja mogu kad čiter oće raspravljat samnom..
NareÄ'uje mi Å¡ta da radim, zato sam i pobrisao svoj rad sa madagaskara
A madagaskar bi mogo prijavit jer nemate licensu od Dzinerstudia za plaćenu temu :-*
A ti smaras sa tim prijavama. Ti bi uvek nekog prijavio. Dosadan si stim vise!

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 23:42:34 POSLE PODNE
Šta ja mogu kad čiter oće raspravljat samnom..
NareÄ'uje mi Å¡ta da radim, zato sam i pobrisao svoj rad sa madagaskara
A madagaskar bi mogo prijavit jer nemate licensu od Dzinerstudia za plaćenu temu :-*

Aj klinac odrasti pa posle pricaj nesto, popij mleko pa na spavanje  :-*

Ako mislis da sam cheater uvek mozemo odigrati 1 na 1 pa mi gledaj demoe pa vidi jesam li cheater, btw ovo ti nije CS:Balkan nego Balkan SA:MP, i naredjivacu ti ako hocu dok god sam vlasnik Madagaskara, mada ti vise nisi nista na tom sajtu ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

E da pitam nes...jel vama idu oglasi dok gledate nes na youtubeu preko VEVO-a ? meni ne pa pitam jer svi pisu nes u komentarima

neidu meni ,ali dok sam bio u Njemackoj isli su ,vjerovatno tamo na Zapadu idu a jos nije "doprlo" do nas  :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Jul 24, 2011, 23:46:16 POSLE PODNE
E da pitam nes...jel vama idu oglasi dok gledate nes na youtubeu preko VEVO-a ? meni ne pa pitam jer svi pisu nes u komentarima
Ne idu...

Citat: Saul_Hudson poslato Jul 24, 2011, 23:47:53 POSLE PODNE
neidu meni ,ali dok sam bio u Njemackoj isli su ,vjerovatno tamo na Zapadu idu a jos nije "doprlo" do nas  :D :D :D

Znaci jos mozemo normalno slusat :D