[GM] Balkan Stories

Započeo Sαѕυкє, Jun 22, 2011, 18:28:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mnogo se potrudio promijenio ime i sad se hvali stvarno veeeeeeeliki i naporan je to posao

Citat: Gzada poslato Jun 27, 2011, 16:24:17 POSLE PODNE
mnogo se potrudio promijenio ime i sad se hvali stvarno veeeeeeeliki i naporan je to posao

Kada ti to uradis pohvali se i ti da i ja tebi zalepim takav komentar  8) 8) 8) 8)


OT: Lepo si se potrudio, svidja mi se par stvari pa cu to verovatno iskoristiti :)
//

Citat: Ralph poslato Jun 27, 2011, 16:37:07 POSLE PODNE
Citat: Gzada poslato Jun 27, 2011, 16:24:17 POSLE PODNE
mnogo se potrudio promijenio ime i sad se hvali stvarno veeeeeeeliki i naporan je to posao

Kada ti to uradis pohvali se i ti da i ja tebi zalepim takav komentar  8) 8) 8) 8)


OT: Lepo si se potrudio, svidja mi se par stvari pa cu to verovatno iskoristiti :)



pa debilu glupi znas li citati ja sam ti upravo napiso da i moj drug Dario i jesmo napravili ovaj GM .

Citat: Gzada poslato Jun 27, 2011, 16:40:22 POSLE PODNE
Citat: Ralph poslato Jun 27, 2011, 16:37:07 POSLE PODNE
Citat: Gzada poslato Jun 27, 2011, 16:24:17 POSLE PODNE
mnogo se potrudio promijenio ime i sad se hvali stvarno veeeeeeeliki i naporan je to posao

Kada ti to uradis pohvali se i ti da i ja tebi zalepim takav komentar  8) 8) 8) 8)


OT: Lepo si se potrudio, svidja mi se par stvari pa cu to verovatno iskoristiti :)



pa debilu [cenzura]i znas li citati ja sam ti upravo napiso da i moj drug Dario i jesmo napravili ovaj GM .

Hvala na lepim recima..ne citam jer ne znam da citam jbg... bio sam i ostao seljak :)
//

Citat: Ralph poslato Jun 27, 2011, 16:42:09 POSLE PODNE
Citat: Gzada poslato Jun 27, 2011, 16:40:22 POSLE PODNE
Citat: Ralph poslato Jun 27, 2011, 16:37:07 POSLE PODNE
Citat: Gzada poslato Jun 27, 2011, 16:24:17 POSLE PODNE
mnogo se potrudio promijenio ime i sad se hvali stvarno veeeeeeeliki i naporan je to posao

Kada ti to uradis pohvali se i ti da i ja tebi zalepim takav komentar  8) 8) 8) 8)


OT: Lepo si se potrudio, svidja mi se par stvari pa cu to verovatno iskoristiti :)



pa debilu [cenzura]i znas li citati ja sam ti upravo napiso da i moj drug Dario i jesmo napravili ovaj GM .

Hvala na lepim recima..ne citam jer ne znam da citam jbg... bio sam i ostao seljak :)



ajd prodaj komp pa kupi sebi jednu ovcu i idi cuvat a ovakve stvari ostavi ljudima koji su obrazovani . i nemoj takve [cenzura]osti vise pisat kad vidis da nisi upravu!
Poslednja Izmena: Jun 27, 2011, 16:46:29 POSLE PODNE od Gzada

Ljudino, za mesec dana ces doci na moj server pa da vidis sta su radovi do tada uzmi neki bonton pa se nauci izrazavati i ponasati :)
//

ko sredi bugoce od streetstoriesa i postavi ove od men sve pohvale :))
Potreban Skripter koji puno zna prebacivanje stvari sa jednog moda na drugi nek se javi na PM...[move]Ocekuju ga nagrade po dogovoru..[/size][/move]

samo mi ti nemoj govoriti o bontonui ponasanju a necu ti doci na server ne igram vise niti ista pravim nekad samo navratim na forum al tu vidim ovakve kao sto si ti i ona mala zelja da se opet svemu vratim nestane!

3/10 bolje da si radio na popravljanju bugova ;) svaka cast za objavu kad editas malo stavi update !! :)
Potreban Skripter koji puno zna prebacivanje stvari sa jednog moda na drugi nek se javi na PM...[move]Ocekuju ga nagrade po dogovoru..[/size][/move]

pohvala 10/10.. A mogo si jos malo nesto dodat :)))
Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

koliko je mod preveden?
i jel ima kakvih bugova
Poslednja Izmena: Jun 28, 2011, 12:37:45 POSLE PODNE od Dexâ„¢.pwn















Citat: Dexâ,,¢.pwn poslato Jun 28, 2011, 12:37:21 POSLE PODNE
koliko je mod preveden?
i jel ima kakvih bugova

Prevedeno sve osim nekih komandi
Bug sa kucom

Citat: Uciha poslato Jun 28, 2011, 13:25:56 POSLE PODNE
Citat: Dexâ,,¢.pwn poslato Jun 28, 2011, 12:37:21 POSLE PODNE
koliko je mod preveden?
i jel ima kakvih bugova

Prevedeno sve osim nekih komandi
Bug sa kucom
jesam glup nisam pito koliko ima redova skripta















Citat: Dexâ,,¢.pwn poslato Jun 28, 2011, 14:10:00 POSLE PODNE
Citat: Uciha poslato Jun 28, 2011, 13:25:56 POSLE PODNE
Citat: Dexâ,,¢.pwn poslato Jun 28, 2011, 12:37:21 POSLE PODNE
koliko je mod preveden?
i jel ima kakvih bugova

Prevedeno sve osim nekih komandi
Bug sa kucom
jesam [cenzura] nisam pito koliko ima redova skripta
pa bas jesi...
neznas skinut i otvorit mod ???

skino sam ovaj mod i odlican je posto sam pocetnik,zanima me kako cu ja uci na taj server kao admin i gdje cu naci ip adresu za ovaj server