Relax-Zone [Petak-24.06.2011-20h]

Započeo SteXi.ılllı., Jun 22, 2011, 15:06:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

morao on slikat kad ja nisam bio :xS a eto ljudi napredujemo :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Danas nisam bio ceo dan kuci, bio na turniru, sada sam dosao
Radi se na modu popravljaju se bugovi, vrlo brzo ce biti otkljucan server.

Vazno Obavestenje!

Dragi igraci, obavestavamo vas da su na serveru uklonjeni veci bugovi i da se jos radi na skripti. Server ce biti otkljucan u roku od nekoliko minuta. Takodje zelim da vam objavim da je okupljanje nocas u 19:00h kod burga i bice velika proslava. Pozvani ste svi i ocekujemo vas u velikom broju. Nadam se da se necete izneveriti u nas.

  -Vas Relax Zone Team!
Poslednja Izmena: Jun 26, 2011, 15:07:54 POSLE PODNE od [RZ] Andrej Mazic
Relax Zoneâ,,¢
IP: 188.138.112.32:7788

Citat: [RZ] Andrej Mazic poslato Jun 26, 2011, 15:04:56 POSLE PODNE
Vazno Obavestenje!

Dragi igraci, obavestavamo vas da su na serveru uklonjeni veci bugovi i da se jos radi na skripti. Server ce biti otkljucan u roku od nekoliko minuta. Takodje zelim da vam objavim da je okupljanje nocas u 19:00h kod burga i bice velika proslava. Pozvani ste svi i ocekujemo vas u velikom broju. Nadam se da se necete izneveriti u nas.

  -Vas Relax Zone Team!

Ajde dodjem veceras u 19:00h na Proslavu nadam se da ce biti veoma zabavno, i da ce mo se okupiti u sto vecem broju.

Ne želim započinjati svaÄ'u ali na naÅ¡em forumu je član po imenu Stexi reklamirao na chatu svoj server, ja to nisam uspio vidjeti ali nadam se da to nije pravi Stexi (vlasnik RZ-a) nego neki drugi debil :)

Ja nisam regan kod vas proveri IP pa mi send na PM i ja cu tebi moj.

SoNNix

Citat: [RZ]SteXi.ılllı. poslato Jun 27, 2011, 00:00:53 PRE PODNE
Ja nisam regan kod vas proveri IP pa mi send na PM i ja cu tebi moj.

Ja sam siguran da Stexi nije,jer on nije takav

Server zatvoren, ovde moze lock, vise o tome na forumu.